Ankara Carrier Servisi

Ankara Carrier Servisi çatısı altında görevli personellerimiz havalandırma sistemleri bakımını en iyi şekilde yaptığı gibi, klima bakımlarında da oldukça başarılıdır. Teknik eğitimleri ve tecrübeleriyle hızlı ve etkili bir bakım işlemi gerçekleştiren ekiplerimiz, öncelikle cihazı çalıştırmaktadır.

Daha sonra, temizlik safhasına geçmektedir. Temizlik safhasında, filtre, toz ve polen temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerden sonra ise, öncelikle fan kısmı test edilmektedir. Yedek parça gerekliyse listeye yazılmaktadır. Yedek parça konusunda her hangi bir sıkıntı çekilmemektedir.

Gerekli parçaların takılmasından ve temizlik işlemlerinin bitirilmesinden sonra, bakım işlemi kısa zamanda bitirilmektedir. Kısa zamanda işinize geri dönmeniz için, pratik çözüm yolları üreten ekiplerimiz, mağdur olmamanız için en hızlı bir şekilde bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Ankara carrier klima servisi çalışanı olan ustalarımız sizlere bakım montaj arıza tamiri gibi konularda engin tecrübeleri ile yardımcı olabildikleri gibi yedek parça temini konusunda da sonsuz destek vermektedir. 441 11 11 numaralı hattımız her türlü ihtiyacınıza çözüm sunmak için sürekli açıktır.

Cihaz satın alma işlemi yapmadan önce ilk olarak araştırma yapılmalı ve ihtiyacınız karşılayacak, ortam için uygun çalışma şartlarına sahip ve en önemlisi kesenize uyacak bir cihaz tercih edilmelidir. Ürün çasitliliği bakımından da ilk sıralarda yer alan Carrier sizleri bu konuda memnun etme garantisi veriyor.

BAŞARILI BİR TEKNİK SERVİS EKİBİ

Başarılı ve pratik teknik servis hizmeti, Ankara Carrier Klima Servisi elemanlarınca sunulmaktadır. Bu elemanlar sertifikalı ve eğitimlidir. Tecrübe ve birikimli olan elemanlarımız, günümüz teknolojisinin son ürünlerini bile rahatlıkla bakımdan geçirmektedir. Branşındaki bütün beyaz eşya, klima  cihazları hakkında en iyi bilgiye sahip olan ekiplerimiz, aradığınız etkili hizmeti sizler için sunmaktadır.

Günümüz şartlarında aradığınız en iyi hizmeti sunan ekiplerimiz, teknik servis hizmeti olarak gerekli olan sertifika, tecrübe ve birikime sahiptir. Günlük yaşantımızın en önemli parçaları olan klima ve beyaz eşya çeşitleri, oldukça geniş bir yedek parça çeşidine sahip. Ancak, ekiplerimiz, gerekli olan bütün modellerin yedek parçalarını rahatlıkla temin etmektedir. Garantili bakım ve onarım işleri yapan ekiplerimiz, aradığınız güvenli ve etkili teknik servis hizmetini sunmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!