Ankara Hotpoint Servisi

Ankara Hotpoint Servisi

Ankara Hotpoint Servisi

Ankara Hotpoint Servisi oldukça uzun ömürlü olan Hotpoint marka beyaz eşyaların bakım, onarım ve arıza durumlarını tek bir telefonla arıza kaydı ulaştırıldığında hızlıca ve etkili bir biçimde oldukça profesyonel servis elemanlarıyla halletmektedir. Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde aktif bir şekilde tüm Hotpoint kullanıcılarına hizmet götürmekteyiz.

Ankara Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

Hotpoint marka beyaz eşya ürünlerinizin arıza yapması halinde güvenebileceğiniz tek adres hiç kuşkusuz Ankara Hotpoint Servisidir. Alanında uzman her biri sertifikalı personelimiz bir güler yüzlü hizmet anlayışımızla geçmiş yıllarda olduğu gibi şimdi de kalitemizi ortaya koymaktan asla geri durmuyoruz.

Çamaşır Makinesi

Hotpoint çamaşır makineleri diğer teknolojik cihazlar gibi oldukça uzun ömürlü ürünlerdir. Bazen hayatınızda tek bir Hotpoint marka çamaşır makinesi alırsınız ve onu ölene dek kullanabilirsiniz. Ancak her teknolojik ve elektronik cihaz gibi Hotpoint marka çamaşır makinelerinin de zaman zaman arıza verdiğine şahit oluyoruz.

Bu durumda hiç endişe etmeyin. Çayınızı alın arkanıza yaslanın. Ankara Hotpoint Servisi her sıkıntınızı anında çözer. Çamaşır makinelerinde ne gibi sıkıntılar yaşarsınız dilerseniz onlardan bahsedelim; çamaşır makineniz takılı kalmış olabilir yani programda yıkama aşamasında durmuş olabilir.

Bu durumda Hotpoint marka cihazınıza kendiniz kullanma klavuzunu takip ederek reset atma işlemi uygulayabilirsiniz. Eğer cihazınızdaki sorun halen devam ederse bu durumda Ankara Hotpoint Servisine haber vermeniz gerekecektir.

Çamaşır makinesi arızaları genellikle voltaj düşüklüğü, su giriş filtresinin temizlenmemesi gibi durumlardan kaynaklanır Kullanım kılavuzunu doğru okumamaktan kaynaklanan hatalara da sık rastlanıyor. Buzdolabı arızalarında sigorta kontrol edilmeli, termostat konumu ayarlanmalı, bazen de contanın temizlenmesi ya da değişmesi gerekebilir

Kullanılan yedek parçaların orjinal, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler arasından seçilmesi büyük önem taşır. Bu uyarılara dikkat edildiği takdirde arıza sayısı azalacaktır. Ankara Hotpoint Servisi tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda olacaktır.

Ankara Hotpoint Servisi atölye gibi dizayn edilmiş arabaları ile Ankara bölgesinde oluşan tüm arızalara yerinde ve zamanında müdahale etmektedir. Arıza belirtisi gösteren cihazlarınızın bozulmasını beklemeden servis çağırarak kontrolünü sağlarsanız , oluşabilecek daha büyük sorunların önüne geçersiniz ve büyük masraflardan kurtulursunuz.

Bulaşık Makinesi

Hotpoint marka bulaşık makineniz gayet güzel çalışıyor fakat bir sorun farkettiniz. Cihaz içine su almıyor. Acaba neden kaynaklanıyor olabilir? Cihazın su kapağı arızalanmış olabilir veya kopmuştur.

Ankara Hotpoint Servisi tarafından orijinaliyle değişimi yapılabilir. Cihaza su veren pompa arızalanmıştır. Servis ekiplerimizce tamiri yapılır. Cihazın kullanım alanındaki su tesisatında problem vardır. Su tesisatçısı çağırmanız faydalı olacaktır.

Buzdolabı

Hotpoint marka buzdolabınızda kokuşma varsa neler yapabilirsiniz? Öncelikle sorunu kökten çözmek adına cihazda bir takım kontroller yapmalısınız. Buzdolabının kapağındaki contalar gevşediğinden kapak tam kapanma sağlayamamış ve içindeki yiyecekler bozulduğundan kokuşma yapmıştır.

Bir diğer ihtimal ise cihazın motoru arızalanmıştır. Her iki durumda da Ankara Hotpoint Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kokuşma probleminizi çözdükten sonra buzdolabının bir daha aynı sorunu tekrarlamaması için cihazın içini tamamen boşaltın. Buzdolabını güzelce ılık karbonatlı suyla silin. Ardından kurulayın. Yiyeceklerinizi tekrar yerleştirin. Bir daha kokuşma yapmaması için bu temizleme işlemini her ay tekrar yapın.

Hotpoint marka beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda Ankara Hotpoint Servisini çağırmadan önce ürünün içinden çıkan kullanma klavuzunda yazan bilgileri tek tek uygulayın. Sorununuzu tek başınıza çözemediğiniz durumlarda lütfen servis ekibimize haber verin. Problemi anında çözelim.

BİZE TELEFONLA VEYA İNTERNET SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Ankara Hotpoint Servisi rakipsiz hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek siz değerli Ankara sakinlerinin konforunu bir tık daha ileriye götürmüştür. Mobil pos cihazlarımız , işlem ücretini kapınızda verebilme imkanı tanımıştır. Tüm servis araçlarımıza entegre ettiğimiz bu cihazlar vasıtası ile nakit paranız olmadığında bile hiç endişe etmeden usta çağırabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan beyaz eşya ve elektroniklerin kullanım süreleri geçmişte sahip olduğumuz cihazlara nazara daha uzun olmaktadır. Tabi bu süreci uzatmanın da belli başlı şartları vardır. bunların başında teknik bilgiye sahip olmak ve bakım yaptırmak gelir. Ankara Hotpoint Servisi telefonla desteğinin yanı sıra fiziki olarak ürünün yanında da uygulamalı kullanım bilgileri vermektedir.

Aynı şekilde Ankara Hotpoint Servisi çatısı altındaki personellerimiz sizlere bakım konusunda da teknik destek vermektedir. Bunun için yapmanız gereken şey sadece telefon açarak gün ve saat belirlemeniz olacaktır. Arzu ettiğiniz tarihte kapınızda olacak olan ekiplerimiz tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlayacaktır.

Ankara Hotpoint Servisi Ariston Elektrikli Ev ve Mutfak Aletleri`nin  Servisi olarak Ankara`da tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Bu servislerimiz, müşterilerimize en iyi hizmet ve onarım servisini vermeye devam etmektedir. Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, Buzdolabı, Ankastre, ve Klimalarda yaşanan her sorunda servisimiz bir telefon kadar size yakındır.

HİZMETLERİMİZ TAM 1 YIL FİRMA GARANTİMİZ ALTINDA SUNULMAKTADIR

Uzman personelimiz hiçbir şekilde servis ücreti almadan, bir yıl garantili tamir hizmetinde bulunur. Haftanın her günü ve her saatinde servisimizi arayıp kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ertesi gün veya en kısa tarihte uzman ekibimiz gelip, yerinde tamir ve bakım işlemlerini yapacaktır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!