Ankara Viessmann Servisi

Viessmann Servisi Ankara

Ankara Viessmann Servisi

Ankara Viessmann Servisi Kaliteli ve kendini ispatlamış Viessmann markalı ürünlerin tamir , bakım , montaj ve onarımı için kurulmuş bir firmadır. Kolay ve basit kullanımı , ergonomik yapısı , çevreye zarar vermeyen çalışma prensibi ile satış rakamlarında hep üst seviyelerde olan Viessmann tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendisini ispatlamıştır. Kombi ve şofben gibi ürünleri ortalama 20 – 25 senelik kullanım ömrüne sahiptir.

Eğer bir Viessmann kombi klima veya şofben kullanıcısı iseniz şanslısınız demektir. Çünkü kolay kolay masraf açmayan yapısı ile bütcenizde sürpriz masraflar oluşmasına sebebiyet vermez.

Ankara Viessmann Servisi yaygın servis ağı ile tüm Ankarayı kusursuz tamir hizmetleri ile buluşturmuştur. Adeta atölye şeklinde dizayn edilen araçlarımız tamiratlarınızı ilk müdahale esnasında bitirmektedir. Bu sebeple de kullanım kesintisi yaşadığınız Viessmann markalı cihazlarınızı anında faaliyete geçirerek kullanımıza sunarız.

Hayatımızı kolaylaştıran birçok ev teknolojisinden bazıları da ısıtma ve soğutma sistemleridir. Viessmann, kaliteli ısı ve soğutma sistemleri üreten bir Alman firmasıdır. Ancak her ev eşyası ne kadar kaliteli olursa olsun bakım ve gerektiğinde onarım ister.

Ankara Viessmann servisi hizmeti de veren firmamız ihtiyacınız olduğunda Viessmann markalı ev eşyalarınızla ilgilenecektir. Viessmann kombi, derin dondurucu ya da buzdolabınızı güvenilir teknik elemanlarımıza emanet edebilirsiniz. Sertifikalı ve güvenilir personelimiz sadece bakım yapmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi kullanım konusunda bilgilendirecektir.

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Kombi, ev için bazen tehlikeli bir eşya olabilmektedir. Bu yüzden kombi konusunda tüm ev halkı bilgilenmiş olmalıdır.

Kullanım kılavuzunu okumakta yarar vardır. Ayrıca gaz kokusu duyulduğunda vakit kaybetmeden ortam havalandırılmalı ve yetkili kişilere haber verilmelidir ve kombi onarımı yapılırken orjinal yedek parça takılmalıdır.

Kombi monte edilirken önce kombinin ve bacasının yeriyle ilgili proje taslağı yetkili makamlarca onaylanmalı ancak ondan sonra monte edilmelidir. Aksi halde yetkili kişiler kontrol için geldiklerinde kombinin tekrar yapılandırılmasını istemektedirler.

Çünkü sizin ve çevrenizdeki insanların hayati tehlikesi söz konusudur Eski tip bacaya sahip kombi kullanımı tehlike arz ettiğinden önerilmemektedir. Ayrıca tasarruf açısından yoğuşmalı kombi daha uygundur.

Ankara Viessmann Servisi telefon ile de destek vermektedir. Küçük sorunlarınızı tarif ederek gidermeye çalışan personellerimiz eğer gerek duyarsa adresinize gelerek çözüm konusunda müdahalelerde bulunur. Ayrıca belirtmek istediğimiz bir diğer önemli husus da tamirat yapılan ürünlerinize ekstra olarak bir yıl garanti sunmamızdır.

Tamir gören veya değişen parça ilerleyen ilk yıl içinde güvencemiz altında olacağından , aynı sorunun tekrarlaması durumunda işcilik ücreti bile ödemenize gerek olmadan onarımınızı yeniletebilirsiniz.

Ankara Veissman Servisi olarak Viessmann marka kombi klima şofben ve kazan sistemlerinin tüm arıza bakım ve onarım işlemlerini tek bir telefonla randevu alarak yerinde veya online hizmet hattımızla gerçekleştirdiğimizi biliyor muydunuz?

Evet yanlış duymadınız tüm Veissmann ürünlerinde karşılaştığınız problemlerde alanında uzman servis elemanlarımızla sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Ankara’nın her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Arızanızı ister yerinde isterseniz online olarak çözebilme imkanını sunmaktayız siz değerli müşterilerimize.

Veissmann marka kombi ürünlerinde cihazınızın arıza verdiği durumlarda Ankara Veissmann Servisi olarak sizlere şunları söyleyebiliriz; öncelikle yaşadığınız arıza durumunu ürünün kullanma klavuzuna bakın.

Kombi ekranında arıza kodu yazıyorsa yazan kodla klavuzda karşılığında yazan talimatları birebir uygulayın. Sorunumuzu çözüme kavuşturamadıysanız lütfen Ankara Veissmann Servisine haber verin.

En kısa sürede arızanızı gelip çözelim. Ankara genelinde gaz dağıtım özel şirketleri tarafından belgelendirilmemiş servislere kombinizi emanet etmeyin. Servis ekibince arızalanan cihazların değişimi yapılacaksa parçaların orijinaliyle değiştirildiğine dikkat edin. Kombilerinize alanında uzman servis ekipleri tarafından yılda en az 1 kez bakım yaptırmayı asla unutmayın.

Veissmann marka kombilerin dışa açıldığı menfez kapaklarının kapalı olmamasına özen gösterin. Eğer bacalı Veissmann tip kombi kullanıyorsanız alüminyum bacaların Ankara Veissmann Servisi ekiplerince paslanmaz çelik bacalarla değiştirilmesini sağlayın. Veissmann marka kombilerde kışın don olayının görülmemesi için bu mevsimlerde cihazı kesinlikle kapalı durumda bırakmayın.

Kombi Tesisat Temizliği

Cihaz ve tesisat temizliğini yaptırdığınız personelin kesinlikle kimyasal ilaç kullanmamasına dikkat edin. Kombiye dalgalı ayarlarda gelen voltaj akımı kombiye zarar verebilir. Bu durumda cihazda kesinlikle regülatör kullanılmalıdır. Aksi takdirde cihazın kontrol panelleri zarar görebilir.

Ankara Viessmann Klima Servisi

Veissmann marka klima kullanıcılarımıza verebileceğimiz tavsiyeler ise; cihazda her hangi bir sorunla karşılaştığınız vakit mutlaka klimanın içinden çıkan kullanma klavuzuna göz atın. Cihazın ekranında arıza kodu yazıyorsa klavuzda karşısında arıza koduyla ilgili yapmanız gereken bilgiler yazıyordur.

Bu talimatları uygulayın. Eğer sorununuz halen çözüme kavuşmadıysa lütfen en kısa sürede Ankara Veissmann Servisinden randevu alın.

Arızanızı gelip çözelim. Veissmann marka klimaların montajı ve garanti başlangıcı mutlaka servis ekiplerimizce yapılmalı. Aksi takdirde cihazı garanti kapsamı dışına sokabilirsiniz.

Klima Temizliği

Klimanın iç ünitesinde bulunan filtreler Ankara Veissmann Servisi ekibimiz tarafından senede en az 2 defa temizlenmelidir. Klimanın dış filtreleri ise kullanıcı tarafından 15 günde bir defa normal musluk suyuyla temizlenmenin ardından gün ışığında kurutulması sağlanmalıdır.

Klimaya gelen voltajda dalgalanmalar yaşanıyorsa cihaz için mutlaka regülatör yani voltaj ayarlayıcı kullanılmalıdır. Aksi takdirde cihazın motoru yanabilir ve iç aksamları zarar görebilir. Klimanın bulunduğu ortam optimum ısıda değilse veya aşırı nemli ise cihazı fazla çalıştırmayın.

Klima zorlanabilir ve motoru zarar görebilir. Klimanın herhangi bir parçasında değişim gereksinimi varsa lütfen Ankara Veissmann Servisi tarafından orijinal parçayla değişimine dikkat edin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!