Ankara Regal Servisi

Regal Servisi Ankara

Ankara Regal Servisi

Ankara Regal Servisi Regal marka ürünlerinden beyazeşyaklimaşofben ve televizyon çeşitlerinin tüm bakım, onarım ve arıza durumlarını eksiksiz ve kısa sürede güler yüzlü personelleriyle yapmaktadır. Ankara merkez ve ilçelerinde mutlaka size yakın bir servis ekibimiz bulunmaktadır.

Regal ürünlerinde yaşadığınız herhangi bir sorunda hiç çekinmeden 7/24 ve hatta online olarak ulaşabileceğiniz bir servis ekibinin var olduğunu bilmek sizlere ekstra bir Regal konforu yaşamanızı sağlayacaktır.

Ankara Regal Klima Servisi

Regal marka klimalarınızı daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için yıllık belli aralıklarla bakımlarını ihmal etmemeniz gerekmektedir ve bu bakımları Ankara Regal Servisi gibi alanında uzman profesyonellerce yapılmasını sağlamanız lazımdır.

Merdiven altı bir tamircide yaptıracağınız klima bakımı cihazınızı garanti kapsamından çıkartacak ve ilerde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda Regal Servisi avantajlarından faydalanmanızı engelleyecektir.

Cihazda herhangi bir parça değişimi gereksiniminde ise mutlaka orijinal parça olup olmadığını kontrol etmeniz servis ekiplerinin elindeki belgelerin gerçekliğini incelemeniz gerekmektedir. Öncesinde yapmanız gereken bu kontroller sizi ilerde oluşabilecek hasarlara karşı koruyacaktır. Regal marka klimanız ısıtma veya soğutma yapmıyorsa cihazın optimum ısıtma ya da soğutma ayarında olduğunu kontrol edin.

Cihazın ayarı optimumdaysa dış ünite ayarlarını kontrol edin. Eğer dış ünite devreye girmiyorsa Regal marka klimanız ne ısıtma ne de soğutma yapacaktır. Bu durumda Ankara Regal Servisine mümkün olan en kısa sürede haber vermeniz gerekmektedir.

Servis ekibimiz size en yakın lokasyondan gelip hızlı bir şekilde sorununuza çözüm üretimi sağlamaktadır. Regal klimaların kullanım ömrünü uzatmak için yıllık bakım periyotlarını asla aksatmamanız gerekmektedir.

Bakımları aksamış bir klimadan elbette ki yeteri kadar ısıtma ve soğutma performansı beklenemez. Hatta halk arasında genel yaygın bir görüş vardır; “klima çarptı.” Aslında bu yanlıştır. Klima insanı hasta yapmaz. Ancak bakımları düzgün olmayan klimadan birçok koku ve mikroorganizma yayılacağından asıl bu mikrobik canlılar hastalanmanıza sebep olmaktadır.

Ankara Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal marka beyaz eşyalarından olan buzdolaplarınızda karlanma, buzlanma ve daha sonrasında da su akıtma şikayeti yaşıyorsanız; yüksek ihtimalle cihazınızı uygun koşullarda kullanmıyorsunuz demektir. Buzdolaplarını çok nemli ve çok soğuk ortamlarda kullanmamanız gerekir.

Buzdolabı

Örneğin yaz mevsimlerinde buzdolabının iç ısısı dış ısıya göre daha düşüktür. Ancak çok sıcak bir ortamda yazın çalıştırıldığında cihazın motor aksamı sekteye uğrayacak ve performansını tam yapamayacaktır. Bu durum da kullanıcıların hayat standardını epey düşürecektir.

Lütfen bu kurallara dikkat ediniz. Mümkün olduğu kadar Regal ürünlerini satın aldığınız andan itibaren içinden çıkan kullanma klavuzuna riayet ederek kullanmanız hem sizin konforunuz hem de cebinizin konforu açısından gayet akıllıca olacaktır.

Ankara  Regal Rervisi tamir atölyelerini son model cihazlarla donatarak, tüm tamirat işlemlerini ince eleyip sık dokuyarak ve teknolojik cihazların yardımı ile , hiç bik eksiği göz ardı etmeden gerçekleştirmektedir.

Regal markası satış grafiklerindeki yüksek rakamlarla kendisini ispatlamış , uygun fiyatlı ürünleri ile de tercih sebebi olmuştur.

Ankara Ragal Servisi klimadan çamaşır makinasına , buzdolabından , bulaşık makinasına , kurutma makinasından televizyona kadar çeşit çeşit ve zengin ürün çeşitleri ile ülkemizin en ücra noktalarına kadar ulaşmış ve hemen hemen her evde kensisine bir yer bulmuştur.

Tabi Regal markasının da satıştan sonra bakım , tamir ve yedek parça ihtiyaçları için servise ihtiyacı vardır. Ankara Bölgesinde bu açığı kapatmak için yıllar önce kurulan Ankara Ragal Servisi başarılı çalışmaları ile ilk günden bu güne kadar geçen sürede göz doldurmayı başarmıştır.

Ankara regal servisi siz sevgili ve saygıdeğer müşterilerimizi memnun etmek için regal ekibi olarak Ankara`nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmette ki amacımız siz değerli müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmaktır. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza veya teknik bir sıkıntınızda Ankara regal servisine ulaşabilirsiniz.

Ankara regal teknik servisi olarak çamaşır makinası, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınızın teknik sorunlarında ekibimizde bulunan işinde uzman olan kişiler tarafından bakım ve onarımı gerçekleştirilmektedir.

Yaklaşan yaz aylarında sıkça kullanılan klimaların teknik kontrolü, bakımı ve temizliği de güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Teknik sorunlarda, bakım ve onarımda kullanılan malzemeler ise garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Aynı zamanda ücretlendirme konusunda da firma olarak uygun fiyatlara sizlere hizmet sunmaktayız. Nakit paranın yanında pos cihazlarımız ile kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz.

Uygun ödeme seçenekleri ve birinci sınıf ürünleriyle servis araçlarımız ile en kısa zamanda Ankara`nın tüm ilçelerine hizmet vererek sizleri mutlu ve memnun etmek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Klima , beyaz eşya televizyon gibi Regal markalı ürünlerinizi mutlaka bir yetkili servis ile iletişime geçerek kurdurup garanti evraklarını imzalatınız. Bu işlem garanti süreleri içerisinde cihaza yapılacak müdahalelere ve parça değişimlerine hiç bir ücret ödemeden tamir olanağı sağlar. üstelik kurulum aşamasında teknisyenlerin size çalışma ve kullanma ile ilgili vereceği ip uçları sorunsuz kullanım imkanı tanır.

Ankara Ragal Servisi randevu usulü ile hizmet etmektedir. Lütfen telefon ile iletişim kurarak uygun olduğunuz zaman ve gün için randevu talep ediniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!