Ankara General Electric Servisi

Ankara General Electric Servisi, birbirinden farklı beyaz eşya modelleri ile ev ve işyerlerinde büyük bir ihtiyacı karşılayan General Electric beyaz eşyaların her türlü bakım ve onarımını yapan donanımlı bir servistir. İso 9001 belgeli servisimiz her türlü bakım ve yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır.

Alanında uzman ekiplerimiz General Electric marka cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Beyaz eşyalarınıza yapılacak her türlü müdahale profesyonel şekilde yapılmaktadır. Ankara ilinin tüm ilçe ve semtlerine bu anlamda hizmet götüren firmamız hem ekonomik hem de çözüm odaklı işlemler yapmaktadır.

Beyaz eşya denilince en sık kullanılan cihazlardan bir tanesi banyolardaki en büyük yardımcı General Electric çamaşır makineleridir. Hiç beklenmeyen anlarda çamaşır makineleri arıza ortaya çıkarabilir. Çamaşır makinelerinde karşılaştığımız arızalardan bir tanesi çamaşır makinesi gösterge lambaları yanmıyor şikâyetidir. Eğer gösterge lambaları yanmıyor ise devre kesici devreye girmiştir ya da arızalardır.

Devre kesiciyi yeniden açınız ve eğer varsa arızaları devre kesicileri değiştirmek için bizden yardım alınız. Gösterge lambalarının yanmamasının bir diğer nedeni prize güç beslemesi olmamasıdır. Prizin çalışıp çalışmadığını da kontrol ettikten sonra bizimle irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

Mutfaklarda kullandığımız buzdolaplarında da hiç beklenmedik anlarda arıza ortaya çıkabiliyor. Aldığımız şikâyetlerden bir tanesi buzdolabı soğutucu bölmesi terleme yapıyor durumudur. Eğer böyle bir durum var ise buzdolabının bulunduğu ortam çok soğuk olabilir.

Ayrıca buzdolabının bulunduğu ortam çok nemli de olabilir. Buzdolabı kapısı eğer çok açılıp kapatılıyorsa bu problemle karşılaşmak mümkündür. Eğer General Electric buzdolabı terleme yapması sorunu yaşıyorsanız Ankara General Electric Servisi numaramızdan bizleri arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

General Electric fırınlar oldukça kaliteli ve yemek pişirme konusunda oldukça verimlidir. Ancak bir takım arıza kayıtları bize gelebiliyor. Bunlardan birisi aydınlatma lambası yanmıyor şikâyetidir. Eğer fırınınızda aydınlatma lambası yanmıyor ise elektrikle ilgili bir sorun olabilir ya da lamba arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Fırınlarda alt ve üst eşit pişirmeme sorunu ile de sıklıkla karşılaşmaktayız. Buradaki en önemli etken raf konumları ve pişirme süresidir. Sıcaklık değerlerini kılavuzdaki gibi ayarladığınız takdirde sorun yaşamayacaksınız. Ancak General Electric fırınınızda yine de böyle bir şikâyetiniz olursa bizleri hemen arayabilirsiniz.

Aynı sorunla General Electric kurutma makinesinde de yaşayabilirsiniz. Kurutma makinenizin iç aydınlatma lambası yanmıyor ise lamba bozuk olabilir ya da cihaz açma kapama düğmesinden açılmamış olabilir. Cihazınızı kapatıp yeniden başlatın. Ancak sorun devam ederse Ankara General Electric Servisi teknik birimimizden destek isteyiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!