Ankara Toshiba Servisi

Ankara Toshiba Klima Servisi yüksek valtaj gelmesi nedeni ile hasar gören veya çalışmayan ana kartlarınızı tamir edebiliyor veya ihtiyaç olursa yenisi ile değiştiriyor. Elektrik ile çalışan cihazların ortak sorunlarından biri de ana kartın elektriğe bağlı olan dalgalanmalar neticende bozulmasıdır.

Bu durum sizin de yani klima cihazınızın da başınıza gelirse hiç endişelenmeyin, personellerimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra eğer ihtimal varsa kartınızı onaracak, ama tamir durumu yapılamayacak gibiyse yenisi ile değiştirecektir.

Ankara toshiba klima servisi yeni nesil cihazları satın almınızı önermektedir. Eski modellerin de zaman içinde değiştirilmesini tavsiye etmektedir. Ozon tabakasna hiç zarar vermeyen günümüz klima cihazları cevreye de bu sayede tamamen zararsız etki etmektedir.

Düşük enerji tüketimi sayesinde cebinizin de zarar görmesini yani yüksek fatura ödemenizi önleyen Toshiba klima modelleri her keseye uygun olan fiyatları ile de tercih sebebidir. İkinci el klima modellerimiz ile de fazla para ödeyemeyecek müşterilerimiz için seçenek sunmakta ve yardımcı olmaktayız.

Montaj işlemleriniz için görevlendirdiğimiz personellerimiz işinde son derece kabiliyetli ve deneyimli kişilerdir. Zaman zaman dış ünitelerinizin ve iç ünitelerinizin temizlik ve bakıma ihtiyacı vardır. Bu anlarda da hemen 441 11 11 numaralı hattımızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Ankara Toshiba servisi salon tipi veya tavan tipi klimalar için de sizlerin çağrı taleplerine olumlu yanıt vermektedir. Yüksek kapasiteli bu cihazlar genelde büyük metrekareli mekanlarda yani iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bu ürünleriniz için de ayrıca oluşturduğumuz ekiplerimiz sizlerden gelecek yardım taleplerini eksiksiz olarak tamamlayacaktır.

Zaman içinde eskiyen, niteliğini yitiren ve değişimi gereken klima boru hattınızın izolasyonu için de servis merkezimizi arayabilirsiniz.Toshiba markasına güvenen siz değerli mişterilerimizin her an arayabileceği ve destek talebinde bulunabileceği bir işletmenin olduğunu unutmayınız.

Toshiba Klima Servisi sizlere Ankara il ve ilçelerinde bulabileceğiniz en geniş kapsamlı hizmeti sunmakta olan yılların deneyimli firmasıdır. Tıpkı tüm ülkemizde olduğu gibi şehrimizde de yoğun bir kitle tarafından kullanılan Toshiba cihazlar tam performans çalışmaktadır. Klimalar pek çok farklı özellikle hemen her alana uygun olarak tasarlanan cihazlardır. Klimanızdan istediğiniz verimi alabilmek adına yıllık bakımlarını aksatmamanız yeterli olacaktır.

Toshiba klimalar konusunda uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Her biri eğitimli ve sertifikalı olan ekibimiz sizlere Toshiba Klima Servisi garantisi ile hizmet vermektedir. Gerektiği takdirde sizlere orijinal Toshiba yedek parçaları da temin eden firmamız gezici servis araçlarımız ile nerede olursanız olun anında yetişmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize kusursuz bir işlem sunmaktayız.

Klimalar konusunda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Klimanın su kaçırması ya da gaz kaçırması gibi arızalar rutin olarak bizlere sıklıkla gelmektedir. Klimanız su kaçırıyor ise boru hattında bir çatlak ya da gevşeme söz konusu olabilir. Toshiba Klima Servisi teknisyenlerimiz boru hattını inceleyerek bir sızıntı dahilinde gerekli değişim ve onarımı gerçekleştirecektir.

Klima gaz kaçırması ise cihazınızın verimli soğukluk sağlamamasının en önemli nedenlerindendir. Gaz kaçağının hızlı bir şekilde bulup gerekirse gaz takviyesi yapılmalıdır. Normalde klimanızın gazı sizi uzun vadede idare etmektedir.

Ancak bir kaçırma durumunda cihazınızın gazı erkenden bitecek ve cihazınıza ekstra masraf yapmak durumunda kalacaksınız. Ankara Toshiba Klima Servisi ekibimiz Toshiba marka klimanızda bu gibi olumsuz bir durum var ise anında tespit edip önlemleri alıyor.

Klimalarda karşımıza çıkan önemli diğer şikâyetler klima koku yayması ve ses yapmasıdır. Klimanız koku yayıyor ise mutlaka odayı havalandırmalı ve filtrelerin bakımlarını aksatmamalısınız. Filtrelerinizi uygun bir şekilde her 15 günde bir temizlemelisiniz. Toshiba Klima Servisi olarak yıllık bakım dahilinde klima filtre temizliğinizi de yapmaktayız.

Klimalarda ses sorunu ise farklı nedenlere dayanmaktadır. İç üniteden bir ses alıyorsanız kompresörde bir sorun olabilir. Klimanızın aksamlarından ses geliyor ise vidalar gevşemiş olabilir. Ayrıca klimanızın nakli sırasında bir çarpma, düşürme durumu oluşmuş ise cihazınızın açılarak elden geçirilmesi gerekecektir. Ankara Toshiba Klima Servisi operasyon birimimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Önemli olan klimanıza doğru bir müdahale ile doğru bir şekilde onarımının yapılmasıdır. 25 yıllık bir tecrübe ile sizlere bu bakım ve onarım işlemini garantili bir şekilde sağlıyoruz. TSE standardı hizmet sunan firmamız İso 9001 belgesine sahiptir.

Telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunan firmamıza ait donanımlı bir atölyemiz de bulunmaktadır. İster yerinde, ister atölyemizde yapacağımız bakım ve onarım çalışmaları ile Toshiba klimanızı eski performansına kavuşturmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!