Ankara Beko Servisi

Ankara Beko Servisi , uzman kadrosu ve profesyonellikten asla ödün vermeyen işletme yapısı ile sizlere yılın 365 günü mükemmel ve ekonomik hizmet ulaştırmaktadır.

Beko kombikullanıcısı iseniz ve ürününüzde herhengi bir sorun varsa hiç beklemeyin ; hemen Ankara Bölgesinin tamamına hizmet verek firmamızla iletişime geçerek servis kaydınızı oluşturunuz. Gerekirse acil durumlarda nöbetci destek ekibimizi devreye sokarak sizler en hızlı servis imkanını sunarız.

Ankara Beko Servisi klima tamir , bakım , montaj gaz dolum işlemleri gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Klima bakımı asla ihmal edilmemesi gerekn bir husustur.

Özel temizlik malzemelerimiz ile baştan aşağı bakımı yapılan cihazınız , son olarak gazı da kontrol edilerek tarafınıza rahat ve güvenli kullanım için teslim edilir. Aynı şekilde kombi ile ilgili tüm şikayetlerinizi değerlendiriyor ve kalıcı sorunlar üretiyoruz.

Ankara Beko Servisi olarak beyaz eşyalarınızı da 1 yıl garanti vererek ve ilk günkü performansında kullanım yaratmak için orjinal Beko parçaları ile tamir ediyoruz. Çamaşır makinesi bulaşık makinesi , buzdolabi gibi her evin demirbaşı olan ve hayatımızı kolaylaştırab bu ürünleri bünyemizde hizmet eden uzman ekiplerimiz vasıtası ile tamir ediyoruz.

UZMAN KADRO DESTEĞİ BEKO’DA

Türkiye’nin fedai iftiharı olan Beko markası, günümüzde sadece Türkiye için değil artık bütün dünya için son derece önemli bir marka olmayı başarmıştır.

Beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri alanında ürettiği cihazlar ile sektörün en iyi markalarından olmayı başaran ve ekonomik piyasalarda da değerli bir marka haline dönüşen Beko markası, ürünlerinin kalitesi ve yüksek performansı ile bütün dünyada birçok insan ve geniş kitleler tarafından tercih edilen bir markadır.

Beko markasıyla üretilen ürünlerin yüksek kalitesi servis hizmetlerindeki kalite ve performansı da olumlu yönde etkilemiştir.

Türkiye’nin bütün şehirlerinde kurulan Beko Servisleri ile servis alanındaki profesyonelliğini ispatlayan Beko markasının Ankara Beko Servisi de bu geniş servis ağı içindeki yerini alarak faaliyetlerini yıllardır sürdürmektedir.

Başarılı, uzman, tecrübeli çalışanları, profesyonel yönetim anlayışına sahip yönetici kadrosu ile Ankara Beko Servisi, Beko markası ile piyasada bulunan bütün ürünlerin bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir.

Uygun ücret ve kaliteli servis hizmetlerini aynı zamanda garanti kapsamında sağlayan Ankara Beko Servisi’nin internet sitesine giriş yaparak siz de talep edebilirsiniz.

Ankara Beko Servisi ani sıcak su ısıtıcısı olan şofbenlerinizin tamiratını da yapabilme kapasitesine sahiptir. İş yerlerinde ve evlerde sıklıkla kullanılan şofbenler zaman içinde deformasyona uğrayarak bozulabilmektedir.

Bu anlarda hiç endişeye düşmeyin , yukarıda yazan telefon numaralarımızdan bir tanesini arayarak servis yetkili personelimize ulaşmanız ve sorununuzu bildirmeniz yeterli olacaktır.

ANKARA MERKEZ VE İLÇELERİNDE HİZMETİNİZDEYİZ

Ankara Beko Servisi sizlere beyaz eşya konusunda kaliteyi ve güveni yaşatan Beko markasının Ankara merkez ve ilçelerde her an ulaşabileceğiniz en kapsamlı teknik destek birimidir. Bölge merkez servisi olarak yıllardır Beko konusunda başarılı çalışmalar imza atmaktayız.

Yıllık bakım, parça bakım ve değişimi, montaj, temizlik ve aklınıza gelebilecek her türlü detay için bizlere ulaşabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bilindiği gibi Beko, mutfak ve banyolarda kullanılan beyaz eşyaları ile yıllardır evlerdeki yerini alıyor. Ankara gibi büyük bir şehirde bu denli yoğun tercih edilen bir markanın cihazlarına hızlı bakım istemek herkesin hakkıdır. Hızlı gezici servis araçları, çözüm odaklı çalışan teknisyenlerimiz ile Ankara Beko Servisi olarak 25 yıldır sizlere verdiğimiz desteğin arkasında olmaya devam ediyoruz.

Mutfaklarda kullandığınız beyaz eşyalardan bir tanesi de Beko buzdolaplarıdır.  Konu buzdolabı olunca gaz kaçağı ve gaz bozulması sıklıkla karşılaştığımız bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Buzdolabının soğutma işlemi için gerekli olan bu gazda herhangi bir sorun yaşandığı anda soğutma yapılamaz ve yiyecekleriniz bozulmaya başlar.

Kondanser borular üzerinde partiküller birikmiş ise yine cihazınız soğutma yapmayacaktır. Taşınırken cihaza zarar verilmesi ya da yanlış montaj cihazınızda soğutma yapmamayı tetikleyecek durumlara yol açabilir.  Her biri alanında uzman Ankara Beko Servisi teknisyenlerimiz ile buzdolaplarınıza garanti kapsamında bakım ve onarım işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Çamaşır makinelerinde aldığımız arızalardan bir tanesi makinenin az bir miktar su ile yıkama yapmasıdır. Makineniz eğer yıkama işlemini az miktar bir su ile yapıyor ise filtre tıkanması ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

Öncelikle musluk kontrollerini yapmalı ve açık olduğundan emin olmalısınız. Çamaşır makinenizin kapağının da tam olarak kapanmış olması gerekir. Ancak sorun yaşamaya devam ederseniz mutlaka uzman desteği için Ankara Beko Servisi çağrı merkezimizi aramalısınız.

BEKO KLİMALAR HAYITINIZA HUZUR KATAR

Birbirinden kullanışlı Beko klimalarda ise tıpkı diğer klimalarda olduğu gibi bazı durumlarda kompresör aşırı ısınması ile karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumda klimanız kendisini otomatik olarak korumaya alacak ve kapatacaktır.

Ekibimiz klimanızda sistem basıncı kontrolü ve bakır boru kontrolünü sağlayacak ve gerekli müdahalelerde bulunacaktır. Ankara Beko Servisi teknik birimimizden klimanızla ilgili her türlü sorunda profesyonel yardım alabilirsiniz.

Fırınlarda ise belirli arızalarla sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Mesela fırın ocak çakmağının sürekli çakması bunlardan bir tanesidir. Ocağınıza farkında olmadan sıvı dökülmüş ise genellikle böyle bir arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Düğme ve çevresi iyice temizlenmelidir. Ancak sorun devam eder ise Ankara Beko Servisi operasyon merkezimiz tek numarasından bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!