Ankara Bosch Servisi

Ankara Bosch Servisi atölyesinde işlem gören beyaz eşya klima şofben ve kombi gibi ıstma ve soğutma işlevi gören cihazlarınız en küçük detayına kadar gözden geçirilip , son testleri yapılarak kullanımınız için hizmetinize sunulur .

Asla üstünkörü bir çalışma ile tamirat işlemlerimiz tamamlanmaz. Bu sayede ilk günkü sağlamlığına ve kalitesine ulaşan cihazınız sizlere uzun zaman sorunsuz kullanım sağlar.

İşinde profesyonel olan uzman teknisyenler eşliğinde yardım noktasında kaliteli bir servis hizmeti çok büyük önem taşımaktadır. Tüm dünyaya tanıttığı marka kalitesi ile beraber el attığı bütün işlerde başarılı olan Ankara Bosch Servisi, önemli bir gelişimin hizmet ve odak noktası şeklinde karşımıza çıkıyor.

Özellikle devamlılık ve süresiz hizmet aşamasına uygun olarak 24 saat görev yapan nöbetçi personel dilediğiniz zaman üst düzey hizmet almanız adına size yardımcı olmaktadır.

Bazı durumlarda bu kaliteli markanın ürünlerini kullanmak önemli bir zaruret gibi karşımıza çıkıyor. Bu durumda nöbetçi personel çok önemli bir fırsat yaratmış durumda.

Servis ağının yaygın olması ve yedek parça fiyatlarının inanılmaz derecede uygun olması siz müşteriler için gerçek manada önemli bir fırsatı göstermektedir üstlendiği görevler de yaklaşık bir yıl süreyle hem parça hem de işçilik garantisi veren Ankara Bosch Servisi bu alanda güçlü ve kaliteli bir firma olduğunu göstermiştir.

Bu çalışmalar müşterilerinin memnuniyetini daha olumlu bir noktaya taşmış durumdadır.

BOSCH MARKALI ÜRÜNLERİNİZ YERİNDE ONARILIR

Ankara Bosch Servisi atölye bazında gerçekleştirdiği tamitarları çoğu zaman da yerinde tatbik eder. Götür getir yapmadan evinizde veya iş yerinizde yapılan ufak tefek tamiratlar zaman kaybınızı da önler .

Orjinal parça kullanımı ile ürününüzün yapısını da bozmamaya özen göstermekteyiz. Ayrıca yan sanayi veya çıkma parça ile yapılan işlemler  ilerleyen dönemlerde ciddi şekilde sorunla karşılaşmanıza yol açacaktır.

Bosch markalı elektronik cihazları kullanan ve hem bakım hem de onarım işlemleri için aynı kalitede bir servis desteğine ihtiyaç duyan kullanıcılar adına firmamız destek vermeye hazırdır.

Ankara Bosch servisi olarak cihazların periyodik bakımlarını gerçekleştirmekte ve arızalanmalara karşı kesin sonuç sağlayan onarım işlemleri uygulamaktayız. Böylelikle tüm cihazlar ilk günkü performanslarını koruyabilir ve daha uzun süre dayanıklı kalabilir.

Alanında uzman olmuş ve eğitimleri ile sertifikalarını almaya hak kazanmış büyük bir servis ekibi ile hizmet veriyoruz.

Beyaz eşyalar, farklı modellerde yer alan televizyonlar, ev aletleri, klima ve kombiler, servis hizmetlerimize dahildir. Bosch markalı cihazların içeriğini en iyi şekilde bildiğimiz için de tüm arızalanmaları tanımaktayız. Onarım çalışmaları kısa sürede ve yerinde, adım adım halledilmektedir.

Cihazların düzenli olarak yapılması gereken bakımları için de servis hizmetlerimizden faydalanmanız yeterlidir. Klima filtrelerinin temizlenmesi, kombi ve klima montajlarının yapılması, orijinal gaz kullanımı gibi tüm çalışmalar için en iyi sağlanır.

Servis hizmetlerimiz ile artık tüm Bosch markalı elektronik cihazlarınız, güvenli bir firmanın garantisi altında olacaktır.

Ankara Bosch Servisi klima , kombi , buzdolabı , kurutma makinası , bulaşık makinası çamaşır makinası gibi evimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmez cihazlarını son model test cihazları ile ve modern aletlerle tamir ederek sizlerin kullanımı için hazırlamaktadır.

Yaptığımız her iş , taktığımız her parça , kullandığımız her malzeme tam 1 yıl işletmemizin garantisi altındadır. Hatta yapmış olduğumuz işçilik işlemleri de bu garanti kapsamına dahil olmaktadır.

Ankara Bosch Servisi olarak tavsiyemiz ; satın aldığınız kombi klima beyaz eşya gibi cihazlarınızı kullanmadan önce mutlaka garantisini başlatınız. Güvenceye aldığınız ürünlerinizin garanti süreleri içinde oluşabilecek arızalarına bu sayede hiç bir ücret ödemeden çözüm bulabilirsiniz. Bunun için Ankara Bosch Yetkli Servisi ile temas kurarak ekip çağırmanız yeterli olacaktır.

BOSCH KLİMA SERVİSİ BAKIM TAMİR VE MONTAJ İŞLERİNİZ İÇİN GÖREV BAŞINDADIR

Ankara Bosch Servisi tüm Bosch marka klimalarınızın bakım onarım ve arıza durumlarında bir telefon kadar uzağınızda. Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde aktif bir şekilde hızlı ve etkili olarak Bosch marka klima şikayetlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Bosch klimalar diğer markalardaki klimalardan farklı olarak daha uzun kullanım ömürlerine sahip cihazlardır. Çünkü servis ekibi olarak bizler oldukça koordineli ve titiz çalışmaktayız bu konuda. Tüm Bosch klima kullanan müşterilerimizi klima bakımı hakkında en ince detaya kadar bilgilendiriyoruz.

Klimalarda olası yaşanabilecek arızalarınızı ve sizlerin yapabileceğiniz çözüm seçeneklerini birlikte gözden geçirelim. Klimanız çalışmıyorsa öncelikli olarak elektrik akımını gözden geçirmelisiniz. Sigorta atmış mı cihazın elektrik bağlantı kabloları sağlam mı bunları tek tek kontrol etmelisiniz.

Ardından klimanın kumandasına bakmalısınız. Kumandanın pili bittiyse veya arızalandıysa klimayı çalıştıramazsınız. Klima pillerinin sağlam çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız.

Klima çalışmaması bunların dışında bir sebebe bağlıysa iç randıman sisteminde bir arızadan kaynaklı olabilir. Bunun için Ankara Bosch Klima Servisine haber vermeniz gerekmektedir. Klima çalışmama probleminize en kısa sürede yerinde çözümler üretebilmekteyiz.

Klimanızın çalışmasında sorun yok fakat yeterli ısıtma veya soğutma yapamıyorsa büyük ihtimalle ön kapağı kaldırdığınızda karşınıza çıkan filtreleri yeteri kadar temiz değil demektir. Lütfen klima filtre temizliğine çok önem verelim.

Aksi takdirde klima ne ısıtabilecek ne de tam soğutma performansı gösterebilecektir. Filtre bakımının tam olmaması kullanıcılara çok çeşitli hastalıklara da davetiye çıkarmaktadır.

BOSCH KLİMA SERVİSİ BAHAR AYLARINDA KİMYASAL BAKIMINIZI YAPMALIDIR

Bakımı tam yapılmayan filtrelerden kullanım alanına çeşitli bakteri ve gözle görülmeyen mikroorganizmaların salıverilmesini sağlayacak bunlar da vücudunuzda oldukça spesifik hastalıklara sebebiyet verecektir. Klimanın filtre bakımı bunun için oldukça önem arz etmektedir.

Senede en az 2 defa iç filtrelerin Ankara Bosch  Klima Servisi ekipleri tarafından özenle temizlenmesi gerekir. Dış filtreleri sizler de normal musluk suyuyla bakımını sağlayabilir daha sonra normal gün ışığında filtreleri kurutup yerine taktından itibaren klimayı normal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bosch marka klimalarda su akıtma problemi genelde iç devrede yer alan fanların arızasından kaynaklanır ve bu arızaya sizlerin yapabileceği hiçbir şey yoktur. Ankara Bosch Klima Servisi en kısa yoldan bu probleminize akılcı ve hızlı bir çözüm sunacaktır.

Bosch marka klimalarda servis ekibimiz rutin klima bakımında öncelikli olarak klimanın elektrik aksamında bir problem var mı bunları kontrol eder. Ardından filtre temizliğine bakar. Cihazın içinde ve dışında biriken pisliklerin temizliğini sağlar.

Daha sonra cihazın ön gövdesini kaldırarak cihazda değişimi gereken paslanan performansı düşen bir parça var mı bunlara bakar. Değilmesi gereken parçanın teminini orijinaliyle Ankara Bosch Klima Servisi ekibimiz sizlere sunar. Onayınız alındıktan sonra parça değişimiz en ekonomik yolla gerçekleştirilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!