Ankara Rubenis Klima Servisi

Evde ve işyerinde kullanılan beyaz eşyalar dönemsel olarak bakımları yapılmak sureti ile uzun süre kullanılabilmektedir. Klima bakımı ve tamiri için kullanıcılar sağlıklı servis aramaktadır bu işlemler için. Kullanıcıların bazı konularda dikkat etmesi gereken noktalar bulunuyor tabi ki.

Kullanıcılara en ideal çözümleri sunan servisin tercih edilerek daha sağlıklı bakım ve onarım hizmeti alınabileceği hususu göz ardı edilmemelidir. Ankara Rubenis Klima servisi size bu konuda en ideal hizmeti vermektedir.

Yaz aylarında ise klima bakımları, normal periyotlarda ise buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşya bakımları servisimiz tarafından kalite standartları çerçevesinde bakıma tabi tutulmaktadır. Yaz aylarına girilmeden önce, klima gibi iklimlendirme cihazlarında bakımların yapılması özellikle önem arz etmektedir.

Ankara Rubenis Klima Servisi olarak amacımız sizlere en iyi bakım ve onarım hizmetlerini hızlı şekilde sunmaktır. Servis elemanlarımız bakım süreçlerinde klima ve havalandırma cihazı gibi makinelerinde cihazların tüm bakımlarını yerine getirmektedir. Klima bakımlarında öncelikle cihazın performansı test edilmektedir.

Cihazda donanımdan kaynaklı oluşabilecek arıza denetlemesi yapılmakta, tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmekte ve var ise kullanıcıların istekleri üzerine diğer kontroller yapılmaktadır.

Klima bakımlarında Ankara Rubenis klima servisi çalışanı personelimiz klimalarda filtreleri temizlemekte, toz ve kir temizliğini, polen temizliğini yapmakta, periyodik diğer bakımlarını yapmaktadır. Ayrıca kullanıcılar tarafından varsa başka şikayetler ile ilgili çalışmaları da gerçekleştirmektedir.

Diğer beyaz eşyalarda da yapılacak bakımlar aynı şekilde özenle yapılmaktadır. Rubenis Klima Servisi personellerimiz tarafından titiz şekilde yapılan bakım çalışmaları beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanmanız için çok önemlidir. Bu husus dikkate alınarak işinde uzman personel bakım hizmetlerini yerine getirmektedir.

Rubenis Klima Servisi yılların tecrübesi ile sizlere klima konusunda her an yardıma hazır alanında uzman bir kadrosu bulunan Ankara ilinin en köklü firmasıdır. Birbirinden farklı kapasitede ve modelde üretilen Rubenis klima kullanan kullanıcılar yıllardır bizim hizmetlerimizden garantili bir şekilde yararlanıyorlar.

Klima konusunda her türlü bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Uzun vadede kullandığınız klimalar yıllık bakımları aksatılmamalıdır.

Klimalar kullanılacakları alana göre tercih edilirse uzun vadede sorun çıkarmadan çalışırlar. Rubenis klima markaları arasında kalite ve performansı ile kendisini öne çıkarmıştır.

Hem ev hem de işletmelere göre seçilecek olan klimalar temizliği yapıldığı ve bakımları aksatılmadığı takdirde yıllarca işinizi görecektir. Cihazınızın yıllık bakımları Rubenis klimalar konusunda uzman kadrosu ile Ankara Rubenis Klima Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Klimalar konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşıyoruz. Bunlardan bir tanesi dış ve iç ünitesi çalışsa da cihazın hata vererek kompresörün çalışmama durumudur. Kompresör klimanın en önemli parçasıdır.

İşlevselliğini sürdürmesine yarayan parça olduğundan gerekli özen gösterilmelidir. Klimanızda bir kompresör teklemesi, devreye girmemesi durumu var ise cihazınızdan performans almanız pek mümkün olmayacaktır.

Rubenis Klima Servisi teknisyenlerimiz iç ünite kartı hasarı tespit ederek gerekli müdahalelerde bulunacaklardır. Ayrıca iç ve dış üniteyi birbirine bağlayan bağlantı ve kablolarda da bir kısa devre söz konusu var ise kablonun değiştirilmesi gerekebilir. Bunu da Rubenis Klima Servisi uzmanlarımız yapacaktır.

Kompresör motorunun çalışma kondansatörünün arızalanması ile kompresör devreye girmeyecek ve çalışmayacaktır. Teknisyenlerimiz ayrıca kompresör motor sargılarını da kontrol edecek ve bir arıza var ise giderecektir. Parçalarda onarılamayacak bir durum var ise Ankara Rubenis Klima Servisi uzman ekibimiz sizlere orijinal Rubenis marka yedek parça temini sağlayacaktır.

Klimadaki gaz kaçağı ile cihazınız ne soğutma ne de ısıtma işlemi yapabilir. Mutlaka kaçağın olduğu yer bulunmalı, onarımı yapılmalıdır. Ayrıca gerektiği kadar gaz takviyesi de ekibimiz tarafından yapılacaktır. Rubenis Klima Servisi ekibimizin yaptığı yıllık bakımlar dahilinde gaz kaçağı tespiti de yapılacak ve böyle bir durumda gerekli müdahalede bulunulacaktır.

Rubenis klimanız özelliğine göre hem soğutma hem de ısıtma işlemi yapan cihazlardır. Ancak bu iki işlemden bir tanesini yerine getiremiyor ise üniteler arası bağlantı kopması ortaya çıkmış olabilir.

Gerekli kontroller sağlanmalı ve iç ile dış üniteyi birbirine bağlayan kablolar kontrol edilmelidir. Kablolarda bir temassızlık var ise onarımı yapılacaktır. Onarımı yapılamayacak durumda ise Rubenis Klima Servisi teknisyenimiz gerekli değişimi sağlayacaktır.

Rubenis marka klimalarınız için bizler haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Ankara Rubenis Klima Servisi çağrı merkezimize bırakacağınız bir arıza kaydı ile anında ekiplerimiz yardımınıza gelecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!