Ankara Midea Servisi

Ankara Midea Servisi klima ile ilgili tüm konularda uzmandır. Firma olarak biz yıllardır sadece Midea marka ürünlerin bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Bu da çalışanlarımızda Midea marka ürünlere karşı bir uzmanlık oluşturmuştur.

Ankara Midea klima servisi olarak uzun yıllar sizlere layığı ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Elektronik tüm aletlerinizi servisimize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Azami iş süresi içerisinde ürününüzü tamir edecek ve size sms yolu ile bilgi vereceğiz. Bu sayede sürekli olarak klima ürününüzü takip etme derdinden kurtulacaksınız.

Özellikle soğuk kış günlerinde klima kullanımının arması ile birlikte klimalarda ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Her 5 evden birinde klima sorunu 3 ay içinde muhakkak yaşanıyor. Bu durumda yapmanız gereken şey derhal bize haber vermek olmalıdır. Çünkü biz sizin aramanızdan sadece yarım saat sonra kapınızda olacağımızın garantisini vermekteyiz.

Aynı zamanda soğuk kış günlerinde arızalanan klimanız yerine size geçici bir süreliğine klima hizmeti de vermekteyiz. Ankara Midea Klima Servisi olarak arızalı klimanızı tamir ederken siz de size vermiş olduğumuz klima ile ısınma sorununuzu çözebilirsiniz.

SEÇKİN VE DENEYİMLİ PERSONEL AYRICALIĞI SADECE FİRMAMIZDA

Teknik servisimizde tecrübeli elektrik elektronik mühendislerimiz çalışmaktadır. Yıllarca tamir işlerinde görevli olarak çalışmış tüm personellerimiz Midea klima hakkında bilinmesi gereken her şeyi doğal olarakbilmektedir. Tüm bu bilgileri ışığında diğer personellerimiz de ürününüzü ilk hali gibi sapasağlam yapabilmek için ellerinden gelen tüm gayreti göstermekteler. Ürünleriniz ilk olarak ön inceleme aşamasına alınmakta ve burada gerekli olan her şey yapılmaktadır.

Daha sonra kategorilere ayırdığımız sorunlar için her kategoride bir arkadaşımıza görev vermekteyiz. Sizin ürününüzün sorununa göre de görevli arkadaşımız belirlenmektedir. Her ürün için aralıksız olarak çalışan arkadaşlarımız günde hiç ara vermeden bir çok cihazın bakım ve onarımını yapmaktalar. Sizin ürününüz Ankara midea klima servisi tarafındande aynı gün içinde onarılacaktır.

Ankara Midea Servisi sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan Midea klimalar konusunda yaşadığınız her tür teknik problemde imdadınıza yetişen alanında uzman bir firmadır. 25 yıllık tecrübemiz ile Ankara merkez ve ilçelerde Midea kullanıcılarının teknik ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamaktayız. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız tüm işlemlerini garanti kapsamında yapmaktadır. Ayrıca parça değişimi söz konusu olursa teknisyenlerimiz sizlere Midea orijinal yedek parça temin etmekte ve montajını gerçekleştirmektedir.

Klimalar birbirinden farklı model ve kapasitede insanlara sunulmaktadır. Her biri ayrı özellikler barındırsalar da klimaların temel yapısı itibarı ile görevi sıcak ve soğuk hava vermek ortamın konforunu sağlamaktır. Bu işlemi düzgün bir şekilde yerine getirebilmesi için ise yıllık bakımlarını aksatılmadan yapılması gerekir. Servis olarak yılda iki kez Midea klimanızın yıllık bakımdan geçirilmesini öneriyoruz. Midea klimanızın yıllık bakımları için uzman desteği isterseniz Ankara Midea Servisi olarak teknisyenlerimiz yardımcı olmaktadır.

Midea klimanız çalışmayı birden durdurmuş ise sorun elektrik ya da sigorta ile alakalı olabilir. Düşük akım da bunun altında yatan sebeplerden bir tanesidir. Klimanın ışıkları, göstergeleri yanıyor mu ya da kumandası çalışıyor mu, hepsini bir gözden geçirmenizde fayda olacaktır. Fakat elektrik geliyor, sigortalar normal ve cihazınızın ön paneldeki ışıkları yanmasına rağmen çalışmıyorsa Ankara Midea Servisi çağrı merkezimizi arayarak uzman desteği talep ediniz.

SESLİ GÜRÜLTÜLÜ VEYA SORUNLU ÇALIŞAN KLİMALARINIZI BİZE BİLDİRİN

Klimalar konusunda pek çok farklı arıza kaydı alsak da bunlardan en sık karşılaştığımız klimanın gürültülü çalışmasıdır. Klimalardaki ses sorunlarından bir tanesi montajla ilgilidir. Klimanızda zaman içerisinde vida gevşemesi meydana gelmiş olabilir. Vida gevşemesi aksamlarda oynamaya dolayısıyla gürültüye sebebiyet verebilir.

Ancak klimanızda farklı bölgelerden dolayı da ses çıkabilir. Mesela tesisat boruları, fan balansı gibi parçalarda bir arıza meydana gelmiş ise ses duyulabilir. Ankara Midea Servisi teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağlayarak klimanızdaki sesin kaynağını tespit ediyor ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştiriyor.

Klimanızın iç ünitesindeki ses filtrelerin düzenli temizlenmemesinden dolayı da çıkabilmektedir. Filtre temizliğinin yanı sıra klima fan motor yataklarının da kontrol edilmesi gerekecektir. Klimanızdaki gürültünün doğru bir şekilde tespit edilip onarılması için Ankara Midea Servisi uzmanlarımızdan destek talep etmeyi unutmayınız.

Klimanız eğer soğutma işlemini tam manası ile yapamıyorsa termostatında bir sorun olabilir. Termostat bakımı ve onarımı firmamız tarafından yapılacaktır. Ancak sorun onarılamayacak düzeyde ise yeni parça montajı ile çözüm üretilecektir. Ayrıca kompresör rölesi, termiği, kalkınma kondansatörü gibi parçalarda arıza ortaya çıkmış ise cihazınız yeterli soğutmayı yapmayabilir. Öncelikle Ankara Midea Servisi teknik ekibimiz gerekli kontrolü sağlayacak sonrasında ise onarımını gerçekleştirecektir. 24 saat boyunca Ankara için tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!