Ankara White Westinghouse Servisi

Ankara White Westinghouse Servisi, Ankara’nın en köklü firması olup 25 yıllık deneyimi ile beyaz eşya konusunda Ankara sakinlerine en hızlı hizmeti sağlamaktadır.  Beyaz eşya konusunda teknolojik cihazları ile insanlara her türlü konforu yaşatan White Westinghouse markası Ankara’da da geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Birbirinden farklı modelleri ile White Westinghouse ister evlerde olsun ister işyerlerinde yaşamı kolaylaştırmak adına etkili bir markadır. Beyaz eşyalar tıpkı diğer elektronik cihazlar gibi bakıma ihtiyaç duyarlar. Düzenli bakım dahilinde beyaz eşyalarınız uzun vadede herhangi bir sorun çıkarmadan çalışırlar. Ancak elbette bu konuda cihazınızın markasında uzman bir servisten destek almalısınız.

Önemli olan cihazı, modeli yakından tanıyan, kusursuz hizmet sunan bir servis ile çalışılmasıdır. Başkentlilere yıllardır sunduğu kesintisiz beyaz eşya servis hizmeti ile firmamız her türlü kolaylığı tanımaktadır. Ankara White Westinghouse Servisi olarak yılların deneyimini elimizde bulunduruyoruz. Müşterilerimiz mağdur olmasın diye onları için her noktada servis timleri kuruyor ve hazır bekletiyoruz. Böylelikle merkez dahil tüm ilçe semtlerde hızlı ve dakik servis imkânı sunuyoruz.

Beyaz eşyalar genellikle mutfaklarda yer alır ve evin en önemli ihtiyaçlarını karşılarlar. Beyaz eşyalarınıza ne denli iyi bakarsanız onlar da size o kadar iyi performans sergileyecektir. Mutfakta yiyeceklerimizi sakladığımız en dayanıklı tüketim mallarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolapları düzenli bakımları yapıldığı takdirde sorun çıkarmadan çalışan cihazlardır. Buzdolapları pek çok nedenden dolayı arızalanabilir.

Bu arızaların önüne geçmek adına bir takım tedbirler alabilirsiniz. Örneğin buzdolaplarınızı hiçbir zaman tıka basa doldurmamaya özen gösterin. Ağzına kadar doldurulan buzdolapları soğutma işlemini de düzgün yapamayacağından buzdolabının arka kısmında buz kütlesi biriktirmeye başlar. Bu da dondurucu kısma zarar veren yiyeceklerin bozulmasına neden olan bir durumdur.

Marketlerden aldığınız dondurulmuş yiyecekler ile buzdolabınızdaki taze yiyecekleri bir arada saklamamaya özen gösterin. Mümkünse bunu bölmeler halinde farklı yerlere koyun. Yiyeceklerinizi elinizden geldiği kadar açıkta bırakmamaya özen gösterin. Mümkünse yiyeceklerinizi sıkıca sararak muhafaza edin.

Kapaklı kaplara da koyabilirsiniz. Bu gibi ufak detaylara dikkat ederek cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Ankara White Westinghouse Servisi olarak beyaz eşyalarınızda ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda her daim yanınızda yer alıyoruz.

Buzdolabı gibi, fırın, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima gibi cihazlarınıza da gerekli yıllık bakımları yapıyoruz. Kapıda kartla ya da nakit ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet veren firmamız ekonomik yanı ile de dikkat çekmektedir. Önemli olan müşteri memnuniyeti diyerek yola çıktığımız ilk andan itibaren bu prensibimizle kaliteden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!