Ankara Siemens Servisi

Ankara Siemens Servisi sizlere seçkin hizmetlerine ulaşma fırsatı vererek Siemens amblemi taşıyan televizyon , klima , buzdolabı çamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi ürünlerinize mükemmel tamir imkanı sağlamaktadır.Dünya çapında bir marka olan Siemens , geniş ve uzman servis kadrosu ile Ankara bölgesinde tamir hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ankara Siemens Servisi bakım hizmetlerinin yanı sıra tamir ve montaj gibi işlemlerinizi dikkatli ve kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir. Unutmayınız ki iyi bir servisin yapacağı tamiratlar kalıcı etkiler bırakarak ürününüzün senelerce ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Ankara Siemens servisi olarak Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, televizyonklima, ve hanımların en büyük yardımcısı olan her türlü küçük ev aletlerinin her türlü bakım, onarım ve kurulum işlemlerini itina ile yapmaktayız.

Kurulduğu yıldan bu yana Ankara halkına hizmet veren firmamız, güvenilir nitelikli ve hızlı hizmet garantimizle, tüm müşterilerinizin takdirini kazanmıştır. Yıllardır göstermiş olduğumuz faaliyetlerimizi ise bizlere tecrübe olarak geri dönmüştür. Siemens markalı cihazlarınızın gerek kurulumu olsun, gerek, bakımı gerek se tamiri olsun, istediğiniz her an hizmetinizdeyiz

SAĞLIKLI KULLANIM İÇİN İLK KURULUM ÇOK ÖNEMLİDİR

Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi için kullanımı ve kalitesi kadar kurulumu da çok önemlidir. Yanlış kurulan cihazlarınız performanslı çalışmaz ve istenilen verimi sağlayamaz. Bu durum özellikle beyaz eşya ve klimalar için geçerlidir. Klimaların kurulumu teknik bilgi ve servis isteyen bir iştir. Aksi halde geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir.

Siemens teknik servisi olarak cihazlarınızın kurulumundan tutup her türlü bakım ve onarım çalışmalarını itina ile yapmaktayız. Parça değişimlerinde orijinal parça kullanmakta olup, 1 yıl garanti altına almaktayız.

Kombilerinizin bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ankara Siemens Servisi bünyesinde çalışan teknik personellerimiz iyi eğitim almış sertifikalı, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Siemens Servisi şehrin her noktasına servis hizmeti verecek şekilde konumlandırılmıştır. Gezici araçlarımızla çağrılarınıza anında yanıt vererek sizleri bekletmeden , en hızlı müdahalelerde bulunmaktayız. Bir de şunu eklemek isteriz ; kullanım kılavuzlarına göz atmadan asla Siemens markalı ürünlerinizi kullanmayınız. Yanlış yapacağınız bir hareket ürünün zarar görmesine , sizin de maddi kayıp yaşamanıza sebep olabilir

Ankara Siemens Servisi ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılan Siemens marka beyaz eşyalar konusunda Ankara merkez ve ilçelerde alabileceğiniz en geniş kapsamlı teknik bakım ve onarım birimidir. Firmamız 25 yıllık bir geçmişe dayanmakla beraber kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere kusursuz işlem sunmaktadır. Siemens beyaz eşya ve televizyonlarını tercih edenler firmamızın çözüm odaklı, ekonomik servis imkânlarından da yararlanmış oluyor.

YOĞUN KULLANILAN BEYAZ EŞYALAR MUTLAKA BAKIMDAN GEÇİRİLMELİDİR

Bilindiği gibi hem beyaz eşyalar hem de televizyon modelleri günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu yoğun kullanıma bağlı olarak cihazlarda bir takım bozulmalar, teklemeler görülebiliyor. Önemli olan arızanın doğru tespit edilip doğru yöntemle onarılmasıdır. Ankara Siemens Servisi olarak uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız.

Plazma, LED, LCD çeşitleri ile Siemens marka televizyonlar kalitesi vekullanışlı olması sebebi ile tercih sebebi olmaktadır. Televizyonlarda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması sorunudur. Bu gibi bir durumda öncelikle elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Prizde sorun olabilmesine karşın başka bir priz bağlantısı ile denenmelidir.

Aç kapa anahtarının da ayrıca açık olduğundan emin olmak gerekir. Kablolarda da bir sorun meydana gelebileceğinden Ankara Siemens Servisi ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak arıza tespitini yapacaktır.

Çamaşır makinelerinde sık karşılaştığımız arızalardan bir tanesi sesli çalışma sorunudur. Makinenizin ayaklarını kontrol edebilirsiniz. Bir eşitsizlik durumunda cihazınız sallanabilmekte ve ses çıkarabilmektedir. Dengesiz çamaşır yüklemesi de gürültünün nedenlerindendir. Ankara Siemens Servisi teknik birimimiz çamaşır makinenizdeki gürültünün kaynağını tespit edip doğru teçhizat ve yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Klimalarda ise elektrik ve gaz kaçağı gibi durumlarda cihazın performans zayıflaması görülebiliyor. Ayrıca klimaların yıllık bakımlar dahilinde filtrelerinin de temizlenmesi gerekir. Aksi halde cihaz hem fazla enerji harcayacak hem de az verim sağlayacaktır. Klimanızın yıllık bakımlarını Ankara Siemens Servisi teknisyenlerimiz aksatmadan yapmaktadır.

SİEMENS KURUTMA MAKİNELERİ TAMİRATI İÇİN DE ARAYINIZ

Siemens markasının kullanışlı cihazlarından birisi de kurutma makineleridir. Kurutma makineside kazan dönmeme sorunu karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Eğer kurutma makinesi kazan dönmüyor ise sürücü kemeri, silindir rulosu, silindir aksı dingili, tambur rulmanı gibi parçaların kontrol edilmesi gerekir. Genellikle kazan dönmeme sorunu bu parça ve aksamlarla ilgilidir. Ankara Siemens Servisi kısımların kontrolünü sağlayarak cihazınıza gerekli bakımları gerçekleştirecektir.

Bulaşık makinesinin su almama sorunu ise sık karşılaştığımız arıza çeşitlerindendir. Böyle bir durumda su bağlantısı, su giriş ventili, su seviye şalterinin kontrol edilmesi gerekecektir. Bu aksamlardan bir tanesi bile çalışmaz ise cihazınız su almama sorunu yaşayacaktır.

Bu sebeple Ankara Siemens Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenimiz gerekli bakımları yapacak ve sorunun kaynağını bularak onarım işlemine geçecektir. Firmamıza günün 24 saati Ankara merkez ve ilçelerden tek numaramız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!