Ankara Seg Servisi

Ankara SEG Servisi olarak eleman temininde aradığınız bütün özellikleri üzerinde bulunduran firmamız, kısa zamanda en iyi hizmeti sunmaktadır. Başarılı ve etkili bir teknik servis hizmeti için, işin uzmanı olan ekiplerimizin tercih edilmesi, oldukça önemlidir. Sağlıklı bir teknik hizmet için, aradığınız mükemmel hizmetleri, tecrübeli ve sertifikalı ekiplerimizden görebilirsiniz.

SEG servisi olarak klima televizyon ve beyaz eşya ürünlerinize aradığınız ve özlediğiniz hizmeti sunuyoruz. Satın alıp kullandığınız ve belli bir süre sonra bakım isteyen veya arızalan cihazlaınız için sağda solda servis personeli aramayın. Emin olunuz ki biz size en kaliteli ve en ucuz servis hizmetini sunacağız.

Beyaz eşya, klima ve televizyon  bakımında aradığınız tecrübeli hizmeti sunan ekiplerimiz, yaz aylarına girmeden klima, kış aylarına girmeden kombi bakımlarının yapılmasını tavsiye etmektedir. Bunun nedeni ise kış ve yaz aylarında rahat etmek içindir.

Günümüz şartlarında aradığınız en iyi teknik hizmeti sizlere sunan ekiplerimiz, Ankara SEG Servisi hizmeti kategorisinde, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. İşin uzmanı olan ekiplerimiz, kısa zamanda en etkili hizmeti sizler için sunmaktadır. Soğuklar gelmeden kombi, çok sıcak yaz ayları gelmeden klima bakımlarının yapılmasını tavsiye etmektedirler.

Ankara SEG Servisi öncü ve yenilikci çalışmalarını teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek kazanmakta ve bunu tamirat işlemlerine yansıtmaktadır. Montaj ve bakım kategorisinde de gayet başarılı olan personellerimiz konusunda eğitim görmüş personeller arasından seçilmekte ve eğitimlerini her yıl yenilemektedir.

Teknoloji o kadar çabuk ve hızlı gelişiyor ki ayak uydurmak neredeyse imkansız, ama biz tüm personellerimiz çağın gerisinde kalmaması için sürekli eğitime tabi tutuyoruz.

Ankara Seg Servisi sizlere yıllardır olduğu gibi Seg marka cihazlarınız için yıllık bakım, onarım ve temizlik işlemlerini uzman ekibi ile garantili bir şekilde yapmaya devam ediyor. Seg markası beyaz eşya ve televizyon konusunda kalitesini ispat etmiş markalardan bir tanesidir.

Bu anlamda Ankara sakinleri için gerekli bakım ve onarımlarını da yine Seg marka cihazlar konusunda uzman bir ekip olarak firmamız yapmaktadır. Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar elektrikle çalışan ve çok parçalı cihazlar olduğundan en ufak bir parça arızası bile tüm sistemi etkileyecektir.

Seg markasının birbirinden kullanışlı beyaz eşyalarından bir tanesi buzdolaplarıdır.  Buzdolabının buzluk bölmesinin karlanma yapması ise aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesidir.

Buzdolabı eğer bir şekilde içeri ısı alıyorsa karlanma söz konusu olacaktır. Buzdolabının içeri ısı alması genellikle kapısındaki lastiklerin kullanılmaz hale gelişi ile olmaktadır. Kapı lastiklerinin değişimi Ankara Seg Servisi firmamız tarafından yapılacaktır.

Mutfaklarda buzdolapları gibi bir diğer sık bir şekilde kullanılan cihazlar bulaşık makineleri olmaktadır. Pompa motor arızası ile bulaşık makinelerinde sık rastladığımız arıza çeşitlerindendir. Pompa arızası ile beraber bulaşık makineniz su alma ya da boşaltma işlemlerini yapamayabilir. Bu sebeple pompa arızasının hızlı bir şekilde onarımı önemlidir. Ankara Seg Servisi teknisyenimiz pompa arızasında gerekli önlemleri sizler için alacaktır.

Çamaşır makinelerinde kireçlenme sorunu ile cihazlar kullanılmaz hale gelebilmektedir. Çamaşır makinesi rezistans kireçlenmelerine karşı uygun kireç çözücü kullanabilirsiniz. Seg marka cihazınız için uygun kireç çözücü tavsiyesini Ankara Seg Servisi çözüm merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Kurutma makinelerinde ise programın yarıda aniden kesilmesi gibi bir takım arızalar görülebiliyor. Böyle bir durum var ise cihazınızda elektriksel manada bir sorun olabilir. Elektrikler makine çalışırken gitmiş olabilir ya da cihazınızın kapağı tam olarak kapanmamış olabilir. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra yardım almak adına Ankara Seg Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Seg markasının birbirinden farklı kapasitede ve modelde klimaları ise hemen her platformda kullanılabiliyor. Klimalarda aldığımız şikâyetler arasında soğutmama, klima ısıtmama, su sızdırma, gaz bitmesi, kumanda sinyal bozukluğu gibi pek çok arıza bulunuyor. Gerekli bakımlar Ankara Seg Servisi yetkili birimlerimiz tarafından yapılıyor.

Farklı boyut ve özellikte Seg markasının pek çok televizyon modeli bulunuyor. Bu televizyon modellerinde de çok farklı arızalar kendisini gösterebiliyor. LED, LCD ve plazma televizyonlarında sık karşılaştığımız sorunlar arasında görüntü alamama, sinyal bozukluğu, kumanda arızası, kablolu yayın alamama benzeri pek çok arıza görülüyor. Ankara Seg Servisi olarak teknisyenlerimiz ile televizyonunuzdaki sorunu anında tespit ediyor, hızlı ve garantili bir şekilde çözüm sunuyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!