Ankara Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi tüm bilgisini ve enerjisisni kullanmakta olduğunuz Ferroli markalı cihazlarınızın bakımı ve tamiri için sarf etmektedir.

Ferroli markası doğalgazın başkentimize gelmesi ile birlikte hayatımıza girmiş , kaliteli kombileri ile dikkat çekmiş , uygun fiyatı ve sağlam yapısı ile de Türk halkının tercih sebebi olmuştur. Ankara Ferroli Servisi adı ile de biz , satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmiş bulunmaktayız.

Ankara Ferroli Kombi Servisi eski bacalı cihazlarınızı değiştirmenizi ve eğer kullanım ortamınız uygunsa yoğuşmalı kombiye geçmenizi önermektedir. İlk çıkan modeller olan bacalı cihazlar ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermekle birlikte zehrlenmelere ve hatta ölümlere varan ağır sonuçlara neden olmaktadır.

En güvenli ürünler hermetik cihazlardır. Ortalama ömrü 15 – 20 yıl olan kombi ve şofben gibi ürünleriniz eğer ekonomik ömürlerini tamamladıysa mutlaka değiştirilmelidir.

Ankara Ferroli Servisi elektronik kart tamiri konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Bu konu için ayrıca oluşturulan birimimiz sadece kart tamiri konusunda görev yapmakta ve garantili olarak tamir işlemi sağlamaktadır. Böyle sorunlarınız için de bizi arayabilirsiniz.

FERROLİ KULLANICILARI DOĞRU SERVİSİ SEÇMELİDİR

Eğer tercihinizi doğru bir şekilde Ferroli kombiyi seçmekle yaptıysanız, artık kombiniz bize emanet. Kombiniz arızalandığı zaman endişe etmeyin, bir telefonla kaydınızı oluşturun sizleri arayalım. 

Ankara`nın tüm ilçe, semt ve bölgelerine hizmet veren Ankara Ferroli servisi, donanımlı ve sertifikalı profesyonel ekibiyle uygun ödeme kolaylıklarıyla sizlere harika bir hizmet sunmaktadır. Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Evinizde kullandığınız diğer eşyaların bakımının ertelenmesi belki hayati sonuçlar doğurmaz ama emin olun kombiniz için durum tam tersidir. Bakımı yapılmayan kombiler ciddi tehlikeler oluşturabilir.

Bu konuda yılda en az 1 kere kombinizin bakımının Ankara Ferroli Servisi  tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü bakımı yapılan kombi daha iyi çalışır, doğalgaz tüketimi ciddi oranda düşer ve paranız cebinizde kalır. Uygun fiyata servisimize yaptıracağınız kaliteli ve garantili bir bakım, sizleri daha büyük muhtemel masraflardan kurtaracaktır.

Başarılı ve etkili yıllık bakım, onarım hizmeti için, öncelikle takip edilmesi gereken metot, uzman metotlardır. Ankara Ferroli Servisi tarafından yürütülen Kombi bakım hizmetinde, öncelikle, tecrübeli ve sertifikalı ekiplerimiz, cihazı çalıştırarak başlamaktadır. Cihazın su ısıtma, petek ısıtma, su pompalama ve baca fonksiyonları tek tek incelenir ve gerekli bakım listesi oluşturulur.

Bakım listesinin oluşturulmasından sonra, ortaya çıkacak olan masrafı kombi sahibi kabul ederse, bakım ve onarım kısa zamanda bitirilmektedir.

Kombiniz arızalandığında hemen servisimizi arayın, yanlış ve bilinçsiz müdahalelerde bulunmayın. Ankara Ferroli Servisi bünyesindeki elemanımız çok büyük olasılıkla aynı gün içerisinde arızayı giderecek ve kombinizi faal bir şekilde size teslim edecektir.

SEKTÖRÜN ÖNCÜSERVİSİ OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ

Ankara Ferroli Servisi sektördeki öncü yapısı ile teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri bünyesine ilk katan firmaların başında gelmekte ve bu sayede sorunlarınıza kalıcı çözümler üreten bir işletme olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Periyodik bakım sıralaması işleminde, kombi bakımı çok önemlidir. Kombi bakımı işlemlerinde, aradığınız özellikleri sizlere sunan ekiplerimiz, belli bir metot izlemektedir.

Kombi bakımlarında, önemli olan şey, suyun ısınmasıdır. Bu nedenle, öncelikle kombilerin suyunun ısınması test edilir. Su ısıtan kısmın özellikleri tek tek gözden geçirilir. Bacanın çalışması da önemlidir.

Baca temizleme, baca fanının temizlenmesi ve peteklerinin ısınmasının kontrol edilmesi, yapılan diğer işlemlerdir. Müşteri şikayetleri özellikle dinlenir. Gerekli olan bakım işlemlerinin yapılması ile birlikte, bakımlı bir kombiye sahip olabilirsiniz.

Ankara Ferroli Servisi olarak her zaman Ferroli marka kombi ve şofben ürünlerinin çok muntazam bir kullanımı olduğunu müşterilerimizden geri dönütler şeklinde almaktayız. Servis ekibimizden ve Ferroli marka ürünlerin düzenli çalışmalarından genel itibariyle memnuniyetlerini bildiriyorlar.

Bizler de Ankara Ferroli Servisi olarak müşterilerimize her zaman daha iyi ve daha hızlı hizmet sunabilmek için kendimizi hep güncel tutuyoruz yenilikleri daima takip ediyoruz.

Ferroli marka kombilerde müşterilerimizin bize sıklıkla başvurduğu sorunlar arasında kombinin iyi ısıtmaması, cihazın çok sesli çalışması, kombi ekranında arıza kodu çıkması, cihazın hiç çalışmaması ve cihazdan değişik bir koku gelmesi oluyor.

Eğer kombide ekranda arıza kodu varsa bu bizim işimizi kolaylaştırıyor ve kombinin arızasının temelde nereden kaynaklandığını hemen anlayabiliyoruz. Çalışmalarımızı ve arıza giderim planlarımızı da arıza koduna göre şekillendiriyoruz.

Çoğu zaman çıkan arıza koduna göre online destek hattımızla müşterilerimizi yönlendirerek arızanın 5 dakikada giderilmesini bile sağlayabiliyoruz. Diyelim Ferroli kombide ekranda A03 arıza kodu yazıyor.

Bu kombide aşırı ısınma modu devrede demektir. Kombi dış ortamla optimum düzeyde ayarlı değilse cihaz gereğinden fazla performans gösterecek ve aşırı ısınacaktır.

Motoru da aşırı zorlanmadan dolayı hasar görecek ve bu arıza kombinin hiç çalışmamasına kadar gidebilecektir. Bu durumun en kısa sürede çözümü için Ankara Ferroli Servisi ekip arkadaşlarımıza haber vermenizi tavsiye ediyoruz.

HATA KODU GÖRÜYORSANIZ CİHAZA MÜDAHALEDE BULUNMAYIN

Ferroli marka kombide A01 arıza kodu görüyorsanız cihazın brülörü yeteri kadar ateşleme yapmıyor demektir. Bu durumda sizlerin yapacağı tek şey kombiye reset atmanızdır. Ancak kombiye kullanıcı olarak asla 3 defadan fazla resetleme yapmayın.

Aksi takdirde kombi geri dönüşsüz hasarlara yol açabilir. Problem resetleme sonucu çözülemezse lütfen en yakın Ankara Ferroli Servisine haber verin. Randevu oluşturun. Ateşleme sorunu iç aksamlardan kaynaklıysa parça değişimi gerekebilir. İşin uzmanından yardım isteyin.

Ferroli marka şofbenlerinizde genel itibariyle yaşanan sorunları tek başınıza çözmek bazen mümkün olmayabilir. Termosifon veya şofben ürünlerinde genelde hiç çalışmama veya suyu yeteri kadar ısıtmama sorunları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu durumlarda online destek hattımızla müşterilerimize Ferroli marka şofbene gelen elektrik akımlarını ana şalteri kontrol etmelerini söylüyoruz.

Eğer bu kısımlarda sorun yoksa şofbene bakmak ve arızayı gidermek için Ankara Ferroli Servisinden ekip arkadaşlarımız şofbendeki arızayı gidermek adına yola çıkmaktadır. Parça değişimi yapılmaktadır. Fakat bu parçalar orijinaliyle değişmekte ve işlem sonunda herhangi bir zarara uğramamanız için sizlerin bilgilendirme ve onamınız sağlanmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!