Ankara Demrad Servisi

Ankara Demrad Klima Servisi sizlere klima konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Ankara gibi geniş bir kullanıcı profili bulunan Demrad klimalarının her türlü bakım ve onarım işlemi tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Gerekli bakımı temizliği ve bilimum işlemleri için bizleri Ankara için tek numaramızdan aramız yeterli olacaktır.

Ankara’da yıllardır Demrad klima konusunda kullanıcılara gerekli desteği veren Ankara Demrad Klima Servisi İso 9001 belgelidir. Ekibimizdeki teknisyenlerin hepsi Demrad klimalarına aşina ve tecrübelidirler. Gerekli eğitimi almış olan sertifikalı teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile ev ya da işyerinize gelerek gerekli onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Klimalarınızda yıllık bakım dahil her türlü onarım işlemini ve yedek parça gerekirse orijinal yedek parça temini ile sağlamaktadırlar. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız sizlere kusursuz hizmet vaat etmektedir. Geçici değil kalıcı çözümlerin doğru adresi olan Ankara Demrad Klima Servisi Ankara merkez ve ilçelerin tümünde aktif olarak hizmetlerine hız kesmeden dev etmektedir.

Klimalar bazen hiç beklenmeyen anlarda aniden çalışmayı durdurabilirler. Klima konusunda bizlere her gün sayısız arıza kaydı geliyor. Bu gibi zor durumlara düşmemek için servisimizden yıllık bakım hizmeti almayı ihmal etmemenizi öneririz. Klimaların esas görevi olan sıcak ve soğuk hava verme durumu bazı zamanlar sekteye uğrayabilir. Bunun nedeninin iyi araştırılması ve sorunun kaynağını bularak onarılması gerekir.

Devrelerinde bir sorun çıkmış olabilir, kablolar ve kompresöründe arıza görülebilir ve daha pek çok parça ve aksamında problem yaşanabilir. Önemli olan arızayı hızlı bir şekilde tespit edip uygun yöntemle onarımının gerçekleştirilmesidir. Demrad klimanız soğuk hava vermiyorsa öncelikle kumandasından kış mı yaz modunda mı olduğunu kontrol edin. Modları değiştirmekte sorun yaşıyorsanız cihazın kılavuzundan yardım alabilirsiniz.

Klimanın kumandasını kontrol ettiniz ve herhangi bir sorunla karşılaşmadınız, o halde sorun Demrad klimanın filtrelerinde olabilir. Toz, kum ve kir ile tıkanan filtreler istenen sıcak havayı vermeyebilirler. Klima bakımları sırasında klimanın filtreleri de iyi bir şekilde temizlenecektir. Klimanın dış hava ünitesinde giriş ve çıkışlar vardır. Bu giriş ve çıkışlar kapalı ise istenen soğuk hava sağlanamaz.

Klima dış hava ünitesini de Ankara Demrad Klima Servisi olarak teknisyenlerimiz sizler için yapmaktadır. Klimanızdan her ne sebeple olursa olsun verim alamıyor ya da anlamlandıramadığınız bir takılma, tekleme sorunu görüyorsanız telefonla destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz. Günün 24 saatinde teknisyenlerimiz sizlere telefonla destek vererek problemi çözmenize yardımcı oluyor.

Demrad Klima Servisi sizlere Demrad klimalar konusunda profesyonel hizmet sağlayan Ankara merkez ve ilçelerde anında ulaşılabilen alanında uzman bir teknik servistir. 25 yıldır klimalar konusunda bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan firmamız her biri alanında uzman ve eğitimli personelden oluşmaktadır. Ekibimiz gezici servis araçları ile her ilçe ve semtte aktif olarak çalışmaktadır. Demrad marka klimanızda ortaya çıkabilecek en ufak bir soruna dahi en kısa zamanda müdahale ediyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlı hizmet sunmaktadır. Bu anlamda alacağınız tüm hizmetimiz profesyonel olacaktır. Tam donanımlı atölyemizde cihazınız için gereken tüm teçhizat ve yedek parça bulunmaktadır. İster yerinde bakım onarım, ister atölyemizde kapsamlı bakım yapmaktayız. Klima konusunda kalitesi ile kendisini ispat etmiş Demrad marka cihazlar konusunda Demrad Klima Servisi ekibimize güvenebilirsiniz.

Klimanızın tercihi ve nereye monte edileceği son derece önemli bir konudur. Örnek vermek gerekirse iç ünitenin monte edileceği yer ile dış ünitenin monte edileceği yer arasında büyük bir mesafenin olmaması gerekir.  Bunun için gerekiyor ise izolasyon yaptırılmalıdır. Bu konuda Demrad Klima Servisi uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Klimanın verdiği havanın direkt olarak insana gelmemesi de son derece önemli bir noktadır ve montaj sırasında bu durum göz önüne alınmalıdır. Teknisyenimiz klimanızı yaz aylarında tavana, kış aylarında ise yere üfleyecek şekilde ayarlamaktadır. Klimanın yanlış yere monte edilmesi evdeki insanların sağlığını direkt olarak etkilemektedir. Bu sebeple Demrad Klima Servisi uzman ekibimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Klimalar konusunda aldığımız arızalardan bir tanesi iç ünite fanı ve kompresör normal çalıştığı halde dış ünite fanının çalışmamasıdır. Klimanın çalıştığı alanda ortam sıcaklığı yüksek ise ve ısıtma modunda çalışıyorsa dış ünite fanı bazı durumlarda çalışmayı bekletir. Bu normal bir süreçtir.

Fakat Demrad klimanız iç ünite fanı ve kompresörü normal bir şekilde çalışırken dış ünite fanı temelli duruyor yani hiç çalışmıyorsa ünite kartında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Kartın üzerindeki SSR arızalanmış ya da iç ve dış ünite bağlantı kabloları hasar görmüş olabilir. Gerekli kontroller Demrad Klima Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Klimanızın en önemli parçalarından olan fan motoru çalışma kondansatörü, fan motoru sargılarında arıza meydana gelmiş olabilir. Yine de arızanın kaynağı elbette Demrad Klima Servisi teknisyenimizin yapacağı kontroller neticesinde belli olacaktır.

Demrad marka klimalar konusunda yaşayacağınız en ufak problemde dahi ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile her ilçe ve semte hızlı bir şekilde yetişmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca Demrad marka orijinal yedek parça temini de yine Demrad Klima Servisi ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!