Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi, tüm kombiklimaşofben kazan sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmetleri ile yanınızdadır. Ankara ve Ankara’nın tüm ilçelerine profesyonel servis hizmeti vermekteyiz. Çağrı merkezimiz 7/24 müşteri taleplerini yanıtlamakta ve uzman teknik personele talebinizi iletmektedir.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak 25 yıldır hizmet vermekteyiz. Sektördeki deneyimimiz, eğitimli uzman teknik personelimiz, zengin yedek parça stoğumuz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile Demirdöküm marka kombi, klima, şofben montaj, bakım ve onarım ihtiyacınıza acil hizmet sunuyoruz.

Ankara Demirdöküm Servisi her türlü bakım onarım montaj işlemlerinize ve hatta yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde konumlandırılmış ve sizlere bu amaç için hizmet vermek için çalışan bir kurulmuştur. Kombi klima şofben hidrofor brulör ve kazan sistemlerinizin her türlü işlemi için oluşturulan uzman kadrolarımız siz değerli müşterilerimize kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır.

En ihtiyaç duyulan zamanda bozulan ürünler yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiler , canımızı sıkar ve hatta ciddi sorunlara sebep olur . Aslında arızaların önüne geçmek sandığınızdan daha basit. Belirli dönemlerde Ankara Demirdöküm Servisi çatısı altından çağıracağınız ustalarımıza bakım ve kontrol işlemlerinizi yaptırırsanız emin olunuz ki sıfır sorunla karşılaşarak kullanım sağlarsınız.

Kombi bakımı , şofben tamiri , klima gaz dolumu veya tamiri gibi işlemlerinizi Ankara Demirdöküm Servisi ile irtibat kurarak yaptırısanız seçkin hizmetlerimizden de eksiksiz faydalanmış olursunuz. Bunların başında değişen parçaya ek 1 yıl garanti vermemizi sayabiliriz.

Üstelik tüm işlemlerimizi orjinal parçalar kullanarak yaptığımız için ürününüzün kalitesini de düşürmemekte ve işleminizi kesin olarak sonlandırmaktayız. Tamamlanamayan tamirat işlemleri Ankara Demirdöküm Servisi çatısı altında asla yaşanmamaktadır.

Servis hizmeti vermekte olduğumuz firmanın ısınma ve soğutma sistemleri ürünlerinin arızalanması ve düzenli bakımları hususunda Ankara demirdöküm servisi olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz. Onarım işlemlerinde yedek parça temini ve bu parçaların orijinal olması sizlerin güvenliğini sağlamamız açsından en hassas olduğumuz konulardan birisidir.

Özellikle ısınma ile ilgili olarak markanın cihazlarında bir sorun yaşadığınızda ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlerin güvenliğini sağlamakta ve bu aşamada her türlü desteği vermektedir.

Özellikle gaz kokusu hissettiğinizde hemen kapatmalı ve camları açarak gazın dışarı atılmasını sağlamalı ve hemen Ankara Demirdöküm Servisi ile iletişime geçerek ekip çağırmalı, aynı zamanda alo 187 ye de durum hakkında bilgi vermelisiniz..

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi         

Kombiler, kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde montajı, periyodik bakımları yapıldığında ortalama 25 yıl sorunsuz çalışmaktadır. Ankara Demirdöküm Kombi Servisi olarak verdiğimiz bakım hizmetlerinde kombinin petek ve tesisat temizliği, eşanjör kimyasal temizliği, su basıncı kontrolleri yapmaktayız.

Olası arıza koduna uygun gerekli müdahaleyi yaparak onarmakta ve çalışır durumda müşterimizin kullanımına sunmaktayız.

Ankara Demirdöküm Servisi bünyesinde görevli olan teknik personelimiz arıza durumlarında müşterilerimizi mağdur etmemek için hızlı bir şekilde arızanın kaynağını bularak yerinde onarımı mümkünse acil olarak gidermekte, yerinde onarım mümkün değilse atölyemizde hızlı bir şekilde arızayı giderip yeniden montajını gerçekleştirmektedir. Yapılacak onarım işlemleri öncesi maliyet hakkında müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Demirdöküm kombi alacak müşterilere mekana ve ihtiyaca uygun kombi seçiminde danışmanlık hizmeti, kullanım hakkında müşteri bilgilendirilmesi tarafımızdan yapılmaktadır.

Demirdöküm kombi arıza durumlarında 7/24 Ankara Demirdöküm Servisi arayarak çağrı merkezi elemanlarımıza talepte bulunabilirsiniz. En kısa sürede teknik personelimiz sizinle iletişime geçerek sorununuzu hızlı bir şekilde çözecektir.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden kazandığımız güvenle tüm Ankara merkez ve ilçelerinde tüm Demirdöküm marka kombi klima şofben ve kazan sistemlerinizin arızalarında yardımınıza koşmaktayız.

Demirdöküm markası dünyaca ününü kanıtlamış ve tüm ürünlerini yüksek Ar-Ge çalışmaları sonucu piyasaya sunmuştur. Bu elektrikli cihazların bakım ve onarım durumlarında da alanında uzman sertifikalı personellerden oluşan Ankara Demirdöküm Servisinden faydalanmanız yerinde bir davranış olacaktır.

Demirdöküm marka kombilerde sıklıkla yaşanan sorunları ve servis ekiplerimizden alabileceğiniz yardımları aşağıda sizler için derledik. Dilerseniz bir göz atınız;

Kombi seçiminde uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun kombi seçiminde sizleri yönlendirebiliriz. Bacalı veya hermetik yoğuşmalı veya klasik kombi tercihini ve tüm kombi çeşitlerinin avantaj ve dezavantajlarını sizlere anlatıyor ardından hangi ürünü tercih edeceğinizi sizlere bırakıyoruz.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz cihazı daha ekonomik olarak kullanmak için cihazı lütfen sık sık aç kapa modunda çalıştırmayınız. Elektrikli cihazlar kapatıldığında tekrar açılması durumunda daha yüksek enerji sarfiyatında çalışacakları için bu aç kapa durumundan sakının. Cihazınız daha çok elektrik enerjisi harcayacak bu durum da cebinize negatif yansıyacaktır.

Ankara Demirdöküm Klima Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi olarak öncelikle klimanın montajı, evden eve nakliyatı, bakım ve onarım işlerini yapmaktayız. Mobil araçlarımızla müşterilerimizin ihtiyacına hızlı bir şekilde çözüm sunmaktayız.

Klimanın borulama işlemleri ve boruların dekoratif bir şekilde bantlanması, kompresör değişimleri, iç ve dış ünitenin bakımı ve temizliği, , ilaçlı kimyasal bakteri temizliği, gaz kaçağı kontrolleri ve tespiti gibi sorunları yerinde gidermekte, gerekli durumlarda online destek hizmeti vermekteyiz. Her türlü yedek parça ihtiyacını da hızlı bir şekilde temin etmekteyiz.

Klimalar, bulundukları ortama yaz kış istenilen ısıyı sağlamaktadır. Randımanın çok daha iyi olması, yakıt tüketiminin minimumda olması ve sağlığı tehdit edecek unsurların ortadan kalkması için mutlaka Ankara Demirdöküm Servisi tarafından bakımlarının yapılması gerekmektedir. Filtre temizliği özellikle mevsim değişikliklerinde mutlaka yapılmalıdır.

Demirdöküm klimalarda kullanıcılarımızın sıklıkla yaşadığı sorun klimanın yeterince ısıtma veya soğutma yapmamasıdır. Bu sorun müşterilerimizin klimalarının filtre temizliğine dikkat etmemelerinden kaynaklanmaktadır. Her fırsatta Demirdöküm klima kullanıcılarımıza Ankara Demirdöküm Servisi olarak söylüyoruz.

Cihazın filtre bakımını senede en az 2 defa yaptırmalısınız. Aksi takdirde cihazda biriken pislikler hoş olmayan kokulara cihazın motorunun pislikle dolması sonucu tıkanmasına ve sonrasında biriken mikroorganizmaların kullanım alanına yayılması sonucu çok çeşitli hastalıklara yol açmaktadır.

Koruyucu önlem olarak klimanızı senede en az 2 defa Ankara Demirdöküm Servisi ekiplerine bakım için teslim etmeniz gerekmektedir. Klimalardan zaman zaman su damlatma sorunu şikayetleri gelebilir. Cihazın su damlatması genelde cihazın içine fazla su sirkülasyonu olmasından kaynaklanmakta bu durum da klimanın motor aksamını bozmaktadır.

Klima bulunduğu ortam sıcaklığına ayarlandığı ve optimum performansta çalıştığı sürece su damlatma veya cihazın çalışmaması gibi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz minimumdur. Cihazın bakım ve onarımlarını Ankara Demirdöküm Servisi ustalarına gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden personelimiz güler yüzlü ve düzgün iletişim kuran kişilerden oluşmaktadır. Personelimizin gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uzmanlıklarını geliştirmeleri için eğitimler vermekteyiz.

Tüm teknik ekibimiz gerekli sertifikalara sahiptir.  Çağrı merkezi personelimiz de aynı şekilde iletişim kabiliyeti yüksek, anlayışlı ve çözüm odaklı düşünen, müşteri sorununu en iyi şekilde anlayarak gerekli teknik personele ileten kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak profesyonel hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Garantili servis hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz. Böylece kendinizi güvene alabilir ve servis ekibimiz gelene kadar güvende olabilirsiniz. En kısa sürede sizlere ulaşan Demirdöküm personeli teknik ekibimiz markanın tüm ürünleri hakkında bilgi sahibi olmalarının avantajı ile çok daha hızlı bir şekilde sizlere destek vermekte ve kesin çözümler üretmektedir.

Mesai yaptığımız marka  Demirdöküm servis merkezi olan Ankara Demirdöküm Servisi bünyesine  katılan her personelimiz rutin bakım ve onarım sağlanacak ürünler hususunda bilgi sahibidirler ve ayrıca yeterli teknik donanım ile hizmet vermektedirler.

Ekibimizin sizlere daha iyi hizmet sağlamaları için gerekli tüm ekipmanlar tarafımızdan sağlanmakta ve sizler için daha kaliteli hizmet sunulabilmesi için destek verilmektedir.

Ankara Demirdöküm Servisi vardiya usuli ile çalışan bir hizmet merkezi olduğu için günün hangi saatinde olursa olsun , aramalarınıza hemen cevap alabileceğiniz , servis kaydı oluşturarak hemen destek alabileceğiniz bir işletmedir.

Tatil günleri , hafta sonları , pazar günleri ve diğer tatil zamanlarında bile kesintisiz servis hizmeti sunuyor , nöbetci ekiplerimizle sizlere mesai günlerini beklemenize gerek kalmadan yardımcı oluyoruz.

Ankara Demirdöküm Servisi hizmet kalitesini hep en üstte tutmaya çalışan , çalışmalarını hep bu yönde sürdüren , sektördeki bir çok rakibine bu yönde fark atan , kurumsal hizmet anlayışını sonuna kadar sürdüren , tamiratlarında mükemmeliyetci, müşterileri ile iyi ilşkiler içinde olmaya hep gayret gösterin bir işletmedir.

Hizmet merkezimiz sizlere en hızlı servis imkanı da sağlamak için var gücü ile çalışmakta ve bu konuda ciddi anlamda organize olmaktadır. Size özel bakım tamir ve montaj işlemlerimizden faydalanmak için lütfen bizi arayınız. Ankara Demirdöküm Servisi sizlere kaliteli hizmet etmenin haklı grurunu yaşamaktadır.

Ankara Demirdöküm Şofben ve Kazan Servisi

Demirdöküm marka şofben ve kazan sistemlerinde genelde ısıtma sistemlerinin tam olmaması sorunuyla karşılaşıyor kullanıcılarımız.

Bu durumlarda cihazın içinden çıkan kullanma kılavuzlarında yazan talimatlara harfiyen uymanız gerekmekte ardından çözemediğiniz problemlerde ise Ankara Demirdöküm Servisi ekiplerinden yardım talebinde bulunabilmektesiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!