Ankara Süsler Servisi

Ankara Süsler Servisi kombi alanında uzmanlaşmış , engin tecrübesini mükemmel tamirat işlerine yansıtmış , kaliteli hizmek sunmak adına prensiplerinden hiç biz zaman vaz geçmemiş , çabuk ve pratik çözümler sunabilen , sektör içinde adından sıkca söz edilen , seçkin , kuralcı ve kaliteli bir işletmedir.  

Ankara Süsler Kombi Servisi ismini zirveye taşımak için hep mükemmel olma gayretinde bulunduk . Ve bu amaç için önümüze çıkan tüm engelleri yılmayı başardık.

Müşteri prtföyünü her serviste geliştiren Ankara Süsler Servisi , sıcak kanlı ve güler yüzlü personelleri ile ve tam donanmlı ekipleri ile sizlere seçkin ve ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Bir Süsler müşterisiyseniz şanslısınız demektir. Sektörel bazlı yenilikleri ilk olarak bünyesine katma becerisi gösteren Ankara Süsler Servisi böylelikle hep başarılı sonuçlar elde edilen işlere imza atmaktadır.

Süsler kombi Türkiye`nin önde gelen kombi markalarından birisidir. Yılları aşan tecrübesiyle sizlere kaliteli hizmet sunmaktan büyük şeref duyan Süsler kombileri, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren esnek, dinamik ve enerjik kurumsal anlayışıyla sektörde büyümeye devam etmektedir.

Her teknolojik eşya gibi kombinizin de uzun ve etkin kullanımı açısından muhakkak suretle bakımının yapılması gerekmektedir. Sizlere bu konuda kaliteli hizmet veren Ankara süsler servisi Ankara`nın tüm bölgelerine süratle ulaşmakta ve kombinizin bakım, onarım, tamirat işlemlerini yerine getirmektedir.

Ankara Süsler Servisi eşsiz yedek deposu ile sizlere tam anlamıyla hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Doğsan markalı tüm ürünlerinizin orjinal yedek parçalarını temin edebileceğiniz depomuz , eğer arzu ederseniz adresinize de teslimat yapmaktadır.

Unutmayınız ;orjinal parça kullanılarak yapılmayan tamiratlar ürününüze zarar vereceği gibi performansının düşmesine ve hatta daha ciddi arızalar açarak , ürünü kullanılamaz hale getirmektedir. Lütfen bu olumsuz durumu yaşamamak için Ankara süsler servisi ile iletişime geçerek doğru ellerde tamirat yaptırdığınıza emin olun.

Rutin Bakım Çok Önemli

Ankara Süsler Servisi rutin bakımlarda kombinizin ana kartından, yanma odasının bakımına, cihazın sızdırmazlığından emniyet kontrolüne kadar çok kritik hususlarda kapsamlı bir bakım hizmeti sunmaktadır. Ayrıca kombiyle beraber kalorifer peteklerinin de bakımını yapıyoruz.

Suyun sağlıklı dolaşımında çok önemli olan bu bakım sayesinde hem tasarruf sağlıyor hem de daha çok ısınmanızı garanti ediyoruz. Bütün bu bakımlarda orijinal yedek parça kullanan servisimiz, bakım sonunda servis çalışanlarımızdan servis fişi istemenizi önemle rica etmektedir. Hemen bizi arayın, kombi rutin bakımınızı yaptırın ve rahat edin.

Çağrı kabul birimimiz sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ne tür sorun ile karşılaşırsanız karşılaşın Ankara Süsler Servisi sizlere anında yardımcı olabilmek adına tam kadro görev yapmakta ve bu hizmetini hafta sonları da dahil olmak üzere aralıksız sürdürmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!