Ankara Doğsan Servisi

Ankara Doğsan Servisi uygun fiyatlı tamiratları ile hep tüketici dostu olmuş ve bu sayede de sürekli takdir almıştır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan çalışma anlayışımız ile sizlerden hep olumlu yorumlar almayı başardık ve ilerleyen dönemlerde de bu çizgimizi devam ettirerek daha başarılı işlere imza atıp övgü seviyemizi yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Ankara Doğsan Servisi yenilikci anlayışla işlemlerini sürdürdüğü için hep başarı grafiyini zirvede tutmuştur.

Sektörel gelişimlerin yoğun yaşandığu günümüzde tamirat ve servis işlemleri de çağa ayak uydurarak modernleşmiş , teknik anlamda da yoğun şekilde değişimler yaşanmıştır.

Rekabet ortamında geriye düşmek olumsuz sonuçlar doğurur. Bu bilinçle hareket eden Ankara Doğsan Servisi firma ve personel olarak hep gelişim içinde olmaya gayret göstermiştir.

Ankara Doğsan Servisi Ankaranın her noktasına gezici ekipleri ve mobil araçları ile servis hizmeti ulaştırmayı başarabilen nadir firmalardandır. Bölgesel çalışmalardan ziyade tüm şehri kapsayan servis ağımızla arızalarınıza yerinde  , zamanında ve doğru müdahalelerde bulunarak sizleri memnun etme konusunda üstün başarı sağlamıştır.

Mütevazı ama iddialı hizmetiyle kombide istikrarlı duruşunu devam ettiren Ankara Doğsan Kombi Servisi, sizlere kaliteli hizmetini sürdürmek için gelişimine devam etmektedir. Bu kaliteli hizmetin sürdürülmesinde kombinizin bakımı ve arızalarının süratle giderilmesi önemlidir. Yılda en az 1 kere kombinizin bakımını yaptırmanızı şiddetle tavsiye eden Ankara Doğsan Servisi her süreçte sunduğu garantili profesyonel hizmet anlayışıyla kombinizi gönül rahatlığı içerisinde kullanacağınız ve memnun kalacağınız bir duruma getirmektedir.

Yoğuşmalı Kombi En İyisi

Kombinizin kullanımında siz değerli kullanıcılarımıza büyük görev düşmektedir. Kullanım kılavuzunu dikkatle okumanız ve bu doğrultuda hareket etmeniz oldukça önemlidir. Evde gaz kokusu hissettiğinizde odanızı havalandırmalı mümkünse yoğuşmalı kombiyi tercih etmelisiniz. Kombi kullanımıyla ilgili her türlü konuda servisimize telefon aracılığıyla danışabilirsiniz.

Ayrıntılı Bakım Servisimizin Sizlere Hediyesi

Kombinizin yanma odalarından, elektrik ve mekanik aksamına kadar bütün kısımları rutin bakımlarda servisimiz tarafından itinayla kontrol edilmekte, arıza ve problemler süratle giderilmektedir. Ayrıca kalorifer petekleriniz kimyasal temizlik ürünleriyle temizlenerek içerisinde kalan pas, tortu gibi kirlerden arındırmakta ve suyun dolaşımı hızlandırılmaktadır. Bu sayede enerji tasarrufu ve daha iyi ısınma gerçekleşmektedir.

Ankara Doğsan Servisi desteğine hemen ulaşmak için yukarıda yazan servis numaralarımız vasıtası ile iletişime geçebir ve şikayetci olduğunuz konu hakkında yardımcı olunması için servis çağırabilirsiniz. Çağrı kaydınızı oluşturacak personelimize ön bilgi vererek hazırlıklı gelmemizi sağlamanız da önemli bir husustur. Lütfen hemen bizi arayınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!