Ankara Buderus Servisi

Ankara Buderus Servisi hızlı , çalışkan ve özverili ekiplerden kurulmuş , işlerinde titiz , dikkatli çalışan ekipleri ile siz değerli Ankara halkının Buderus markalı kombi , klima şofben ve diğer ürünlerine garantili ve ekonomik çözümler üretmektedir. Kalitesini her alanda kanıtlamış Buderus ürünleri yüksek satış rakamaları ile de ön plana çıkmaktadır.

Firma olarak servisi hizmetlerine verdiğimiz önemle Ankara ve ilçelerinde ismimizi olumlu yönde duyurmayı başardık ve aranır hale geldik.Ankara Buderus Servisi arıza çözüm merkezi olarak faaliyetlerini yüksek başarı ortalaması ile sürdürmektedir.

Cihazlarınız garanti altına almak için mutlaka sizlerden istenen teknik belgeleri edinin. Yoksa ileride çok daha meşakkatli işlere maruz kalırsınız.  Proje çizilmeden , baca analizleri yapılmadan asla kombi ve şofben gibi doğal gaz sarf eden cihazlarınızı kullanmayınız. En ufak bir hata üzücü sonuçlar yaratabilir.

BUDERUS SERVİSLERİNDEN GARANTİLİ HİZMET ALIRSINIZ

Kombilerinizin bakımını yaz kış yaptırarak tasarruf sağlayın. Güvenliğiniz açısından rutin kontrollerinin yapılması gereken kombiler uygun kurulumlar için projelendirilip uygun bir montaj garantisi ile her türlü bakımında Ankara Buderus Servisi hizmetinizdedir. Yıllardır kullandığınız kombilerinizin artık yenilenmesi gerekir.

Eski baca çıkışlı kombiler yenilerle uyumlu olmadığında gaz çıkışında sorunlar ve sıkıntılar yaşanmaktadır. Havalandırma kapaklarının değiştirilmesi gaz çıkışının rahat çıkışı için gerekli işlemlerdir. Kombi arızalarında garantili hizmetle çalışan Ankara Buderus Servisi isimli firmamız orjinal parça değişimi yaparak ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Yaz kış kullanılan bir diğer ürün ise klima temizliğidir. Klimalardaki filtrelerin değişimi yapılarak performanslarının artmasına yardımcı olmaktadır. Uzman bir işçilik ile hizmet veren Ankara Buderus servisi isimli firmamızın garantisi altında tamir ve bakım tarihinden itibaren garantiye alınarak bakımı sağlanmaktadır.

Ürünlerinizin daha iyi çalışması için gereken bakım ve uzman eliyle montajının yapılması gerektir. Kullanma kılavuzu bölümünü iyi okuyup ürünlerinizin kullanım uyarılarına mutlaka uymalısınız. Aksi halde ürünlerinizin zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Doğal gazın kullanıldığı mutfak ve ev içinde kullanılan yerlerde koku duyulması halinde Ankara Buderus Servisi olarak tavsiyemiz ; ateşle yaklaşılmaması ve ortamın iyice havalandırılıp gereken yerlere bildiriminin sağlanması can güvenliğiniz için önem bu hususların önemle uygulanmasıdır.

ANKARA BUDERUS SERVİSİ TÜM İLÇELERE KALİTELİ VE EKONOMİK HİZMET VERMEKTEDİR

Ankara Buderus Servisi Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize üstün servis imkanı ve alışılmışın deşında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlerin bize güveni ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle yolumuza son sürat devam etmekteyiz. Buderus kombilerinizin her türlü arıza durumlarında anında akılcı ve hızlı çözümler üretip sizlere sunma imkanı veriyoruz.

Buderus klimalar oldukça kompleks elektronik ve yüksek teknolojiyle donatılmış cihazlar olduğundan herhangi bir arıza durumlarında da tamiratlarında bir takım zorluklar yaşanabilmektedir.

Fakat bu zor arızaların çözümü için Ankara Buderus Servisi 7/24 devamlı çalışmaktadır. Servis ekibimiz değişmesi gereken parçalarda da orijinal ürünler kullanmakta sizlerin de onayını aldıktan sonra değişimi yapmaktadır.

Buderus marka kombilerde sıklıkla şu sorunlar yaşanabilmektedir;

Kombi 35 derecede ayarlı bir şekilde çalışmasına rağmen petekleri aşırı ısıtıyor ise bu duruma neler yol açabilir? Yüksek ihtimalle kombinin anakartı veya sıcaklık ayarlama sensörü arıza yapmıştır.

Bu sorunun çözümü için lütfen tek başınıza hareket edip kombinin dış gövdesini açarak tamir etmeye kalkışmayın. Arayın Ankara Buderus Servisi pervsoneellerini. Gelip sorununuzu yerinde ve anında çözelim.

Yine bir başka Buderus kombi sorunu şudur; kombi normal ısıda çalışmasına rağmen petekleri iyi ısıtmıyor. Bu durum da aynı şekilde anakarttan veya ısı sensöründen kaynaklanıyor olabilir. Yine bu problemin çözümü için de Ankara Buderus Servisi emrinizdedir. Bir telefonla bu sorunun üstesinden gayet kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Buderus kombilerde normal kullanım esnasında ısı kendi kendine yükseliyorsa kombi ısı sensörü veya anakartı arıza yapmıştır. Çözüm için lütfen Ankara Buderus Servisinden yardım isteyiniz.

BUDERUS KOMBİ BAKIMLARINIZI KIŞ ÖNCESİ YAPTIRMALISINIZ

Kombinizin bakımını da arıza durumundaki titiz davranışınız gibi düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda kombi çok sık aralıklarla size sorun çıkaracak ve bu da sizin cebinize ve hayatınıza oldukça hasar verecektir. Fakat bunun yerine tıpta koruyucu önlem almak gibi kombi için de koruyucu önlem olan kombi bakımlarınızı aksatmamanız lazımdır.

Yılda en az 2 defa bir kere kış mevsimine girerken 1 defa da yaz mevsimine girerken yapılan kombi bakımlarınız sizleri daha büyük felaketlerden ve arızalardan koruyacaktır.

Kombinin rutin bakımları sırasında Ankara Buderus Servisi olarak oldukça komplike işlemler yapmaktayız. Öncelikle cihazınızın elektrik akımı tam mı cihaza yeteri kadar gaz dolumu oluyor mu bunları kontrol ediyoruz.

Daha sonra menfez kapağını ve kombinin dış ortamla uyumunu gözden geçiriyoruz. En son olarak da su basıncını iç parçalarını kontrol edip eskiyen paslanan değişmesi gereken parçaların tespitini yapıyoruz.

Onayınızın ardından kombinize gereken işlemleri yapıyoruz.  Tüm bu işlemleri sağlarken cebinize uygun olan planı seçip ona göre hareket ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!