Ankara Fujitsu Servisi

Ankara Fujitsu Servisi gücünü siz değerli Ankara halkından almakta ve bu destekle, hizmet ettiği Fujitsu markası için en verimli sonuçları almak üzere çalışma yapmaktadır. Kaliteli ve aynı zamanda güvenilir bir marka olan Fujitsu, üretmiş olduğu elektronik cihazların başında gelen klima ürünleri ile her zaman tercih edilir olmuştur.

Markanın sağlam yapısı, tercih sıralaması ve yüksek performansı neticesinde satışlarda hep üst basamaklarda olması sebebi ile de servis ağı ihtiyacı doğmaktadır. İşte biz bu noktada devreye girerek bu açığı en iyi şekilde noktalamaktayız. Fujitsu klima ürünlerinizin montaj tamirat gaz dolma işlemi ve montajı için hemen servis merkezimizi arayıp yetkili arkadaşımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Ankara Fujitsu servisi arayan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda randevu kaydı oluşturmaktadır. Gününde ve saatinde adresinde olmaya özen gösteren personellerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti ulaştrabilmektedir. Taşınma veya bina mantolaması gibi işleriniz bildiğiniz gibi ustalık ister.

Bu işlemler profesyonel çalışma ister. Bünyemizdeki görevli personellerimiz titiz bir şekilde mesai harcayarak bu ve bunun benzeri işlemlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde noktalar. Fujitsu markası ile klima sektöründe önemli bir yere sahip olan ve bu noktaya kendisini ispatlayarak gelen markamız her türlü çalışmasını sizlerin rahatı ve konforu için yapmaktadır.

Servisimiz Ankara ilimizin tüm bölgelerine hizmet ulaştıracak potansiyele ve teknik donanıma sahiptir. bu konuda rakipsizliğimizi her zaman ortaya koymaktayız. Servis kayıtlarınıza aynı gün cevap verecek kapasite ile çalışan merkezimiz tam donanımlı olarak görev yapmaktadır. Yedek parça depomuz eşsiz işleyişi ile sizlerin gerek duyduğu her türlü parçaya kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktadır.

441 11 11 numaralı operasyon merkezi hattımız 24 saat sizlere cevap vermektedir. Hiç zaman kaybetmeden arayıp sorununuzu uzman personellerimize bildirerek yardım isteyin. Ankara Fujitsu Siemens Servisi mobil pos cihazlarını servis hizmeti verdiğimiz tüm araçlarında barındırmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartınızla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Fujitsu Klima Servisi klimalarda kalite ve hesaplılık denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Fujitsi marka cihazlarda sizlere gereken her türlü teknik desteği garantili bir şekilde veren Ankara ilinin en köklü firmasıdır. Klimalar birbirinden farklı modelde ve kapasitede olsalar da görevleri aynıdır. Ortamı soğuk ve sıcak hava ile konforlu bir hale getirmektir. Ancak klimalar yıllık bakımları yapılmadığı takdirde çok büyük aksamalar, arızalanmalar ortaya çıkarabilirler.

Klimalar pek çok ufak elektronik parça barındırırlar. Bu parçalar yıllık bakımlar dahilinde elden geçirilmeli ve bir arıza söz konusu ise profesyonel bir şekilde müdahale edilmelidir. Klima modelleri ile kalitesini ispatlamış olan Fujitsu marka klimaların bakımı ve onarımı yine Fujitsu klimalar konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fujitsu Klima Servisi Ankara ilinde görebileceğiniz en donanımlı atölyeye sahiptir. Bu anlamda klimanızın ihtiyacı olan her türlü teknik destek rahatlıkla sağlanmaktadır.

Klimalarda pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de ani voltaj düşüklüğüdür. Elektrik kesilmelerinde bu duruma sıklıkla rastlamaktayız. Ani elektrik kesintisi ya da elektriğin yüksek voltajla aniden gelmesi cihazların ana kartı yanabiliyor. Klima kartı yandığı takdirde cihazınız hiçbir suretle çalışmayacak ve gerekli havayı üflemeyecektir. Fujitsu marka klimanız için şayet gerekiyorsa parça değişimi Fujitsu Klima Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Klimalarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus temizliktir. Klimanın filtre temizliği yapılmadığı takdirde toz ve bakteri oluşumu görülebiliyor. Bu da hane halkının sağlığını ciddi bir şekilde tehlikeye sokabiliyor. Cihazda biriken toz ve bakteriler hava sirkülasyonu nedeniyle hane halkının nüfuz edebileceği ortama yayılabiliyor. Bu sebeple 15 günde bir filtre temizliğinin mutlaka yapılması gerekir. Fujitsu klimanızın temizliğine dair detaylı bilgi almak isterseniz Fujitsu Klima Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Klimalarda karşımza çıkan sorunlardan bir tanesi de su sızdırmadır. Klimalar normal şartlarda kışları dış üniteden yazları ise iç üniteden su akıtabilirler. Fakat su akıtma durumu hortum kaynaklı ise bu durum normal değildir ve acilen bakımının yapılması gerekir. Tahliyenin tıkanması, yanlış montaj gibi durumlar su sızdırmanın ortaya çıkmasında etkilidir. Fujitsu Klima Servisi teknisyenimiz su sızdırmaya karşı gerekli tedbiri alacaktır.

Elektrik kaçağı, kumanda arızası, sigorta attırma, kompresör arızası, iç ve dış ünite bağlantı hatası gibi her tür arızada Fujitsu Klima Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız hem uygun fiyat politikası ile işlemlerini yapmakta hem de çözüm odaklı çalışmaktadır. Klimanızla ilgili aklınıza takılan her türlü sorunda bizimle irtibata geçebilir, telefonla destek, online destek gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!