Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Ankara

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi klima bakım montaj nakil , iç dış ünite yer değişimi , gaz dolumu ve yedek parça ihtiyacı gibi işleriniz için direk baş vurabileceğiniz köklü ve donanımlı bir kuruluştur. Servis işlerindeki çabukluğu ve uygun fiyatlı çalışmaları ile tüm Ankara halkının gönlünde memnun edici bir yer edinmiştir.

Ankara Mitsubishi Servisi montaj işlemlerinin öncesinde keşif yaptırarak ürünün doğru konumda kullanımını sağlamanızı önermektedir. Ayrıca kullanılacak ortama en uygun olacak cihazı seçmeniz her açıdan mantıklı olacaktır. Mitsubishi bayilerine müracaat ederk bu durumu ileterk destek alabilirsiniz

Mitsubishi, ülkemizde hem elektronik hem de ulaşım araçları sektöründe faaliyet gösteren bir Japon firması olarak dikkatleri üzerine toplamaktadır. Özellikle elektronik alanda ürettiği klimaları ile iklimlendirme faaliyetini en az elektrik tüketimi ile yerine getirmesi ile göz doldurmaktadır.

Bu özellikleri ile yaz aylarında çok fazla tercih ettiğimiz klimalar ile evlerimizdeki yerini almayı başaran Mitsubishi, özellikle klima servisinin ne kadar önemli olduğu konusunda elinde olan imkânlar çerçevesinde anlatmanın yollarını aramaktadır.

Mitsubishi Klima Bakımı    

Mitsubishi klimalar, özellikle belli dönemlerde yapılması gereken bakım ve genel kontrol işlemleri ile en üst seviyede verim ve kullanım olanağını sizlere sunmaktadır. Özellikle bakım faaliyetlerinin aksatılmadan Ankara Mitsubishi Servisi tarafından gerçekleştirilmesi, klimanın sunacağı verimi en üst seviyelere taşıyacaktır. Bu konuda farklı görüşler olsa da servis tarafından sunulacak olan bakım ve onarım faaliyetlerinin önemi saymakla bitmeyecek seviyededir.

Sizler de sahip olduğunuz, Mitsubishi klimanın her türlü bakım, onarım ve servis faaliyetlerini sağlamak amacıyla işletmemiz ile iletişime geçerek, bu konuda en iyi hizmeti almanın önemini anlamış olursunuz. Sizlerde klimanızın her türlü sorununda servis hizmetimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Mitsubishi Servisi seçkin kadrosuna uygulattığı tüm işlemlerinden mükemmel sonuçlar elde etmiştir. Her geçen gün artan müşteri samız da kusursuz çalışma politikamızın eseridir. Kalıcı ve mutlu edici işlemleriniz için Ankara Mitsubishi Servisi bünyesinde oluşturulan çağrı merkezlerini aramanız gerekmektedir.

Mitsubishi Klima Servisi sizlere Ankara merkez ve ilçelerde Mitsubishi klimalar adına istediğiniz her tür bakım ve onarım hizmetini sağlayan alanında lider firmalardan bir tanesidir. Klimalar pek çok modelde ve kapasitede sunulmakta ve kullanıldığı ortamın havasını ferahlatarak konfor sağlamaktadır.

Klimalarınızın yıllık bakımlarını yaptırarak herhangi bir sorun yaşamadan yıllarca kullanabilirsiniz. Klimalarda pek çok elektronik parça ve aksam bulunmaktadır. Bu parça ve aksamlar klimanızın çalışması açısından önemlidir.

Klima Temizliği

Bazı durumlarda ve özellikle bakım yapılmadığında Mitsubishi klimanızda hiç beklenmeyen arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Mitsubishi klimalar konusunda uzman, ne yaptığını bilen, çözüm odaklı teknisyenlere ihtiyacınız olacaktır.

25 yıllık deneyimimiz ile sizlere alanında uzman ekibimizi hemen gönderiyor ve klimanızdaki sorunu en hızlı şekilde ortadan kaldırıyoruz. TSE standartlı hizmet garantisi ile Ankara Mitsubishi Klima Servisi ekiplerimiz sizlere bir telefon kadar yakın durumdadır.

Klimalar bazı durumlarda çalışmayı durdurabilirler. Klimaya elektrik gitmiyor ise genellikle sigortalar ve bağlantılar kontrol edilecektir. Klimanızın çalışma göstergelerinde herhangi bir değişiklik olup olmadığına da bakılmalıdır. Bu gibi önemli parça ve aksamlarda sorun var ise mutlaka uzman müdahalesi gerekecektir.

Klimanız seçeceğiniz hava türüne göre otomatik olarak ayarlanacaktır. Klimanızın hem yaz modu hem de kış modu bulunmaktadır. Modu doğru ayarladığınızdan emin olmalısınız. Eğer kumanda ile kontrol ediliyorsa kumanda ile cihaz arasında bir temassızlık meydana gelmiş olabilir ki böyle durumda kumanda da kontrol edilecektir. Bu tür denetimleri yaparak klimanızdaki sorunu anında buluyor ve onarıyoruz.

Mitsubishi Klima Arızaları

Mitsubishi klimanızdan yeteri kadar soğutma verimi alamıyor iseniz altındaki soruna bakmak gerekecektir. Öncelikle filtreler kontrol edilmelidir. Uzun süre kullanılmayan klimalar zaman içerisinde toz biriktirebiliyor.

Bu da klima performansını ciddi bir şekilde etkileyebiliyor. Toz birikmeleri ile klimanızın verimliliği düşerken fazla enerji harcamaya başlıyor. Bu da size fazla ve gereksiz maliyet olarak geri dönebiliyor. Klima temizliği ve bakımı için Ankara Mitsubishi Klima Servisi çağrı merkezimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Klimalarda karşılaştığımız bir diğer sorun ise cihazın gürültülü çalışmasıdır. Genellikle fan kanatları, fan motoru ya da rulmanlarda aşınma, zorlanma ya da bozulma var ise gürültülü çalışma karşımıza çıkabiliyor. Kompresör ve fan motorunda bir arıza varsa hızlı bir şekilde onarılmalıdır. Aksi halde cihazınız uzun süre bu gürültüyü çıkartacaktır. Alanında uzman Mitsubishi klima ekiplerimiz sizlere gürültü konusunda yardımcı olacaktır.

Mitsubishi Klima Servisi olarak teknisyenlerimiz eğer bir yedek parça ihtiyacı olursa bunu orijinal Mitsubishi yedek parçalardan sağlamaktadır. Bu anlamda herhangi bir performans sıkıntısı da çekmeyeceksiniz. Klimanızın yıllık bakımları, gerekiyorsa onarımı ve parça montajı Mitsubishi klima teknisyenlerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!