Ankara York Servisi

York Servis Ankara

Ankara York Servisi

Ankara York Servisi  ürün problemlerinde istenilen sonucu almak için beklenti içerisinde olan marka kullanıcılarını etkili çözüm yollarıyla rahatlatmaktadır.

Belli aralıklar dahilinde uygulanması gerekli olan bakım aşamalarını kolaylıkla atlatabilmeniz için uzman desteği sağlamaktayız.

Yaygın servis hizmet desteği olan bu güçlü markanın Ankara Merkez Servisi olarak istediğiniz sonuca odaklı çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz. Satın almış olduğunuz ürününüz ile ilgili tüm teknik detayları destek ekibimiz bakım aşamasında tarafınıza aktarmaktadır.

Bunun dışında raporlama hizmetimiz sayesinde tekrar olan arıza ve diğer durumlarınız garanti kapsamımızdan faydalanmaktadır.

Kullanıcı hatalarını en aza indiren bu bilgilendirme uygulamamız sayesinde sizlerde York ürünlerini daha uzun yıllar güven ve rahat içinde kullanabilirsiniz.

Ankara York Servisi çatısı altında, klima bakımı  montajı ve diğer ürün guruplarının ihtiyacı olabilecek yedek parça, aksesuar, yazılım ihtiyaçlarını temin edebilirsiniz. Uzun vadeli ürün kullanımı, kısa sürede çözüm arayanlar için merkezimizden diğer detayları öğrenebilirsiniz.

Ankara York Servisi  ile dost teknoloji olan York ürünleri daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı. York ürünleri pek çok kullanım alanına girmiş bir olan bir markadır.

York merkez servisi olarak günlük hayatta kullandığımız televizyonbeyaz eşyakombiklima ve diğer farklı ürün guruplarının gerekli tüm onarım ve bakım sürecini isteğiniz üzere gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle  klima olmak üzere daha başka alanlarda da faaliyet gösteren marka akıllı teknolojileri sizlere kazandırmaya devam etmektedir. Uzun ömürlü olan York ürünlerinin aralıklar dahilin de düzenli bakım işlemlerini merkez servisimizden talep edebilirsiniz.

Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayan firmamız istenilen yetki belgelerine ve gerekli donanıma sahip olan bir merkezdir. Ürün sorunlarına gerekli profesyonel desteği sağlayarak, markayı tekrar aktif hale getirmekteyiz. York kalite ve kolaylığını her alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Bu dost teknolojiyi bünyesinde barındıran markaya ait ürünlerin, tüm servis işlemlerini Ankara York Servisi  merkezimizden isteyebilirsiniz. İstenilen gün ve saatte eğitimli, uzman destek ekibimizle beklediğiniz garantili sonuç için adresinizdeyiz.

Ankara York Klima Servisi

Ankara York Klima Servisi ekiplerimizden günün her saatinde klimalarınız için garantili hizmet alabilirsiniz. York marka klimalar birbirinden farklı modelde insanlara sunulmaktadır. Önemli olan ilk önce klimanızı doğru seçmektir.

İnverter tip, salon tipi, duvar tipi, yer ve tavan tipi, pencere tipi tarzında pek çok klima modeli bulunmaktadır. Klimanızı nasıl bir alanda kullanacağınız ve ne denli bir performans istediğiniz ilk aşamada önemlidir.

Eğer nispeten küçük bir alana klima seçecek iseniz enerji tasarrufu anlamında ona göre ufak çaplı bir York klima tercih etmelisiniz. Ancak toplantı salonu, alışveriş merkezi, otel, hastane, okul gibi alanlarda kullanılacak klima modelleri daha kapsamlı olmalıdır.

Çünkü buralarda sürekli bir topluluk durumu hâkimdir ve bu topluluğun ihtiyacını karşılamak gerekecektir. York Klima Servisi olarak ekibimiz sizlere klima seçiminden taşınmasına, montajına ve bakımına kadar her türlü detayla ilgilenecektir.

Klimalar konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz. Örnek vermek gerekirse iç ünitenin çalışmaması büyük bir problemdir. İç ünite fanı çalışmıyor ise cihazınız verimli bir soğutma yapamayacaktır.  Fan arızaları cihazınızın kartı ile alakalı olabilir. Kart üzerindeki SSR arızalanmış ise cihazınızdan verim alamazsınız.

Aynı şekilde fan motoru kondansatörü de arızalanmış olabilir. Fan motor sargıları da ekiplerimiz tarafından kontrol edilmelidir. Ankara York Klima Servisi teknisyenimiz gerekli tüm kısımları inceleyerek arızanın kaynağını bulup doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Ankara York Klima Bakım Servisi

Klimanızın yıllık bakımı kadar nereye yerleştirildiği de son derece önemlidir. York marka klimanızı güneşle temas etmeyecek bir şekilde duvara monta ettirmelisiniz. Eğer ışık alıyorsa odanızda mutlaka perdeleri çekmelisiniz.

Filtre temizliğini yaparken ise kesinlikle cihaz filtresini çitilememek gerekir. Nemli bir bez ya da elektrik süpürgesi tozları almanız açısından faydalı olacaktır. Klima bakımına dair aklınıza takılan tüm soruları York Klima Servisi çağrı merkezimizi arayarak soraiblir, anında yanıt alabilirsiniz.

Klimanızın yıllık bakımları dahilinde York Klima Servisi ekiplerimiz soket bağlantılarını yapacaktır. R-22 gazının alçak ve yüksek basınç değer kontrolleri, drenaj tavasının ve hattının temizlik işlemlerini dikkatli bir şekilde yapacaktır. Ayrıca gaz şarjı, duyu ile bir takım kontroller, basınçlı hava veya su ile evaparatör ve kondaserin temizliği de titizlik ile yapılacaktır.

İso 9001 belgeli firmamıza Ankara merkez ve ilçelerinden günün her saati ulaşabilirsiniz. Alanında uzman, eğitimli ve sertifikalı ekibimiz sizlere saat fark etmeksizin dilediğiniz an yardımcı olacaktır.

Ankara York Klima Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile her semt ya da mahalleye anında ulaşmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bayram, tatil dinlemeden sizlerin York klima konusundaki her türlü ihtiyacınıza anında yanıt vermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!