Ankara Lambert Servisi

Ankara Lambert Servisi

Ankara Lambert Servisi

Ankara Lambert Servisi olarak belirtmek isteriz ki kış aylarında, soba kenarındaymış gibi ısınmak için, kombi cihazları tercih edilmelidir. Klimalar ise yaz aylarında rahat etmeniz için, en iyi seçenektir. Yıllık bakım ve onarım hizmetlerinde başarı elde etmek için, en iyi yolu takip eden ekiplerimiz, kombi ve klima bakım hizmetlerinde, aradığınız kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Ankara Lambert Klima Servisi

Oldukça başarılı olan ekiplerimiz, klimanın filtre kısmını temizliği ile başlamaktadır. Daha sonra ise, toz ve polen temizliği yapılmaktadır. Yedek parça gereken durumlarda, parça temin edebilen ekiplerimiz, fan kısmının tamir ve bakımıyla, klima bakımını bitirmektedir. Aradığınız mükemmel teknik hizmet için, en etkili yolları tercih eden ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır.

Ankara Lambert Kombi Servisi

Kombi bakımlarında da ilk olarak filitre temizliği yapılır, su kaçağı kontrolü ve sensörlerinizin test edilmesi diğer işlemlerdir. Yanma ayarlarınızı da yapacak olan Ankara lambert servisi ustaları son olarak sıcak suyunuzun sağlıklı akıp akmadığını kontrol eder ve peteklerinizin de ısı ölçümlerini yaparak ürününüzü teslim eder.

Kombinizin çalışması için öncelikle brülörün ateşlenmesi gerekir. Ateşlenme olmadığı takdirde cihazınızdan verim almanız mümkün değildir. Ateşleme arızası var ise birkaç kez üst üste cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Ancak cihazdaki sorun düzelmiyor ise muhtemelen elektronik kart, gaz valf, ya da iyonizasyon arızası söz konusu olabilir. Ankara Lambert Servisi ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Kalorifer sensörü arızası kombilerde karşılaştığımız bir diğer arızadır. Bu tip bir arızada peteklerden herhangi bir ısı yayılmayacaktır. Sensör değişimi yapılması bu noktada uygun olabilir. Kombinize uygun sensör değişimi Ankara Lambert Servisi ekiplerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılacaktır.

Kombinizde sıcak su sensör arızası ortaya çıkmış ise sıcak su almanıza imkân yoktur. Sensör kontrolünü Ankara Lambert Servisi ekibimiz sizler için yapacak ve bir arıza tespiti durumunda gerekli müdahalelerde bulunacaktır..

Kombilerde karşılaştığımız bir diğer durum ise yanlış iyonizasyon arızasıdır. Bu durum iyonizasyon elektrotunun alevi algılayamamasından kaynaklı çıkmaktadır. Kombiye gaz akışında bir sorun ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Ancak gaz akışında bir sorun yok ise gaz grubu, elektronik kart ya da iyonizasyon elektrotu arızalı söz konusu olabilir ve kontrol edilmesi önemlidir. Ankara Lambert Servisi teknisyenimiz bu kontrolleri sağlayacak ve bir arıza durumunda gerekli işlemi gerçekleştirecektir.

Bu ve benzeri her türlü Lambert kombi arızasında bizlere günün her saati başvurabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara Lambert Servisi çağrı merkezimiz günün 24 saati çağrı almakta ve bir arıza kaydında gezici servis araçlarımızı bilgilendirmektedir. Kombi arızalarında konusunda gerekli eğitimi almış profesyonel ekibimiz sizlere hızla yetişecek ve gerekli kontroller dahilinde arıza onarım işlemine geçecektir.

Garantili İş Teslimi

Garantili iş teslimi yapabilen ekiplerimiz, firmamızın güvenilir iş ahlakı ile hareket etmektedir. Oldukça başarılı ve etkili çözümler sunan işin uzmanı Ankara Lambert Servisi çatısı altında hizmet eden ekiplerimiz, sertifikalı ve eğitimlidir. Tecrübe ve birikimle, kısa zamanda bakım işlerini bitirmektedir. Bakım ve onarımda başarılı olmak için, sertifikalı ve eğitimli ekiplerimiz tercih edilmelidir.

Aynı zamanda tecrübeli ve yetkili olan ekiplerimiz, son çıkan cihazlar hakkında da geniş bir eğitime sahiptir. Güvenle Lambert cihazlarınızı, Ankara Lambert Servisi çalışanı ekiplerimize emanet edebilirsiniz. Güvenilir ve etkili hizmet anlayışı ile, oldukça başarılı olan teknik servis ekiplerimiz, adresinize kısa zamanda gelebilmektedir.

Ankara Lambert Servisi Ankara merkez ve ilçelerde Lambert marka kombiler konusunda alabileceğiniz en donanımlı ve garantili hizmeti sunmaktadır. 25 yıllık deneyimle sizlere aralıksız hizmet veren ve bunu servis garantisi ile yapan firmamız Ankara sakinlerinin her türlü teknik destek talebine yanıt vermektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız günün 24 saati müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standardında hizmet sağlamaktadır. Ayrıca yedek parça ihtiyacında Lambert marka kombinize uygun orijinal yedek parça temini sağlayarak kombinizin tam performans çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kombiler yıllık bakımları aksatılmaması gereken cihazlardır. Gaz ve elektrikle çalışan kombilerde hiç beklemediğiniz anlarda bir arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Böyle durumlarda Ankara ilinde sizlere hızlı bir şekilde yanıt verecek ve sizi bekletmeden bakım-onarım işlemlerini yapacak bir firmaya ihtiyacınız olacaktır. İşte tam da bu noktada yıllardır olduğu gibi Ankara Lambert Servisi teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!