Ankara Isısan Servisi

Ankara Isısan Servisi yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarının en başında gelen birbirinden farklı klima çeşitleri adına özellikle de aksamları noktasında en büyük sorunlardan biri olarak ön plana çıkan fan sıkışması sorunlarının giderilmesi ve her türlü periyodik bakımlarını bakım, montaj işlerini  bu alanda uzman bir kadro ile eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Aynı zamanda toz temizliği, filtre temizliği ve polen temizliği ile klimaların performansı daha fazla arttırılmaktadır. Detaylı olarak tüm parçalara isteğe bağlı bir şekilde özel bir bakım yaptırılmakta ve tespit edilen her sorun profesyonel bir hizmet ışığı altında giderilmektedir.

Üstelik deformasyona uğramış ve kullanılamaz bir hale gelmiş olan tüm bölümler adına yedek parça hizmetleri de yine kaliteli bir şekilde bu alanda büyük bit tecrübe sahibi çalışanlar ile giderilmektedir.

Özel bir eğitim almış çalışanlar

Klima ya da kombi ve her türlü cihaz çeşitleri bakım & tamiratları adına kendi alanlarında eğitim almış, bu sayede sertifika sahibi olmuş Ankara Isısan Servisi çatısı altındaki profesyonel çalışanlar eşliğinde büyük bir güven ile tüm bu cihaz çeşitlerinin periyodik bakımları ya da tamiratları yaptırılabilir.

Üstelik isteğe bağlı olarak yerinde bakım hizmetleri de bu kaliteli teknik servis firması bünyesinde sağlanmaktadır.

Bakım ve onarımdan önce cihaz sahiplerinden onay alınır ve tüm sorunlar adına müşteri bilgilendirilir. Yaz aylarının başlangıcında klima gaz kontrolünü yaptırmanız cihaz ve sizin için oldukca büyük önem taşır. Bu işlem ileride istem dışı oluşabilecek ve bizi sıkıntıya sokacak mağduriyetlerin de önüne geçer.

Ankara ısısan servisi 44111 11 numaralı hattın ucundadır. Danışabileceğiniz konular için arayabileceğiniz gibi randevu taleplerinizi de hattın ucundaki arkadaşlarımız vasıtası ile oluşturabilirsiniz. Hafta sonu olsa bile rahatlıkla arayabilir dilediğiniz zaman aralığına randevu oluşturabilirsiniz.

Ankara Isısan Servisi kombi ve klimalar konusunda oldukça kullanışlı cihazlar üreten Isısan markasının her türlü cihazına yerinde bakım ve onarım hizmeti sunan alanında lider servislerden birisidir. Bilindiği gibi kombi ve klimalar yoğun kullanılan cihazlar olduğundan ortaya çıkacak bir arızada anında müdahale etmek cihazın kullanımına anında devam edebilmek adına önemlidir.

Isısan markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimadan ses gelmesi ya da klimadan su sızması gibi sorunlar ise sıklıkla karşılaştığımız durumlardır. Su sızdırma olayına değinmek gerekirse, klimanızın yazın iç ve kışın dış üniteden sı akıtması normal olarak karşılanır.

Buzların erimesi ile oluşan sızıntı zaten cihazın rutinidir. Fakat bu su sızdırma borudan değil iç üniteden kaynaklanıyor ise kontrolü sağlanmalıdır. Çünkü bir tıkanma söz konusu olabilir. Klimanızın tahliye hortumu tıkanmış ise Ankara Isısan Servisi ekiplerimiz sizlere gerekli teknik desteği sağlayacaktır.

Klimalarda gürültü ise altında yatan nedene göre farklılık gösterir. Mesela ses iç ünite fan motorundan geliyorsa motor kanadında bir kırılma, arıza söz konusu olabilir. Fan burçları, takoz lastiklerin deforme olması ya da kanadın gövdeye sürtünmesi de sesi tetikleyen unsurlardır.

Ankara Isısan Servisi uzman teknisyenlerimiz ses konusunda cihazınıza gerekli bakımları yapacak ve gerekiyorsa yedek parça desteği ile cihazınızın onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Kombi ve klimalarınız yıllık bakımları dahilinde oldukça verimli bir şekilde çalışacaktır. Ancak bazı durumlarda hem kombilerde hem de klimalarda istenmeyen parça ya da elektrik bazlı sorunlar ortaya çıkabilir.

Böyle durumlarda uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır. Eğer kullandığınız kombi ya da klima Isısan markası ise Ankara Isısan Servisi teknik birimimiz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacak ve sizi büyük bir sorundan kurtaracaktır.

Kombilerde karşımıza sık çıkan arızalardan bir tanesi kombi limit termostat arızasıdır. Aşırı ısınma durumunda cihaz emniyet görevini bu parçaya yani termostata verir. Aşırı ısınma bu arızanın ana nedeni olmaktadır. Aşırı ısınmanın üstesinden gelmek adına profesyonel bakım gerekecektir. Ankara Isısan Servisi teknisyenlerimiz bulunduğunuz alana gelerek sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Kombi suyu eksilmesi ise bir diğer sorundur. Bunun anlamı kalorifer tesisatında kaçak olduğudur. Tesisattaki kaçağı bulmak için Ankara Isısan Servisi ekibimiz teknolojik cihazlar kullanacaktır. Su kaçağı bazı durumlarda çok küçük olmakla beraber kaçağı bulmak için basıncı yükseltmeye gidilebiliyor.

Basınç yükseltmek ise kombinize ciddi zararlar verebiliyor. Bu sebeple kaçağı bulmak adına tamamen güvenli bir takım kimyasallar kullanmaktayız. Cihazınıza hiçbir şekilde zarar vermeden kaçağı bulup onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Isısan Servisi Ankara için tek numarasından günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimizi anında gönderiyor ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!