Ankara Kombi Servisi

Kombi Servisi Ankara

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi ilk günkü çalışmasından geçen bu zamana kadar hep üstün başarılara imza atarak Ankara halkının sevdiği ve aradığı bir marka olmuştur. Amatör ruhunu kaybetmeyen fakat profesyonel ve güncel hayatın getirdiği yenilikleri en yakından takip ederek sürekli bir gelişim içinde olmayı da başarmıştır.

Ankara Kombi Servisi yenilikçi ve ileri teknolojiyi takip eden yapısı ile sektörel anlamdaki her yeniliği bünyesine katmayı başarmıştır. Kombi tamirinde hep kesin sonuç odaklı çalışarak müdahale edilen cihazda bir daha sorun yaşanmayacak şekilde tamirat gerçekleştirmek asıl görevimizdir.

Soğuk kış günlerinden, en ihtiyaç duyulan zamanda kaloriferlerin ısınmaması veya duş ihtiyacımız olduğunda, sıcak su elde edememek hayatımızı kesin olarak olumsuz etkilemektedir. Bizim görevimiz bu durumlara düşmemeniz için çalışmaktır.

Ankara Kombi Servisi olarak tavsiyemiz bakımlı, elden geçirilmiş, eksikleri tamamlanmış ve performansında sorun olmayan cihazları kullanmanızdır. Bunun için gerek duyduğunuz anda 441 11 11 numaralı hattımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Üstelik kredi kartınız ile kapınızda pos ile ödeme imkanını da sizlere sunmaktayız. Prensipli çalışmaları ile dikkat çeken firmamız , ekonomik fiyatları ile de göz doldurmaktadır.

Ankara bölgesinin her noktasına mobil araçlarımız ile en kaliteli hizmeti götürdüğümüzü de belirtmek isteriz. Acil ihtiyaç anında veya müsait olduğunuz zamanlarda servis işlemlerimizden faydalanmak isterseniz operasyon merkezimizden randevu alabilirsiniz. Sizlere destek olmak bizi mutlu edecektir.

Ankara Kombi Servisi olarak marka ve model ayırt etmeksizin her tür kombi bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren Ankara merkez ve ilçelerde faaliyetlerine aralıksız devam eden bir firmayız.

Yıllık Kombi Bakımı

Özellikle kış günlerinde ısınma ihtiyacını gidermek ve diğer tüm zamanlarda verimli sıcak su alabilmek adına kullanılan kombiler farklı model ve kapasitelerde insanlara sunulmaktadır. Kombilerin çalışma prensibi genellikle aynıdır. Yıllık bakımları yapıldığı takdirde kombinizden iyi bir verim alabilirsiniz.

Kombiniz konusunda Ankara il ve ilçelerinde uzman bir ekipten yardım almak istiyorsanız Ankara Kombi Servisi olarak sizlere 25 yıllık bir deneyim sunuyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı atölyemiz ile bir kombi servisinden beklediğiniz her şeyi sizlere sunuyoruz. Ayrıca ekonomik ve hızlı oluşumuz ile yılın servisi ödülünü de aldığımızı belirtmeliyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Başarısız ateşleme hatası dediğimiz arıza tipi kombilerde sık bir şekilde gördüğümüz arızalardandır. Böyle bir durum ile karşılaşmış iseniz öncelikle dairenizde gaz olup olmadığına, akışta bir sorun olmadığına emin olmalısınız. Gaz akışı normal görünüyor ise su basınç seviyesini kontrol edebilirsiniz. Su basıncını da kontrol ettikten sonra cihazınızı birkaç defa resetlemeniz uygun olacaktır.

Eğer yine sonuç alamadıysanız prblem büyük ihtimalle ateşleme iyonizasyon çubukları, elektronik kart ya da gaz valfinde arızasıdır. Bu konuda uzman desteğine ihtiyacınız olacağından Ankara Kombi Servisi olarak sizlere bu konuda ekibimiz ile yardımcı olacağız.

Kombiler konusunda aldığımız bir diğer arıza durumu bacanın geri tepmesine karşı emniyet sorununun ortaya çıkmasıdır. Bacalarda oluşan tıkanma veya geri tepme durumlarında kombi davlumbazında bulunan baca termostatı devreye girecektir. Bu sayede kombi kendisini emniyete alacaktır. Kombi içerisindeki baca sensörü otomatik olarak resetleme işlemini kendisi yapacaktır.

Eğer baca tıkanmış ise baca sensörü devreye girecek ve çalışmayı durduracaktır. Bu durumda kombinizin LED ekranına hata kodu görünecektir Yeniden başlatma sonrası kombi bir süre yeniden devreye girmeye çalışacaktır. Ancak devreye girmede sorun yaşar ise Ankara Kombi Servisi operasyon merkezimizi arayarak mutlaka destek talep ediniz.

Kombilerde parça bazlı karşılaştığımız en sık arızalardan birisi gaz valfi ile ilgilidir. Gaz valfi arızaları Gaz valfi ya da devrelerinde bir sorun oluşmuş ise cihazınızdan verim almanız mümkün değildir.

Böyle bir durumda cihaz ekranına hata kodu düşecektir. Cihazı resetlemeli yani yeniden başlatmalısınız. Ancak cihazınızda gözle görülür bir düzelme yok ise Ankara Kombi Servisi ekiplerimizden uzman yardımı almalısınız.

Ankara merkez ve ilçelerde sizlere profesyonel destek sağlayan Ankara Kombi Servisi ekibimiz günün 24 saati görev başındadır. Bu anlamda bizlerden saat fark etmeksizin teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm Marka ve Modellere Garantili Servis

Ankara Kombi Servisi olarak yılların tecrübesi ile sizlere kombi markanız ne olursa olsun kaliteli ve garantili hizmet sunuyoruz. 25 yıllık bir deneyim ile müdahalelerinin bilincinde bir firma olarak sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz. Ankara merkez ve ilçelerde, nerede olursa olun kapınıza kadar geliyor, gerekli bakımları gerçekleştiriyor ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Kombilerde uygulanacak yöntemler doğru olmadığı takdirde cihazınızdan verim almanız mümkün olmayacaktır. Bu bağlamda öncelikle kombi marka ve modelinize uygun bir yöntemle arızanın belirlenip işlemlerin yapılması gerekir.

Özellikle kış günlerinde ortamı ısıtma amaçlı kullanılan kombiler aynı zamanda 24 saat sıcak su ihtiyacının giderilmesi için de kullanılmaktadır. Bu denli yoğun şekilde kullanılan kombilere gerekli bakım yapılmaz ise cihazda pek çok hasar meydana gelebilir. Uzun müddet kullanılmayan kombilerde çok farkı sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Kombinizi yılda iki defa rutin bir şekilde bakımdan geçirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde hem maddi anlamda hem de ürününüzden verim anlamında negatif etkilenebilirsiniz. Ankara Kombi Servisi olarak sadece tek bir telefonunuz ile gerekli bakım ve onarım işlemlerini uzman kadromuz dahilinde yapmaktayız.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Başarısız ateşleme hatası arızası ise bunlardan bir tanesidir. Kombide böyle bir sorun var ise genellikle gaz akışında bir sorun olduğu anlamına gelebilir. Şayet dairenizde gaz akışı normal ise su basınç seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Su basınç seviyesi de normal ise cihazınızı yeniden başlatmalı yani resetlemelisiniz. Fakat bu yeniden başlatmaya rağmen cihazınız eski haline dönmüyor ise ateşleme iyonizasyon çubukları, elektronik kart ya da gaz valfinde bir arıza olabilmektedir bunun da uzman dokunuşu ile çözülmesi gerekir. Sizlere Ankara Kombi Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenlerimiz ile bu konuda anında yardımcı oluyoruz.

Kombiler konusunda karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi de bacalardaki tıkanma ya da geri tepme durumlarıdır. Şayet böyle bir durum oluşur ise kombi davlumbazında bulunan baca termostatı devreye girecektir.

Bu kombinin kendisini emniyete alma şeklidir. Cihaz içerisinde bulunan baca sensörü otomatik olarak resetleme işlemini kendi kendine yapacaktır. Gerekli tüm kontroller ve onarım işlemi Ankara Kombi Servisi eğitimli teknisyenleri tarafından yapılacaktır.

Kombinizde baca tıkanık olması durumunda baca sensörü devreye girer. Sensör devreye girdiğinde ise cihaz çalışmayı durdurur ve LED ekranına arıza kodu düşer. Cihazınızı yeniden başlatın ancak devreye girmiyor ise Ankara Kombi Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçerek yardım talep ediniz.

Günün 24 saati bizlerden garantili hizmet alabilirsiniz. Ayrıca kombinize bir yedek parça gerekiyor ise bunu orijinal yedek parça ile yapıyor ve cihazınızdaki sorunu anında çözüyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!