Ankara İndesit Servisi

İndesit Servisi Ankara

Ankara İndesit Servisi

Ankara İndesit Servisi beyaz eşya ürünlerinizin tamiri için kurulmuş, geçmişi başarılarla dolu olan bir işletmedir. İndesit markası , Türkiyenin tüm şehirlerinde bulunan satış ağı ile yüksek satış grafiğine ulaşmış ve neredeyse tüm evlere girmeyi başarmıştır. Beyaz eşyadan elektroniğe kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan markamız , bol ve yaygın servis organizasyonu ile de artı puan kazanmıştır.

Ankara İndesit Servisi markanın teknik servis işlerini yaparak sorunlu , arıza açmış veya bakıma ihtiyacı olan cihazlarınızın ilk günkü performansına kavuşmasını sağlamaktadır. Eğer bir İndesit ürününe sahipseniz ve sorun yaşıyorsanız hemen teknik destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Ülkemizde giderek yaygınlaşan ve geniş ürün ağı ile müşterilerine uygun fiyata kaliteli hizmet sunan İndesit, ürün seçiminde çok önemli bir husus olan servis ağıyla da farkını ortaya koymaktadır. Ürünlerinizin zaman içerisinde doğal olarak oluşan arıza ya da benzeri problemlerin çözümünde, Ankara indesit servisi kurumsal yapısı ve dinamik servis ekibiyle bir telefon kadar uzağınızda.

Günün hangi saati olursa olsun hiç çekinmeden ve hemen bizi arayarak tamir işleminiz için usta çağırabilir , sorunlarınızın anında çözüme kavuşmsını sağlayabilirsiniz.

BİLİNÇLİ KULLANIM ARIZA OLUŞMASINI ENGELLER

İndesit markalı ürünlerinizin uzun bir kullanım ömrünün olmasını arzu ediyorsanız, kullanıcı olarak sizin de bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle kullanım kılavuzunda belirtilen çalışma prensipleri ve genel talimatların dışına çıkmayın.

Bununla birlikte evinizde bulunan elektrik tesisatıyla ilgili problemleri bir an önce giderin. Ürünlerinizin sağlıklı çalışabilmesi için ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ürün seçimi yapın ve kurulum yapan servis elemanlarının direktiflerine uyun. Bundan sonrası artık bizim işimiz.

Bütün bu bilinçli kullanıma rağmen oluşabilecek arızalarda hemen servisimizi arayın. Servisimiz evinize en kısa sürede ulaşır, ürünlerinizin arızasını giderir ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması için hiçbir ayrıntıyı ihmal etmez. Kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sunmaktan gurur duyuyoruz.

Her marka için geçerli olan bir kural vardır, servis hizmetinin çabuk olması ve uygun fiyatlı hizmet sunulmasıdır. Ankara İndesit Servisi de bu şartları noksansız olarak yerine getirmektedir. Ekonomik fiyatlı tamir hizmetlerimiz yıllardan beri uyguladığımız ve asla vazgeçmeyeceğimiz hizmet politikamızdır.

Ankara İndesit Servisi yıllardır Ankara sakinlerinin beyaz eşya bakım, onarım ve yedek parça temin işlemlerini başarılı bir şekilde yapan şehrin en köklü firmasıdır. İndesit markası beyaz eşyalar konusunda oldukça kaliteli cihazları ile dikkat çekmektedir.

Beyaz eşyalar hem ev hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan ihtiyaçların giderilmesi için mutlaka bulundurulması gereken cihazlardır. Ancak bazı durumlarda beyaz eşyalar hem elektrik hem de parça bazlı bir takım arızalar ortaya çıkarabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise hem markaya hem de modele hâkim teknik bir ekipten destek almanız gerekir.

Ankara merkez ve ilçelerde yıllardır İndesit cihazlar üzerinde başarılı çalışmalar yapmaktayız. Bu anlamda sizlere kaliteden taviz vermeden işlem sunuyoruz.

Ankara İndesit Beyaz Eşya Servisi

Yedek parça ihtiyacında ise sizlere İndesit yedek parça temin ederek cihazınızda sorun çıkmadığından emin oluyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere hızlı, çözüm odaklı ve ekonomik hizmet sağlıyoruz. Ankara İndesit Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

Banyolarda en sık kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinesinde tambur yatak gövdesi gevşemesi ile beraber bir takım sorunlar görebiliyoruz. Böyle durumlarda yatak cıvatalarını mutlaka sıkmak gerekecektir. Ayrıca motor rulmanları da sese sebebiyet verebilir. Böyle durumla çamaşır makinenizin rulmanları ihtiyaç dahilinde değiştirilebilir.

İndesit marka çamaşır makinenizin boşaltma hortumu tıkanmış ise temizlik işlemleri Ankara İndesit Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır. Çamaşır makinenizde bu ve benzer şikâyetler için bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Mutfaklarda kullandığımız ve yiyecekleri sakladığımız buzdolaplarında da bir takım arızalar karşımıza çıkabiliyor. Buzdolaplarının üst kısımları soğuturken alt kısımları yeteri kadar soğutmadığında altında yatan sebebe bakmak gerekecektir.

Genellikle kompresör yanması dediğimiz bir durum olmaktadır. Kompresör değişimi yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkündür. Ankara İndesit Servisi uzman teknisyenimiz gerekli gördüğü takdirde bu değişimi başarılı bir şekilde yapacaktır.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşırları yıkadıktan sonra kurutma işlemi için kullandığımız kurutma makinelerine dair de bazı arıza kayıtları alabiliyoruz. Kurutma makinenizin uyarı lambaları bir arıza durumunda yanmaktadır.

Mesela yoğunlaşma haznesi göstergesi yanıp sönüyorsa hazne dolu demektir. Hazneyi boşaltmanız gerekir. Ayrıca yoğunlaşma çıkış hortumunu kontrol etmenizde fayda olacaktır. Tıkanmış ise mutlaka temizlenmelidir. Ankara İndesit Servisi teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağlayarak gerekli tedbirleri almaktadır.

Su giriş ventili arızası bulaşık makinelerinde sık karşılaştığımız arızalardandır. Ventil, su hattından bulaşık makinesine suyun aktarımını sağlayan parçadır. Ancak ventil arızalanmış ise ana hattan su taşıyamayacaktır. Öncelikle besleme bağlantısında bir kaçak olup olmadığı ekibimiz tarafından kontrol edilecektir.

Şayet sızıntı kaynağı buradan ise teknisyenimiz gerekli onarımı yapacaktır. Cihazınızda küvetin hemen yan tarafında plastik hortum bulunmaktadır. Hortum üzerinde herhangi bir çatlak olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ankara İndesit Servisi ekibimiz bu konu ile sizin için ilgilenecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!