Ankara Eca Servisi

Ankara Eca Servisi ismini kurulduğumuz ilk günden beri zirveye taşımaya çalışıyoruz ve bu hedefimizi de gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Eca markalı kombi ve şofbenleriniz için servis almak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Profesyonel hizmet mantığı ile calışan tüm birimlerimiz mesaisini sizlerin mutluluğu ve güvenliği için harcamakta , yaptığı işlemlerle de konforunuzu sağlamaktadır.

Kombi kullanımında bazı basit kurallar vardır , bunların ilki ve en önemlisi cihaz içinden çıkan kitapcıkların baştan sona dikkatlice okunmasıdır. Ancak bu yolla en verimli ve tehlikesiz kullanım sağlanır ve arıza açma riski ortadan kaldırılır.

Ankara Eca Servisi patlamalı yanan , kullanım esnasında gövdesi ısınan , çok gaz harçayan , gürültü çıkaran veya başka sorun gözlemlediğiniz ve şikayetci olduğunuz tüm problemleriniz için servis hizmetinin en iyisini sunmaktadır.

Tesisat sorunlarınız için de bizi arayabilir , petek temizliği gibi işlemlerinizi de ekonomik fiyatlarımızdan yararlanarak yaptırabilirsiniz. Eca markasının tüm ürünleri için vermiş olduğumuz tüm hizmetler Ankara Bölgesinin tamamını kapsamaktadır.

Klima ve kombi hizmetlerimizde Ankara eca servisi olarak uzun yıllardan beri sizlere hizmet veriyoruz. Eca markalı tüm ısıtma ve klima hizmetlerini bu alanda yetişmiş ve sürekli eğitime devam ederek son teknolojik ürünlerin montaj ve onarımı gerçekleştirmede uzmanlaşmış personelimiz sayesinde garantili bir biçimde sunuyoruz. Özellikle kombi kurulumu, bakımı ve arıza giderme işlemleri özel bir uzmanlık gerektirir.

ANKARA ECA SERVİSİ TÜM İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ YAPMAKTADIR

Kurulumun güvenli ellerde yapılması , şofben ve kombilerle ilgili karşılaşılacak problemler için müşterinin doğru bilgilendirilmesi şarttır. Gaz kokusu hissedildiği an ortamın havalandırılıp kombinin kapatılmasına kadar birçok güvenlik tedbiri hakkında Ankara Eca Servisi çatısı altında toplanan uzman çalışanlarımız sayesinde müşteri bilgilendirilir.

Yoğuşmalı kombilerle güvenliğin maksimuma çıkarıldığını ve eski baca tipi kombi sistemlerinin bırakılması gerekliliği de önem arz eder. Ayrıca klimalarınıza ve kombilerinize yaptıracağınız bakım ile faturalarınız düşecektir.

Ev ortamında kullanılan bir ECA kombinin senede 1 defa bakıma girmesi iyi olacaktır. Kombi montajı yaptırırken ortam büyüklüğü ve kombinin montaj edileceği yer konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Bu alanda uzmanlaşmış kişilerden servis talep ediniz. Bizler, Ankara genelinde eca marka tüm ürünlerin her türlü servis hizmetini Ankara Eca Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriyoruz.

Şunu unutmayınız ki ; kombi satın alımlarında model seçimi çok önemlidir. Kullanılacak ortamın metrekaresi, tesisatın mesafesi, ısıtılacak petek sayısı, evin cephesi, binanın yalıtımı gibi kriterler göz önünde bulundurularak en verimli olabilecek model tercih edilmelidir.

Ankara ECA Servisi satış ofislerindeki elemanları vasıtası ile bu konunun da üstesinden gelmektedir. Bir de bütcenize göre seçim de önem arz etmektedir. Eca markası taşıyan kombi modellerinde mutlaka size uygun bir cihaz bulunacaktır.  Montaj aşamasının akabinde mutlaka ECA yetkili servisi ile irtibat kurarak garanti başlangıcı da yaptımak da hayati önem taşımaktadır.

Ankara Eca Servisi olarak yılların çalışmalarımız sonucu bize verdiği tecrübe ve Eca kullanıcılarının sonsuz güvenleri doğrultusunda Eca marka şofben ve kombi cihazlarınızın bakım onarım ve arıza durumlarını elimizden geldiğince hızlı ve ekonomik bir şekilde çözmeye gayret etmekteyiz. Eca marka cihazların genel olarak sorunları Ankara Eca Servisi ile beraber çözebileceğiniz nitelikte sorunlardır.

ECA KOMBİ ATEŞLEME SORUNUNUZ VARSA HEMEN BİZİ ARAYINIZ

Eca marka kombilerde müşterilerimizin yaşadıkları kombinin ateşleme sorununa genel olarak söylediklerimiz; kombiye gaz giriş çıkışı olmuyorsa, kombinin iç tesisat parçalarında sorun varsa ve alanın gaz aksamında problem varsa kombide ateşleme olmaz. Bu sorunla karşı karşıya kaldığınızda cihaza gelen gaz miktarını gözlemlemek gerekir.

Ana vana açık mı diye bakın. Kapalıysa yukarıya çevirerek açın. Diğer problemlerin çözümü için asla kombinin içini açıp bakmayın. Kombiyi tek başınıza sökmeyin. Ankara Eca Servisi personelleri bu sorununuzu en kısa sürede ve titizlikle çözüme kavuşturacaktır.

Eca marka kombilerde genellikle geri dönüşümsüz arızalar yaşanmaz. Fakat tamiri mümkün olayan mutlaka değişmesi gereken parçalar vardır. Bunlar genelde sorun çıkardığında müşterilerimize bu parçanın değişmesi gerektiğini ve parça değişiminin maliyetini anlatıyoruz.

Ardından müşterimizin onayı doğrultusunda tüm işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tamir ve değişim işlemlerimizde de asla sahte yedek parça değil orijinal yedek parçayı kullanıyoruz.

Ayrıca kombinin gaz alarm cihazlarını ve değişik tipte regülatör aletlerini de Ankara Eca Servisinden temin edebiliyorsunuz. Bir arıza çıkardığında tamiri mümkün olmayan ve mutlaka değişiminin olması gereken Eca marka kombi parçaları şunlardır; kombinin ateşleme elektrodu, baca sensörü, cihazın su doldurma musluğu, plaka eşanjörü, düğme, su tankı…

ŞOFBEN ARIZALARINIZ İÇİN ÖZEL EKİP BİZDE

Eca marka şofbenlerde sıklıkla cihazlar tam randımanla çalışmakla birlikte ara ara arızalarla karşılaşmanız muhtemeldir. Genelde termosifon veya şofben ürünlerinde müşterilerimizin bize şikayetleri üründen yeteri sıcaklıkta su elde edememeleri oluyor.

Bu durum da şunlardan kaynaklanıyor olabilir; en yüksek ihtimal şofbene elektrik enerjisi tam gelmiyor olabilir. Şofben içindeki ısıtıcı aletleri ve motoru arıza yapmış olabilir.

Cihaz içindeki kablolarda yanma veya kopukluk yaşanabilir. Banyo yapma esnasında bu sorunla karşılaşmanız gerçekten can sıkıcıdır. Cihaza önceden bakım yaptırmak bu sorunlarınızı minimuma indirecektir. Çözemediğiniz sorunlarda Ankara Eca Servisi 7/24 hatta online destek hattıyla her daim yanınızdadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!