Ankara General Klima Servisi

Elemanların yetişmesi çok önemlidir. Beyaz  eşya ve klima servisinde görev alan bir kişi, en sağlıklı teknik servis hizmetini verebilmelidir. Tamir, bakım ve onarımda aradığınız etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, oldukça başarılı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Günümüz şartlarında aradığınız en iyi teknik servis hizmeti, Ankara general klima servisi tarafından verilmektedir. Günlük yaşantımızda, önemli bir yeri olan klima cihazlarının ,en sağlıklı teknik servis hizmetine ihtiyacı vardır.

BAŞARILI OLMANIN SIRRI, ZAMANINDA BAKIM YAPTIRMAKTIR

Ankara general klima servisi bünyesinde çalışan ve işinde başarılı ve etkili olan ekiplerimiz, etkili bakım ve onarım işleri gerçekleştirmektedir. Günümüz teknolojisi ile hizmet veren ekiplerimiz, bakım işleri için en uygun zamanın seçilmesini tavsiye etmektedir. Sıcak havada klimasiz kalmamak için, havalar ısınmadan yani yaz gelmeden, klima bakımı yaptırmak gerekir.

Yaz ayları gelmeden, sıcaklar bastırmadan, klima bakımı yaptırmak, çöl sıcakları yaşanan yaz günlerinde, rahat etmenizi sağlayacaktır. Zamanında yapılan tamir, bakım ve onarım hizmetinde, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

YILLIK PERİYODİK BAKIM HİZMETİNDE UZMAN BAKIM YÖNTEMLERİ UYGULANMAKTADIR.

Ankara general klima servisi firmasında çalışan işinin uzmanı olan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel hizmeti sunmaktadır. Günümüz şartlarında başarılı olmak için yapılacak en iyi şey, işi uzmanlarına bırakmaktır. General klima bakımında uzman olan ekiplerimiz, öncelikle, klima ünitelerinizi çalıştırmakta ve deneme yapmaktadır. Daha sonra ise, soğuk hava verimi ölçülür. Klima cihazının çalışma şekli ve fonksiyonları test edilmektedir.

Sonuç olarak, gerekli olan bakım ve onarım listesi oluşmaktadır. Bu listenin, müşteri tarafından, onaylanmasından sonra, bakım ve onarım gerçekleşmektedir. Bakım ve onarım işi ise kısa zamanda bitirilmektedir.

Ayrıca montaj işleriniz iç dış ünite yer değişimleriniz gaz dolumu ve yedek parça temini gibi işleriniz için de deneyimli ve hızlı görev yapan ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.Ankara general servisi eşsiz malzeme deposu ile kavurucu sıcaklarda sizi yarı yolda bırakan arızalı cihazlarınız için en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. 441 11 11 numaralı müşteri danışma hattımız 7 gün 24 saat cevap alabileceğiniz şekilde çalışmaktadır.

General Klima Servisi klima denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan General markasının tüm modelleri konusunda sizlere kapsamlı ve garantili hizmet sağlayan şehrin en eski ve donanımlı firmasıdır. Klimalar takıldıkları ortamın atmosferini serinleterek ya da ısı sağlayarak rahatlatırlar. Klimalar pek çok model ile insanlara sunulmaktadır. Farklı kapasitedeki klimalar takıldıkları ortama göre seçildikleri takdirde oldukça iyi performans sergilerler.

Klima seöimi kadar taşınması ve montajı da önemlidir. General Klima Servisi olarak özensiz taşınma ve yanlış montaj ile ne gibi büyük sorunlar yaşandığını bildiğimizden bu konuda müşterilerimize oldukça titiz bir hizmet sunmakta ve hiçbir şekilde müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile yıllardır olduğu gibi Ankara sakinlerine General klimalarından tam verim almaları için yardımcı olmaktayız.

Klimalar kapasitelerine ve işlevlerine göre farklı modellere ayrılırlar. Bunları saymak gerekirse; duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split ve farklı daha pek çok klima şeklinde sıralanabilir. Önemli olan ortama en uygun klimanın seçilmesidir. Eğer klima modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz General Klima Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Klimalar bir iç bir de dış ünite olarak iki ana parçadan oluşur. Bu parçalar arasındaki bağlantı herhangi bir nedenden dolayı aksayacak ya da kopacak olursa cihazınızdan tam anlamı ile verim almanız mümkün olmayacaktır. General marka klimanızdan tam verim almak istiyorsanız klimanızın temizliğine de özen göstermelisiniz. 15 günde bir klimanızın filtresini çıkarıp temizleyebilirsiniz.

Klima filtre temizliğini elektrik süpürgesi ile de yapmanız mümkündür. Klima temizliği konusunda detaylı bilgi almak isterseniz General Klima Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz.

Klimalar özellikle uzun bir müddet kullanılmamış ise birden çalıştırdığınızda çalışmayabilir. Klimanızın çalışmama nedeni elektrik ya da sigorta ile ilgili olabilir. Klima uzun müddet çalıştırılmadığından toz ve kir birikimi nedeniyle ses sorunu ya da yavaş çalışma sorunu ortaya çıkarabilir. Klimanızda bu gibi bir olumsuz durumla karşılaşırsanız General Klima Servisi ekibimizden anında yardım talep edebilirsiniz.

General klimanızın önemli parçaları arasında çalışma anahtarı, fan motoru ve kompresör bulunmaktadır. Bu parçalar klimanızın çalışması adına son derece önemli olduğundan yıllık bakımlarda da elden geçirilmekte ve düzgün çalıştığından emin olunmaktadır.

Kontrol neticesinde eğer klimanızda onarılamayacak bir arıza saptanmış ise orijinal General yedek parça ile değişimi yapılmaktadır. General marka klimalarınız hakkında aklınıza takılan her türlü sorunda General Klima Servisi müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Günün 24 saati gezici servis araçlarımız ile Ankara merkez ve ilçelerde hizmetlerimize aralıksız bir şekilde devam etmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!