Ankara Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi sektörde köklü geçmişi olan bir işletmedir. Eski tip tüplü televizyonlar başta olmak üzere Plazma Lcd veya Led cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz.

Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır. Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır.

Günmüzde her ev ve iş yerinin demirbaşı olan televizyonlar hayatımızda vaz geçilmez bir konuma gelmiştir.Arızalandığında veya bozulduğunda doldurduğu boşluğu fark edebiliriz. İşte bu anlarda tamirci arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilir, adres kaydınızı bırakabilirsiniz.

Ankara Televizyon Servisi bünyesinde görev alan servis kayıt elemanlarımız anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Bulunduğunuz yere hemen ulaşacak olan mobil teknisyenlerimiz öncelikle Televizyonunuzun teknik kontrollerini yapacak, arızayı tespit edecektir. Bundan sonraki aşama sizin onayınızın alınması ve işleme başlanmasıdır.

Ankara Televizyon Servisi başladığı tamirat işlemini kısa sürede bitirir. Genellikle yerinde yapılan onarımların yanı sıra bazen de atölyemizde, modern test cihazlarımız vasıtası ile işlem gerekebilir.

Tüm işlemleri bittikten sonra deneme süresi için bir kaç saat kontrolümüzde kalan televizyon üniteniz tekrar alınan yere nakil edilerek montajı yapılır ve sizin de kontrolünüze sunulur.

Ankara Televizyon Servisi mobil araçları ile tüm Ankara şehrine hizmet vermektedir. 0312 441 11 11 numaralı hattımız sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti ulaştırmak için mesai saatlerinin dışında da yanıt vermektedir.

Üstelik İşlem sonu ödemelerinizi kredi kartınız ile kapınızda mobil pos cihazlarımıza yapabilirsiniz.

Profesyonel olmanın yanı sıra ekonomik işlemlerimizden faydalanmak ve arızalarınızdan en hızlı şekilde kurtulmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara Televizyon Servisi teknik birimlerimiz yıllardır marka ve model ayırmaksızın her türlü televizyona gerekli bakım ve onarımı garantili bir şekilde gerçekleştirmiş alanında uzman ve köklü bir firmadır. İso 9001 belgeli firmamız televizyonlarda meydana gelebilecek her türlü soruna profesyonelce yaklaşıp kalıcı çözümler sunmaktadır.

25 yıllık deneyimle alanında uzman televizyon konusunda eğitimli bir ekiple işlemlerini yürütmektedir.

Ankara merkez ve ilçelerde ister LED ister LCD ya da plazma olsun her tür televizyon garantili bir şekilde bakımdan geçirilir, yedek parça ihtiyacı var ise temin edilir.

Televizyonlar birbirinden farklı marka ve modelde olsa da çalışma prensibi olarak birbirlerine benzerler. Ortaya çıkardıkları arızalar da genellikle birbirlerine oldukça benzemektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri taleplerine uygun bir şekilde cevap veren firmamız alanında uzman teknisyenleri ile günün 24 saati görev başındadır. Ankara Televizyon Servisi Ankara için tek numaramızdan günün her saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz.

Markası ne olursa olsun televizyonlar konusunda pek çok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela televizyon kapandıktan sonra bir daha açılmıyorsa ilk olarak televizyonun elektrik bağlantılarına bakılmalıdır.

Şayet televizyonunuz ekranında sinyal yok yazısı beliriyor ise anten girişinden izleniyorsa kablo giriş yerlerine bakılmalı ve bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ardından bir kanal taraması yapabilirsiniz. Merkezden bir kesinti olup olmadığı da aranarak öğrenilebilir.

Tuner girişinde ortaya çıkabilecek bir arıza sinyalin alınamamasına neden olabilir. Televizyonunuzdaki problemin kaynağı ancak Ankara Televizyon Servisi teknik birimimizin yapacağı kontroller neticesinde belli olacaktır.

Televizyonlarda geç açılma sorunu aldığımız bir diğer arıza kaydıdır. Geç açılma durumu ile genellikle LCD televizyonlarda karşılaşmaktayız. Elektrik kondansatörleri değer kaybı yaşadığında kullanıcılarımız böyle bir sorunla karşılaşabiliyorlar.

Televizyon geç açılma sorunu Ankara Televizyon Servisi teknik birimimizin yapacağı kontroller neticesinde doğru yöntemle onarım ile ortadan kaldırılacaktır.

Ayrıca televizyonlarınızın ekranında karlanma, kırılma, bozulma gibi durumlarda da orijinal yedek parça temini için Ankara Televizyon Servisi ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Televizyonunuzun modeli ya da markası ne olursa olsun gerekli uzman desteğini anında sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda uygun fiyat politikası ile işlem yapmaktayız. Bu anlamda müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz.

Ankara merkez ya da ilçelerinde gezici servis araçlarımız ile hizmet verdiğimiz bulunduğunuz yere hızla gelmekte ve sorunu kaynağından bulup onarmaktayız. Ankara Televizyon Servisi olarak telefonla destek ya da online destek gibi hizmetler de sunmaktayız.

Televizyonunuzun seçim aşamasında taşınmasına, montajına, temizlik ve yıllık bakımına kadar tüm evrelerde bizlerden yardım alabilirsiniz.

Personelimiz yıllardır her tür televizyon modeli konusunda çalışmış alanında uzman ve sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda sizlere profesyonel bir destek sunmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!