Ankara Baymak Servisi

Ankara Baymak Servisi tüm çalışanları ile geniş bir kadroya sahip , sektörde öncü ve gelişimini sürekli sürdüren bir hizmet merkezidir.

Kombi , klima şofben , kazan sistemleri ve brulör gibi ısıtma ve soğutma gurubu cihazlarınız için bakım onarım ve tamir gibi konularda servis alabileceğiniz , modern bir kuruluştur.

Servis merkezimiz Ankara Bölgesinin tüm ilçelerine hizmet sunacak şekilde konumlandırlmış ve zengin kadrosu ile en kısa zaman süreçlerinde sizlere ulaşabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Baymak marka ürünlerinin sağladığı havalandırma , soğutma,ısıtma sistemleri ile evlerinizde  farklı iç ortam havası katabilirsiniz.

Avrupa ‘nın ileri gelen termoteknik markası Baymak , her türlü ısıtma için ileri düzeyde çözümler belirleyerek fonksiyonları,performansları ile çevreye  duyarlılığı sayesinde  tüketiciye ihtiyaçları doğrultusunda her şekilde hitap edebilmektedir.

Bu marka bünyesinde hizmet veren Ankara Baymak servisi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere daima doğru çözümler ile yardımcı olmaktadır.

Ürünleriniz için doğru bilgiyi sağlayan geniş servis ağımız ile yaz kış hizmetinizdeyiz.Günlük kullanımda zamanla kombi gibi cihazlar kullanım kaynaklı arıza yapabilmektedir.

Bu gibi durumlarda profesyonel merkez servisimizden yararlanabilirsiniz. Teknik hizmet verebileceğimiz garantili, hızlı, uygun fiyata tamir bakım gibi cihaz sorunlarına yardımcı olabilmekteyiz.

Amacımız ürünlerinizde bundan sonra sorun yaşamadan düzenli bakımlar sayesinde daha sağlıklı cihazlara kavuşmanızı sağlamaktır. Uzun vadede kullanabilmeniz için uzman ekip çalışanlarımız sizleri detaylı şekilde bilgilendirecektir.

Tüm tüketicilere yıllık bakım tavsiyesinde bulunarak,  yaşanan karbon monoksit sızıntıları konusunda bilinçlendiriyoruz. Soğuk kış ortamlarında sorunsuz bir şekilde cihazlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ankara Baymek servisi ile cihazlarınız için gerekli bakım onarım çalışmalarını zaman kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

KALİTELİ HİZMET KONFOR SAĞLAR

Ankara Baymak Servisi, Baymak ürünlerinin periyodik bakımı ve arıza durumunda da onarımını yaparak, hızlı, profesyonel ve üst düzey teknik destek hizmeti sağlamaktadır. Baymak kombi, termosifon, şofben, elektrikli ani su ısıtıcıları üreticisi Baymak’ın piyasada birçok ürünü bulunmaktadır.

Ankara Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombilerin periyodik bakımları, sağlıklı ve sorunsuz çalışmaları açısından büyük önem taşımaktadır. Uzman personel tarafından yapılan bakımlar kombinizin ömrünü uzatacağı gibi kış boyu daha büyük masraflar çıkarmadan sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

Baymak kombilerin bakımında tüm filtrelerin temizliği yapılarak, oluşabilecek tıkanıklar giderilerek ısınma kalitesi artırılır. Isınma kalitesinin artması ile daha az doğalgaz sarfiyatıyla daha verimli ısınma sağlanır.

Baymak kombinizde E05 kodu yanarak size Kombinizin tesisat suyunun ısısını ölçen ısıtma devresi ntc sensör arızasını bildirecektir. Bu durum kendinizin çözüm üretebileceği bir sorun olmayıp, mutlaka teknik servis tarafından gerekli kontrollerin yapılması ve belki dentcsensörünün değiştirilmesini gerektirir.

Ankara Baymak Servis’i aramanız halinde hızlı ve güvenilir bir şekilde sorun tespit edilip gerekirse sensördeğiştirilerek kombinizin yeniden aktif hale gelmesi sağlanır.

Kullanılan suyun aşırı kireçli olduğu yerlerde Baymak termosifonlar da suyu ısıtmama durumunun nedeni rezistansın aşırı kireçlenmesi ya da korozyon sonucu çalışmaz olmasıdır.

Bu arızaya, anot denilen parçanın zamanında değiştirilmemesi neden olur. Termosifonlarınızın parçalarının bakımı ve değişimini Ankara Baymak Servis’inden alacağınız teknik destek ile kolayca çözümlenecektir.

Baymak Elektrikli ani su ısıtıcıları çok kullanılan ürünlerinden biridir. Banyo ve mutfaklarda kullanılan bu şofbenler su ısıtmasına rağmen kaçak akım rölesini attırıyor olabilir. Rezistans borusu içerisindeki ısıtıcı telden rezistans borusuna akım kaçağı akım rölesi bu kaçağı alır almaz saniyeden kısa sürede devreyi açarak emniyet sağlar.

Bunun sebebi genelde rezistans borusu içerisindeki kumun zamanla kömürleşerek elektriği iletir hale gelmesi veya rezistans borusunun delinerek su almasıdır. Kireçlenme, rezistansın yanmasını ya da akım kaçırır hale gelmesini kolaylaştırır.

Ankara Baymak Servis’ine ulaşarak uzman teknik personelden destek almak suretiyle sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Ankara Baymak Klima Servisi

Baymak Klimaların yıllık bakımları size enerji tasarrufu sağlamasının yanında sağlığınızı da koruduğunu bilmiyor musunuz? Bunun için iç ünitesinin kimyasal ilaçlarla yıkanması, fan kanatçıklarının ve filtrelerinin çok iyi temizlenmesi gerekir. Ayrıca gaz ölçümleri yapılmalı ve eksiklik halinde mutlaka gaz takviye edilmelidir.

Baymak ürünleri ile ilgili her türlü sorununuzda Ankara Baymak Servisinden eğitimli sertifikalı teknik personelden yerinde hizmet alabileceğiniz gibi telefonda da anında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Baymak Servisi Kombi bakımlarınızda , şofben tamiratlarınızda , klima bakımı ve montj – demontajı gibi işlerinizde sizlere en hızlı ve ekonomik hizmetleri sunmaktadır.

Hatta apartman kalorifer sistemleri için kurulmuş kazan ve brulör arızalarınız için veya bakımları gerektiğinde kesintisiz hizmet alabileceğiniz sekilde organize edilmiştir.

Kombide kendini kanıtlamış bir marka olan Baymak, konfor ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte kombi seçimi de önem kazanmıştır.

Bu konuda Baymak kombilerini tercih etmek size kaliteli bir ısınmanın kapılarını açacaktır. Kombilerinizin bakımı ve her an faal durumda olabilmesi oldukça önemlidir.

Bu bakımdan Ankara baymak servisi satış sonrası sağladığı kaliteli hizmetle güvenli bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Kombi seçiminde yaygın servis ağı müşteri tercihinde önemli bir rol oynamaktadır. Baymak bu konuda sizlere sunduğu geniş servis yelpazesi ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde hizmet vermektedir.

Yedek parça garantili ürünlerinizin itinalı bakımları sayesinde gönül rahatlığı içerisinde kullanım imkanı veren servisimiz, memnuniyetinizi temel hedef olarak görmektedir.

Kombilerinizin uzun ömürlü olması için kullanım kriterlerinin yerine getirilmesi oldukça önemlidir. Güvenilir bir kullanım sunmasına rağmen gaz kokusu aldığınızda muhakkak suretle evlerinizi havalandırın.

Mümkünse tercihinizi yoğuşmalı kombilerden yana kullanın. Bu konuda Baymak, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yapmanız gereken Ankara Baymak Servisimizle her adımda irtibatta olmak, size bir telefon kadar uzağız.

Ankara Baymak Servisi kapınızda işlem ücretini verebilmeniz için pos cihazlarını da devreye sokmuştur. Artık nakit para ödemenize gerek kalmaksızın tamiratlarınızı rahatlıkla yaptırabilir , kredi kartınızla da işlem bedelini verebilirsiniz.

Ayrıcalıklı hizmet verme konusunda her zaman rakipsiz olan ve bu alanda meslektaşları ile arasında çok mesafe olan Ankara Baymak Servisi sizlere hep en iyiyi sunma amacındadır.

Kombi, klima, şofben kazan sistemleri montaj, bakım, onarım ihtiyacınıza hızlı ve profesyonel hizmet mi arıyorsunuz? Ankara Baymak Servisi olarak eğitimli ve uzman personelimiz, zengin yedek parça çeşidimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile yanınızdayız.

Ankara Baymak Servisi olarak 25 yıldır Ankara ve Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimiz olup, kısa sürede sorunlara çözüm sağlayarak müşterilerimizin mağduriyetini gidermek temel prensibimizdir.

Arıza, montaj, bakım hizmeti yanı sıra seçilecek ürünün mekana uygunluğu konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

EĞİTİMLİ VE GÜLERYÜZLÜ PERSONELLERİMİZ HER AN GÖREVE HAZIR

Ankara Baymak Servisi teknik ekibi, alanında eğitim almış, güler yüzlü, çözüm odaklı düşünerek hızlı sorun gideren, sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Belli aralıklarla personel eğitimleri ve seminerlerine katılarak teknolojik yenilikleri takip etmekte ve uzmanlıklarını geliştirmektedirler.

Çağrı merkezi elemanlarımız ve teknik servis elemanlarımız uyum içinde takım ruhu ile çalışarak müşterilerimize doğru ve hızlı çözümü kısa sürede ulaştırmaktadırlar.

Müşterilerimizin kombi, klima, şofben kazan sistemleri arıza tespitleri yapılarak arıza maliyeti çıkarılmakta ve hızlı bir şekilde gerekli yedek parça temini sağlanmaktadır.  Ankara’nın tüm ilçelerine mobil araçlarımız ile olabilecek en kısa sürede hizmet ulaştırılmaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran ve konfor sunan kombiler, doğru kurulum, düzenli bakım ile çok daha verimli ve güvenli çalışmaktadırlar. Daha az yakıt tüketimi ile daha iyi ısınmak ve sıcak su temin etmek için mutlaka periyodik bakım yapılmalıdır.

Ankara Baymak Servisi olarak kombilerin kontrollerini ve bakımlarını birinci sınıf kalitede gerçekleştiriyoruz. Arıza tespiti, yedek parça temini konusunda hızlı çözüm sunarak müşteri mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz.

Ayrıca müşterilerimize kombinin en doğru nasıl çalıştırılması gerektiği, daha fazla verim alırken yakıt tasarrufunun nasıl yapılacağı konusunda danışmanlık yapıyoruz. Olası arızalar hakkında ön bilgilendirme yaparak arıza ile karşılaşıldığında ne tür tedbirler alınması gerektiği konusunda bilgi veriyoruz.

Unutulmamalı ki, kombinin ömrünün uzun olması doğru montaj, periyodik bakımlarla mümkün olmaktadır. Ankara Baymak Servisi olarak 7/24 kombi bakımı için hizmetinizdeyiz.

Ankara Baymak Klima Servisi

Klimalar, mekanın ısısının mevsime uygun şekilde ayarlanmasını sağlamaktadır. Son sistem Baymak Klimalar ile yaz kış konforu yaşamak mümkündür. Tabi ki bu konfor için klima bakımının düzenli yapılması kaçınılmazdır.

Aynı şekilde montaj aşamasında da gerekli işlemlerin doğru bir şekilde yapılması, gerekli tedbirlerin alınması ve müşterinin kullanım hakkında bilgilendirilmesi can ve mal güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Klimanın filtre temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bakteri temizliği yapılarak birçok olumsuz etkinin önüne geçilmektedir.

Tüm bu detaylara dikkat edildiği sürece hem klimadan daha fazla verim alınmakta hem daha az maliyetle çalışmakta hem de sağlık açısından sorun yaşanmamaktadır.

Ankara Baymak Servisi olarak klima bakımı, arızaların tespiti, yedek parça temini konusunda profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!