Ankara Protherm Servisi

Protherm Servisi Ankara

Ankara Protherm Servisi

Ankara Protherm Servisi, Protherm amblemli kombi şofben gibi cihazlarınızın servisi hizmetlerini kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşılamaktadır. Sektör içinde yaklaşık olarak 25 senedir bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ankara Protherm Kombi Servisi

Doğalgaz ile çalışan kombiler pratik , ekonomik ve çevreye duyarlı ürünlerdir. Bir mühendislik harikası olan kombiler büyük veya küçük herkesin kolayca kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Ankara Protherm Servisi kombi kullanmadan veya satın almadan önce mutlaka bir keşif yapılmasını önermektedir. Uygun kapasiteli cihazı tercih etmek , ekonomik , verimli ve uzun süreli sorunsuz kullanımın da anahtarıdır. Ayrıca takılacak cihazın mutfağa ve banyoya yakın olması önem arz etmektedir.

Uzak mesafeli montajlarda mutfağa veya banyoyo sıcak su gelene kadar boş yere kovalarca suyu harcamak zorunda kalırız. Avrupa`nın önde gelen ısıtma firmalarından birisi olan Protherm; yüksek teknik kalitedeki hizmet anlayışıyla konvansiyonel ve yoğuşmalı kombilerden, radyatörlere, şofbenden termosifona kadar tüketici odaklı oluşturulmuş çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktadır.

Tüm ürünlerinde kaliteli kullanım imkânı veren Protherm, satış sonrası servis hizmetleriyle de diğer markalardan ayrılmaktadır.

Protherm servis hizmetlerinin bir parçası olan ve Ankara`nın bütün noktalarına servis hizmetini ulaştıran Ankara Protherm Servisi müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek tüm Protherm ürünlerinizde yüksek konfor hedefine odaklanmıştır.

Bütün ürünlerinizin bakım ve onarımını büyük bir itinayla gerçekleştiren servisimiz, konusunda uzman ve sertifikalı eğitimli teknik personelimiz ile günün her anında yardımınıza yetişmektedir. Protherm ismini kullanarak yetkisiz bir şekilde servis hizmeti sunan, ucuz ve orijinal olmayan yedek parça kullanan ve sizleri mağdur eden servis firmalarından uzak durmanızı istiyoruz.

Bilinçli Kullanım Daha Uzun Kullanım

Servis olarak Protherm ürünlerinizi bilinçli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanma kılavuzundaki talimatlara uyun. Isıtma ürünleri sunduğumuz için ürünlerinizin bulunması gereken ısı ayarını, basınç ayarını kesinlikle ihmal etmeyin ve daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olun.

Ankara Protherm Servisi, tesisatlarınızın montajını da uzman kişilere yaptırmanızı tavsiye eder. Acemi tesisatcıların yapacağı montajlar   sıcak su devridaiminizin sorunlu yapılmasına neden olabilir.

Bu da kombinizin verimini düşürür , boşa gaz yaktırır. Buruların kaynağının , dirsek kullanımının , kullanılan malzemenin kalitesinin ayrıca önemli olduğunu da belirtmek isteriz.

Ankara Protherm Servisi yedek parça, tamirat, montaj ve diğer işleriniz için uzman ve profesyonel ekipleri ile sizlerin emrindedir. Bize ulaşmak sandığınızdan çok kolay ; yapmanız gereken tek şey yukarıda yazan telefon numaralarımızı arayarak servis yetkilisi arkadaşımıza kayıt bırakmak olacaktır.

Ankara Protherm Servisi tüm Ankara merkezinde ve ilçelerinde Protherm marka kombi sistemlerinde siz müşterilerimizin yaşadığı en ufak bir arızada 7/24 ve online olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve Protherm kullanıcılarının bizden aldıkları güvenle işimizi son derece profesyonel ve büyük bir titizlikle yapıyoruz.

Protherm marka kombi cihazlarının bakımını yılda en az 2 defa Ankara Protherm Servisi ekiplerince yapılmasına özen gösterin. Protherm marka kombilerde herhangi bir arıza durumunda servis ekiplerini aramak için acele etmeyin. Kullanıcı olarak öncesinde yapmanız gereken bir takım işlemler olacaktır.

Müşteri hizmetlerimizi arayan birçok Protherm marka kombi kullanıcılarımızın şikayetlerinin çoğunun gözden kaçan basit problemler olduğunu biliyoruz ve bunları sizlere online destek hattımızda anlatıyoruz.

Kombi Servisi Hakkında Faydalı Bilgiler

Kombi arıza veriyor veya çalışmıyorsa kullanıcı olarak müşterilerimizin ilk bakması gereken yer kombinin su basınç göstergesidir. Protherm kombinizin su basıncı düşmüş veya yükselmiş olabilif. Optimum ayarı 1.5 bardır. 1.5 bardan düşük ise kombiye su basılmalıdır yani su basıncı yükseltilmelidir. 1.5 bardan yüksek ise peteklerden veya kombinin altından su boşaltması yapılmalıdır.

Bu şekilde çözüme kavuşmadıysa sorununuz kombiye reset atmanız gerekmektedir. Bir başka bakılması gereken yer gaz vanalarıdır. Biri kombinin üzerindeki vana diğeri ise doğalgaz saatinin üzerindeki vanadır.

Bu vanaların açık konumda olmasına dikkat edin. Gaz vanalarını açtıktan sonra cihaza reset atmanız gerekmektedir. Eğer kombi arızaya devam ediyorsa reset atma işlemini 3 kez tekrarlayın. Halen kombi arızanız düzelmediyse bu durumda Ankara Protherm Servisine haber vermeniz gerekmektedir.

Protherm marka kombilere neden bakım yaptırmalısınız sorusunun cevabını ise şu şekilde anlatalım; kombiler gaz elektrik ve su kombinasyonlarıyla çaışan cihazlardır ve bu üçlü biraraya gelince cihazın çalışma aksamından kaynaklanan bir problem olduğunda kombinin bulunduğu ortamda can ve mal güvenliğiniz açısından kombiye düzenli yıllık periyotlarla bakım yaptırmanız şarttır.

Kombiniz için bir takım güvenlik önlemleri almalısınız. Su elektrik veya gaz kaçağı var mı bunları kontrol ettirmelisiniz. Kombideki iç filtrelerin temizliği olmadığı zaman kombinin içi suyla ve pislikle dolar ve borular tıkanır.

Kombiden yeterince ısıtma performansı sağlayamazsınız. Özellikle kış aylarında soğukta kalma gibi kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için kombi içindeki parçaları Ankara Protherm Servisi tarafından düzenli olarak kontrol ettirmelisiniz.

Çünkü bazı durumlarda bu parçaların değişimi gerekebilir. Sadece servis ekibimiz tarafından bu parça değişimi orijinal olarak yapılır. Kombi bakımı cebinize de iyi gelir. Kombide oluşabilecek bir hasarı önceden önlemek için koruyucu önlem demektir bir nevi kombi bakımını yaptırmanız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!