Ankara Frigidaire Servisi

Ankara Frigidaire Servisi, kaliteli ve uzun vadede insanların beyaz eşya ihtiyacını karşılayan Frigidaire markasının en kapsamlı servisidir. Beyaz eşyalar hem evlerde hem de işletmelerde sık kullanılan cihazlardır.

Genellikle bakımı yapıldığı takdirde herhangi bir sorun çıkarmadan uzun yıllar kullanım sağlar. Evde ya da işyerinde kullandığımız beyaz eşyaların arızalanması günlük işlemlerimizi de aksatacağından son derece hassas davranmalıyız.

Elektrik ve bazıları gaz olmak üzere çalıştıran elementler bir takım arızalara kapı açabilir. Böyle durumlarda uzman bir servisten yardım almak faydalı olacaktır. Ankara Frigidaire Servisi başkentte Frigidaire beyaz eşya kullananlara hızlı ve kapsamlı bir servis hizmeti sunuyor. Cihazların yıllık bakımlarından ani arızalara kadar her bir detayı ile sizin için ilgileniyor.

Beyaz eşyalar kılavuzuna uygun bir şekilde kullanılsa bile hiç beklenmeyen anlarda farklı arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Örneğin mutfaklarda en sık kullandığımız cihazlardan birisi olan buzdolapları ile ilgili bizlere günde farklı arıza kayıtları geliyor. Buzdolabı çalıştığı halde neden soğutmuyor diye soran müşterilerimiz oluyor. Buzdolabı çalıştığı halde soğutmamasının birkaç nedeni olabilir.

Örneğin kapı filtreleri eskimiş ise buzdolabı soğutma işlemini tam olarak yapamaz. Kapı filtrelerinin eskimiş olduğu gözlemlenir ise teknik servisimiz sizler için değişim yapacaktır. Buzdolabının soğutma yapabilmesi için gazının tam olması gerekir.

Herhangi bir şekilde buzdolabında bir gaz kaçağı varsa tespit edilip onarılmalıdır. Kaçak sonrası gaz yüklemesi yapılarak cihazınızın soğutma işlemi eski verimi ile çalışmaya devam edecektir.

Mutfaklarda kullandığımız bir diğer önemli cihaz ise su ısıtıcılarıdır. Su ısıtıcınız çalışmıyor ise ilk olarak elektrik ve sigorta kontrol edilmelidir. Elektrikle alakalı bir arıza tespit ettiyseniz bir elektrikçi çağırarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Isıtıcınızın termostatını kontrol edin, kapalı olabilir. Isıtıcının açma kapama anahtarında bir arıza, temassızlık söz konusu olabilir. Eğer bunlar da çözüm getirmiyorsa bizi yani Ankara Firigidaire servisi personellerini çağırarak çözüm arayışına giriniz.

Eğer ısıtıcınızın rezistansı arıza yapmışsa teknik servisimiz konu ile ilgilenecektir. Bir diğer mutfakların olmazsa olmazı ise bulaşık makineleridir. Bulaşık makineniz çalışmıyor ise fişin prize doğru bir şekilde takılmış olduğundan emin olun.

Sigortanın atıp atmadığını kontrol edin. Su giriş musluğunu kontrol etmeyi unutmayın, su geliyor mu emin olmalısınız. Cihazınızın kapısı iyice kapanmamış ise çalışmaya başlamayacaktır.

Süzgeçleri kontrol edin ve bir tıkanıklık olmadığından emin olun. Deterjan, yumuşatıcı ve parlatıcının da yeterli düzeyde konulduğundan emin olun. Çamaşır makinenize dair aklınıza takılan sorular olduğunda Ankara Frigidaire Servisi olarak bizi günün 24 saati arayabilir ve teknisyenlerimizden destek talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!