Ankara Beretta Servisi

Ankara Beretta Servisi, Ankara’da yıllardır kombi konusunda sağladığı hizmetlerle her ilçe ve semte çözüm getiren yılların firmasıdır. Markası Beretta olan her tür kombiniz için Ankara Beretta Servisi firmamız her türlü bakım onarım ve yedek parça temini işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Kombiler pek çok marka adı altında pek çok modelde alıcıları ile buluşmaktadır.

Ne tip bir kombinin alınıp kullanılacağı ortama göre farklılık gösterebilirken kombi almadan önce çeşitlerini ve özelliklerini iyi bilmek gerekmektedir. Sizlere kombiler hakkında aklınıza takılan tüm soruları servisimiz kombi uzmanları cevaplamaktadır.

Günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız teknisyenleri eğitimli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Önemli olan bizler için müşteri memnuniyetidir.

Bu anlamda yapacağımız her müdahalede müşterilerimizin yararına olacaktır. Ankara ilimizin her ilçe ve semtinde 20 yılı aşkın hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kombiler uzmanlık alanımız olup bu konuda yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde müşterilerimizin tercihi olmaktayız.

Kombiler kış aylarında yoğun bir şekilde kullandığımız aktif cihazlardır. Kombilerin kendi içerisinde çalışma dinamikleri bulunmaktadır. Örneğin iki eşanjörlü bir kombiyi ele alırsak normal anlamda çalışmaya başladığında ısıtma tesisatı için çalışmaya başlayacaktır.

Hermetik modellerde fan ve sirkülasyon pompası çalışır. 2 numaralı parça olan gaz vanası açılır ve gaz ana yakıcıya gönderilir.

Bu sayede ateşleme olur. 3 yollu vana, ısıtma eşanjöründen çıkan suyu ısıtma devresine gönderir. Isıtma devresine gidecek olan su radyatörlerde dolaşacaktır. Bu sayede sıcaklığı düşmüş bir şekilde kombiye varacaktır.

Kombi yaz modunda sadece sıcak suyu çalıştırmaya ayarlanmış ise ya da ısıtma konumunda sıcak su musluklarından biri açılırsa akış anahtarı da sıcak su devresindeki akışı hissedecektir.

Bu anlamda 3 yollu vana konum değiştirecek ve su konumuna geçecektir. 3 yollu vana ısı eşanjöründen çıkan suyu plaka tipi eşanjöre yönlendirecektir. Eşanjöre giren soğuk su ısınacaktır. Eğer sıcaklık sınır değerlerinin üzerinde çıkarsa gaz çıkışı kesilecektir.

Bazı kombilerde tek eşanjör bulunmaktadır. Bu tip kombilerde ısıtma sistemi ile kullanma suyu aynı eşanjörden geçer. Bu kombiler maliyet açısından diğer kombilere göre daha ucuzdurlar.

Fakat yoğun bir şekilde eşanjörden su geçtiğinden kireçlenme ihtimali de bir o kadar yüksektir. Ankara Beretta Servisi olarak kombi seçiminizde de sizlere destek olmaktayız.

Beretta marka kombiler hem ekonomik hem de pratik kullanımları ile sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Ankara Beretta Servisi olarak sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Ankara ilinde geniş bir servis ağımız olmakla beraber gezici servis araçlarımız ile anında hizmet vermekteyiz.

Ankara Beretta Servisi kombi, şofben ve klima gibi hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinde birbirinden kaliteli ürünleri ile tercih sebebi olan Beretta markası ürünlerine garantili bakım ve onarım yapan şehrin en donanımlı firmasıdır.

Kombi, şofben ve klimalar gündelik yaşamda en önemli ihtiyaçlardan birisini karşılamaktadır. Kombiler soğuk kış günlerde hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılarken klimalar ise sıcak yaz günlerinde ortamın serinliğini sağlamaktadır.

Kombi, şofben ve klimalar yıllık bakımları dahilinde uzun vadede sizlere sorun çıkarmamaktadır. Hem elektrik hem de gaz ile çalışan bu cihazlarda beklenmeyen bir anda ortaya çıkabilecek bir arızada Ankara Beretta Servisi olarak yardımınıza koşmaktayız.

Ankara şehrimizde 25 yılı aşkın bir süredir ısıtma-soğutma sistemleri konusunda çalışan uzman teknisyenlerimiz ile günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi ise gaz beslemesi blokaj arızasıdır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda cihazınızda ateşleme de olmayacak ve ısı alınamayacaktır.

Öncelikle evinizde bir gaz sorunu olup olmadığını anlamanız gerekiyor. Evinize gaz geliyor ise vana açık mı bakmalısınız.

Eğer vanada da sorun yok ise cihazınızdaki R tuşuna 2 saniye kadar basarak bir yeniden başlatma işlemi yapmalısınız. Ancak sorun devam ediyor ise ateşleme-iyonizasyon elektrotlarında, ana kartta ya da gaz valfinde arıza meydana gelmiş demektir, profesyonel bir şekilde müdahale edilmelidir. Ankara Beretta Servisi uzman teknisyenlerimiz bu konuda sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Kombilerde sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesi de hava akış düzensizliğidir.  Prosestat, ana kart ya da fan gibi parçalar arızalanmış ise hava akış dengesizliği görülebilir. Ancak bu sorunun nedeni bacanın tıkalı olması da olabilir, kontrol edilmelidir.

Ankara Beretta Servisi kombi teknik bakım birimlerimiz cihazınızda gerekli kontrolleri sağlayacak ve gerekiyorsa yedek parça montajı ile kombinizin onarımını başarılı bir şekilde tamamlayacaktır.

Kombiler gibi sıcak suyu sağlama adına kullanılan bir diğer cihaz Beretta şofbenlerdir. Şofbenin suyu yeterli derecede ısıtmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Isıtıcı aksamına elektrik yani enerji gitmiyor ise su ya az ısınacak ya da hiç ısınmayacaktır.

Kademe anahtarı ve svici teknisyenimiz kontrol edecek ve arızanın kaynağı bu parçalardan ise onarımını yapacaktır. Eğer bir yedek parça ihtiyacı var ise Ankara Beretta Servisi olarak orijinal Beretta yedek parça temini sağlayarak cihazınıza uyumlu parça montesini gerçekleştiriyoruz.

Ankara merkez ve ilçelerden bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara için tek numaramız mevcuttur. Bu numaradan anında Ankara Beretta Servisi çağrı merkezimize ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Gezici servis ekiplerimiz ile sizlere hızlı bir şekilde yetişiyor ve Beretta marka cihazınızdaki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!