Ankara Şofben Servisi

 

Ankara Şofben Servisi olarak şofbenleriniz için yıllık bakımları yapmakla beraber her türlü arızada anında müdahale ediyor ve şofbeninizde sorunu çözüyoruz. Üstelik bunu yaparken teknolojinin son imkânlarından da yararlanıyor ve donanımlı bir teçhizatla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hem ev hem de işletmelerde sıcak su alma adına en sık kullanılan cihazlar şofbenlerdir.

Pek çok elektronik parçaya sahip olan şofbenler bazen hiç beklenmedik anlarda arıza çıkarabiliyorlar. Böyle durumlarda Ankara sakinleri zor durumda kalmasın diye gezici servis araçlarımız ile teknisyenimizi anında gönderiyor ve çözüm odaklı işlem ile cihazdaki problemi ortadan kaldırıyoruz.

Şofbenler farklı kapasite ve modellerde sunulsa da sistematik olarak birbirine benzer şekilde çalışan cihazlardır. Teknisyenlerimiz her türlü eğitimi almış olup sertifikalıdır. Şofbeninize bulunulacak her tür müdahale servis garantimiz altında olmaktadır.

Gerektiği takdirde orijinal yedek parça temini ile cihazlarınıza kapsamlı bir bakım yapmaktayız. Ankara merkez ve ilçelerde aktif bir şekilde günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Ankara Şofben Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenlerimiz ile cihazınızda kalıcı sonuçlar göreceksiniz.

Şofbenler pek çok elektronik aksamdan oluşmaktadır. Elektrik ya da gaz ile alakalı ufacık bir sorun dahi çıksa cihazınız hata verecek ve çalışmayı durduracaktır. Şofbenler konusunda bizlere en sık gelen arıza kayıtlarından bir tanesi suyun gereğinden fazla sıcak akması üzerinedir.

Şofbeninizden su gereğinden fazla sıcak akıyor ise elektrik devrelerinde sorun olabilir. Öncelikle cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Şofbeninizin üzerindeki on-off tuşundan cihazınızı kapatıp açabilirsiniz.

Şofbeninizin su basıncında bir anormallik olabilir. Su basınç değerleri düşük ise cihaza gerektiği kadar su basmalısınız. Ancak nasıl su basılacağını bilmiyorsanız Ankara Şofben Servisi çağrı merkezimizden konu hakkında bilgi alabilirisiniz.  Eğer sorun devam ediyor ise sıcak su musluğu filtresinde bir tıkanma olmuş olabilir.

Emniyet termostatının da kontrol edilmesi gerekir. Tüm bu aşamalarda Ankara Şofben Servisi uzman kadromuz gerekli müdahalelerde bulunacak ve sorunun kaynağını bularak uygun yöntem ile onarımını gerçekleştirecektir.

Şofbenlerde karşımıza çıkan ve bizlere arıza kaydı olarak gelen sorunlardan bir tanesi de cihazın yeteri kadar ısıtmadığına yöneliktir. Şofbeniniz suyu yeteri miktarda ısıtmıyor ise yine elektrik devreleri ile ilgili bir sorun olabilir. Su ısıtıcılarına enerji gitmiyor ise cihazınızdan sıcak su ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olmayacaktır. Ankara Şofben Servisi teknik birimlerimiz böyle bir durumda bulunduğunuz yere gelerek şofbeniniz için gerekli bakımları yapıyor ve gerektiği takdirde orijinal yedek parça takviyesi ile sorunu kalıcı olarak çözüyor.

Ankara merkez ve ilçelerden bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hızlı hareket ettiğimizden sizleri bekletmiyor ve şofbeninizdeki sorunu hızlı bir şekilde onarıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!