Ankara Profilo Servisi

Profilo Servisi Ankara

Ankara Profilo Servisi

Ankara Profilo Servisi olarak biz her zaman müşterilerimizi koruyan, ekonomik olarak zorlamayan, kaliteli çalışmalara imza atmış bir servisiz.

Firma olarak en üst seviyedeki başarı ortalamamızla Ankara ilinde kendimize oldukca saygın ve köklü bir yer edindik.Ankara Profilo Servisi mobil destek birimi ile adeta bir örümcek ağı gibi sardığı Ankara ilimizin her noktasına anında ulaşmayı başarmaktadır.

Ankara Profilo Beyaz Eşya Servisi

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman beyaz eşya teknik ekibi ile sizlere yardımcı olmaktadır. Profilo gezici servis araçlarımız ile Ankara il ve ilçelerde gün ve saat fark etmeksizin sizlere yardımcı olmakta ve arıza gibi durumları ortadan kaldırmaktayız. Ankara Profilo Servisi Ankara için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Çamaşır Makinesi

Profilo markasının banyolardan en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde aldığımız arıza kayıtlarından birisi çamaşır makinesinin az su ile yıkaması durumudur. Cihaza bağlı musluğun kapalı olmadığından emin olduktan sonra filtre bakımı için Ankara Profilo Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçmelisiniz.

Buzdolabı

Profilo marka buzdolabı ve dondurucular birbirinden farklı modelleri ile tercih sebebi olurken bu cihazlarda da günlük arıza kayıtları alabilmekteyiz. Cihazların iyi bir şekilde soğutmaması karşımıza sık çıkan bir durumdur. Eğer buzdolabı ya da dondurucunuz iyi soğutmuyor ise durum kompresörden kaynaklanıyor olabilir.

Gaz kaçağı da bir diğer ihtimaldir. Eğer gaz kaçağı var ise hızlı bir şekilde tespit edilip onarılmalı ve gerekiyorsa gaz takviyesi yapılmalıdır. Ankara Profilo Servisi uzman ekiplerimiz bunu sizin için başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Ankara Profilo Servisi çamaşır makinası , bulaşık makinası klima buzdolabi ve televizyon gibi dayanıklı tüketim mallarınızın servis hizmetlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işlere kendimiz de güvendiğimizi ortaya koymak için işlem bitiminde tam 1 yıl garanti sunmaktayız.

Profilo markalı tüm ürünlerle ilgili yaşadığın her türlü sorun, teknik destek, kurulum, orijinal yedek parça hizmeti Ankara Profilo servisi olarak sizlere sunuyoruz. Ergonomik tasarımları, enerji verimliliği sunan beyaz eşyaları ile Profilo markasının tüm bakım, onarım ve montaj ihtiyacını karşılayan bir servis hizmeti veriyoruz.

Servis hizmeti sunan personellerimiz sertifikalı ve güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeleri için güncel seminerlerle eğitilmektedir. Böylece sürekli yenilenen Profilo teknolojisine kolayca ayak uydurup sizden gelecek her türlü beklentiyi tam olarak karşılar. Arıza kaydı bıraktıktan sonra gün içinde evde beklemek zorunda kalmadan 2 saat aralıklı randevu hizmetimizle sorunlarınızı hızlıca çözeriz

Orijinal Profilo Yedek Parça

40.000 orijinal yedek parça çeşidimizle aynı zamanda 1 yıllık işçilik ve parça garantisiyle müşteri memnuniyetini hedefleyen bir bakış açısına sahibiz.

Küçük ev aletleri noktasında da servise gelerek uğraşmak zorunda kalmazsınız. Servisimiz sorununuzu adresinize gelerek çözümler. Aldığınız Profilo marka beyaz eşyanın en uygun montajı ve kullanım şekli hakkında yer profesyonel destek almak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, kombi, klima ve daha birçok Profilo marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü ihtiyacınızda bizlere ulaşın.

Çağrı kayıtlarınızı Ankara Profilo Servisi çatısı altında görev yapan personellerimiz vasıtası ile almakta ve hemen en yakındaki birime bildirmekteyiz. Kısa zamanda evinize veya iş yerinize ulaşacak olan teknisyenlerimiz arızanızı tespit ederek profesyonel müdahalelerde bulunacak ve işleminizi hemen sonuçlandıracaktır.

Ayrıcalıklı hizmet denilince Ankara Bölgesinde ilk akla gelen servis olan Ankara Profilo Servisi sizlere destek olmak için 7/24 görev yapmaktadır.

Ankara Profilo Servisi yıllardır olduğu gibi Ankara sakinlerine beyaz eşya devlerinden bir tanesi olan Profilo markasının her türlü cihazı için bakım ve onarım hizmetini garantili bir şekilde vermektedir. Beyaz eşyalar hem evlerin hem de işletmelerin vazgeçilmez kullanışlı cihazlarıdır.

Profilo ise beyaz eşya konusunda kendisini ispatlamış, teknolojik modelleri ile piyasada bu alanda fark yaratmış bir markadır. Ankara gibi büyük bir şehirde bu denli yoğun tercih edilen bir markanın her daim ulaşabileceğiniz köklü bir teknik servisi bulunmaktadır.

Ankara Profilo Klima Servisi

Bahar ve yaz aylarında kullanılan Profilo markasının bir diğer kullanışlı cihazları klimalardır. Klimalarda ise kompresörün ısınmasına bağlı olarak çalışmama durumu görülebilir.

Profilo klimanız ısınmış ve kendisini korumaya almış ise sırası ile sistem basıncının kontrolü, kompresör kontrolü ve bakır boru kontrolü Ankara Profilo Servisi uzmanlarımız tarafından yapılacaktır. Bu kontrollerde bir arıza söz konusu olursa doğru bir müdahale ile sorun çözülecektir.

Ankara Profilo Şofben Servisi

Sıcak su ihtiyacının karşılandığı Profilo şofbenler de yıllık bakımları aksatılmaması gereken cihazlardır. Şofbeniniz eğer birden çalışmayı durdurmuş ise şofbene gaz gelmiyor olabilir. Gazın gelip gelmediğini kendiniz kontrol edebilirsiniz. Eğer şofbeniniz doğal gazlı ise gaz bağlantıları kontrol edilmelidir, bir sorun var ise doğru bir müdahalede bulunulmalıdır.

Ankara Profilo Servisi teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağlayarak şofbeninizde bir sorun var ise garantili bir şekilde onarım işlemini gerçekleştirecektir. Profilo marka beyaz eşyalarınızda yaşayacağınız en ufak problemde bile bizlerle irtibata geçebilir ve uzman desteği alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!