Ankara Daikin Servisi

Ankara Daikin Klima Servisi, klima konusunda oldukça iddialı markalardan birisi olan Daikin’in tüm klima çeşitleri için gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlayan köklü bir firmadır.

Klimaların düzenli bakımlarını yapan firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine yetişmekte ve hiçbir Daikin kullanıcısını mağdur etmemektedir. Sadece tek bir telefon ile tüm Ankara’da aktif halde hizmete koşan teknisyenlerimiz Daikin cihazlar konusunda profesyonel ve sertifikalıdır.

Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanıldıklarından hiç beklenmeyen bir anda arıza çıkartıp sizi zor durumda bırakabilirler. Parça arızası, elektrik arızası ya da montaj hatası gibi durumlar nedeniyle pek çok arıza kaydı almaktayız.

Daikin klimalar her ne kadar dayanıklı ve uzun vadede problem çıkarmayan cihazlar olsalar da yine de sizin dışınızda ortaya çıkabilen pek çok sorunla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Klimalar çok çeşitli özelliklerde sunulduğundan klima seçimi yaparken bazen insanların kafası karışabiliyor. Klimalar bağımsız üniteler ve bağımlı üniteler şeklinde ikiye ayrılır. Bağımsız ünite klimalar dört çeşittir. Bunlar; split, pencere tipi, taşınabilir ve çatı tipi klimalardır.

Daikin split klimalar duvar tipi mono split klima ve duvar tipi multi split klima olarak ikiye ayrılır. Duvar tipi multi split klimalar daha çok plaza, hastane, restoran, okul gibi her bölgenin aynı sıcaklıkta olması için kullanılan klimalardır. Salon tipi  klimaların ise iç hacmi oldukça büyüktür. Duvara monte edilmezler, zemine monte edilirler.

Yer-tavan tipi split klimalar ise az yer kaplamaları ile tercih sebebidirler. Yere ve tavana monte edilebilirler. Bu tip klimalar da kendi içerisinde ikiye ayrılırlar.

Bunlardan kaset tipi split klimalar tavana ve yere monte edilen ve dekorasyonu hiçbir suretle bozmayan klimalardır. Gizli tavan tipi klimalar ise tavana gizlendiğinden dışarıdan fark edilmezler. Daha çok büyük market ve mağazalarda bu tip klima kullanılmaktadır.

Daikin bağımlı üniteli sistemler ise daha çok büyük fabrikalarda, iş hanlarında tercih edilmektedir. Bu tip cihazlar kullanım için makine dairesine ihtiyaç duyarlar ve kontrolleri bu makine dairelerinden yapılır.

Ankara Daikin Klima Servisi olarak pek çok alanda farklı özellikleri ile kullanılan Daikin marka klimalarınızı seçerken sizlere danışmanlık yapmaktadır. Bu şekilde klima kullanacağınız platforma uygun nitelikte klima almanıza yardımcı olmakta, boş yere enerji ve verim kaybı yaşamanızı engellemektedirler.

Daikin marka klimalar hakkında aklınıza takılan her türlü soru veya teknik destek talebi için Ankara Daikin Klima Servisi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Daikin klima uzmanıdır. Bol çeşitli ürün yelpazesi ile ve yüksek performanslı cihazları ile evlerinizde , iş yerlerinizde kaliteyi ve prestiji yansıtmaktadır. Ankara Daikin Klima Servisi olarak biz de bu seçkin markanın bakım montaj tamir işlerini kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Daikin Servisi kaliteli klima markası olarak kendisini tüketicilere ispatlamış Daikin cihazlarının her türlü sorununa ekonomik çözümler üreten , sektörel gelişmelerini her zaman devam ettiren , teknolojik ve modern çalışan bir kuruluştur.

Dünyanın en çok beğendiği ve kullanmayı tercih ettiği klima markası olan Daikin markasının her seri klima modelinin servis hizmetini karşılıyoruz. Daikin marka klimalarınızın montaj işlemleri, periyodik bakımları ve herhangi bir arıza karşısında onarım ve orijinal yedek parça ihtiyacının karşılanması hizmetini yıllardır veriyoruz.

Ankara Daikin servisi şehrin tüm bölgelerine ulaşan geniş servis hizmetiyle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Daikin klimalarınızın yıllık bakımını muhakkak yaptırmanız gerekir. Yoksa klimanızın performansı düşmeye, filtreleri tıkanmaya ve bakteri üretmeye başlar.%40-50 daha fazla enerji tüketip faturalarınız yükselir. Klima kompresörleri arıza yapmaya başlar. Uzun süre kullanılmadığında kompresörde gaz eksilip klimanız bozulabilir.

Bu noktada muhakkak orijinal gaz kullanılmalıdır. Diğer yandan satın aldığınız Daikin marka klimanın montajı için klima konusunda sertifikalı ve eğitimli personellerimiz en uygun yer için keşif çalışması yapar.

Böylelikle klimanızın doğru bir şekilde montajı yapılmış olur. Senede en az iki defa klima bakımı yaptırarak sağlıklı ve uygun faturalı klimalarla yaz mevsimini karşılayabilirsiniz. Daikin markasının kalitesine uygun servis hizmeti için müşteri yetkililerimizi arayabilirsiniz.

Her sene yapılması gereken genel kontrol ve bakım işlemlerini , Ankara Daikin Servisi uzman kadrosu ile mükemmel şekilde sonuçlandırmaktadır. Yaz öncesi mutlaka gaz kontrollerinin de yapılması gereken Daikin klimalar bu sayede kaliteli soğuk hava üreterek bunaltıcı zamanların kurtarıcısı konumuna gelmektedir.

Ankara Daikin Servisi montaj demontaj , gaz dolumu , yedek parça , yer değişimi ve nakil konularında teknik desteğini siz değerli Ankara sakinlerine ekonomik olarak sağlamakla birlikte tüm müdahalelerine ekstra olarak 1 yıl garanti vermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!