Ankara Termeoteknik Servisi

Ankara Termoteknik Servisi marka tercihini Termoteknik ’den yana kullanmış olan her ailenin beklediği ve tam sonuç almak istediği hizmeti tek çatı altında sağlamaktadır. Termoteknik teknolojisi, bu gün dünyanın pek çok ülkesin de, ve özellikle ülkemizde milyonlarca kullanıcısı olan ürün çeşidine sahip olan bir teknolojidir.

Özellikle kombi olmak üzere daha başka alanlarda da faaliyet gösteren marka akıllı teknolojileri sizlere kazandırmaya devam etmektedir. Uzun ömürlü olan Termoteknik ürünlerinin aralıklar dahilin de düzenli bakım işlemlerini merkez servisimizden talep edebilirsiniz.

Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayan firmamız istenilen yetki belgelerine ve gerekli donanıma sahip olan bir merkezdir. Ürün sorunlarına gerekli profesyonel desteği sağlayarak, markayı tekrar aktif hale getirmekteyiz. Termoteknik kalite ve kolaylığını her alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Bu dost teknolojiyi bünyesinde barındıran markaya ait ürünlerin, tüm servis işlemlerini Ankara Termoteknik Servisi olarak’ merkezimizden isteyebilirsiniz. İstenilen gün ve saatte eğitimli, uzman destek ekibimizle beklediğiniz garantili sonuç için adresinizdeyiz.

Yılın her günü çalışma kabiliyetine sahip olan firmamız ister hafta içi isterseniz hafta sonu, hangi gün isterseniz servis verebilmektedir. Mesai saatlerinin dışında da aralık vermeden müşterilerinin arızalarını çözüme kavuşturmak için çalışan Ankara Termoteknik servisi önceliği sizin mutluluğunuza vermiştir.

Ankara Termoteknik Servisi şofben, kombi ve kazan sistemleri gibi cihazlarda sizlere kusursuz hizmet sağlayan, yıllık bakımları yapan ve yedek parça temini sağlayan alanında öncü teknik servislerden bir tanesidir.

Termoteknik ısıtma sistemleri yıllardır Ankara sakinlerine bu anlamda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kombi, şofben ve kazanlar ısı ihtiyacının en iyi karşılandığı cihazlardır. Ancak bu cihazların yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır. Aksi halde geçen zamanla beraber ortaya çıkabilecek bir takım teknik sorunlar ciddi durumlara meydan verebilir.

Isıtma sistemlerinde pek çok elektronik parça bulunmaktadır. Bu parçalar birbirinden farklı kapasitede farklı boyutlardadır. Ancak her birinin büyük bir sistemi çalıştıran eleman olduğu açıktır.

Bu parçalardan bir tanesi bile teklese ısıtma sisteminiz çalışmayacaktır. Bu anlamda modeli ne olursa olsun Termoteknik cihazlarınız için Ankara Termoteknik Servisi teknisyenlerimiz kapsamlı bir bakım gerçekleştiriyorlar.

Sıcak su sağlama adına Termoteknik markasının en yoğun şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenin devreye girmeme problemi ile karşılaşabiliyoruz. Genellikle şofben devreye girmiyor ise voltajdan kaynaklı bir sorun olduğu düşünülür. Cihazınız için 195-253 V arasında bir gerilimin sabit olması gerekir.

Ancak bu gerilim sağlanamıyor ise regülatör kullanımı bu sorunu aşmanıza yardımcı olabilir. Ankara Termoteknik Servisi ekibimiz regülatör kurulumunu sizin için gerçekleştirecek ve düşük voltaj sorunundan sizi kurtaracaktır.

Termoteknik markasının bir diğer kullanışlı cihazı kombilerdir. Kombilerde ise fan motor arızaları sıklıkla karşılaştığımız sorunlardandır.  Fan motorunda ortaya çıkan arızalar cihazın performansını düşürmektedir. Yıllık bakımlarda fan motorunun da bakımları gerçekleşmektedir.

Cihazınız 80 ila 90 derece arasında bir ısıya ulaştığında bir takım arızalar ortaya çıkabilir. Baca ya da yoğuşma suyu giderinde tıkanmalar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda kontrolün sağlanması adına mutlaka Ankara Termoteknik Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek talep ediniz.

Merkezi ısıtma sistemi olarak kazanlar oldukça kullanışlıdır. Kazanlarda karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi limit termostat arızasıdır.Stoker giriş, veya kazan gövdesinde aşırı ısınma durumunda böyle bir sorunla karşılaşmak mümkündür.

Cihazınızın limit termostadını baştan başlatmalısınız. Ancak bu yeniden başlatma dahilinde bir değişiklik göremediyseniz Ankara Termoteknik Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçerek uzman desteği alabilirsiniz.

Ankara il ve ilçelerde sizlere hızlı ve garantili bir onarım sunmaktayız. Günün 24 saati aralıksız işlemlerimizi sürdürürken ayrıca orijinal yedek parça temini de sağlamaktayız. Ankara Termoteknik Servisi Ankara için tek numaramızdan günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefonla destek, online destek gibi hizmetler de sunmakla beraber ayrıca donanımı atölyemizde de işlemlerimizi yürütmekteyiz. Kapıda kredi karı ya da nakit ödeme seçeneklerimiz ile müşterilerimizi mağdur etmeden çözüm odaklı işlem sunmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!