Ankara Zanussi Servisi

Ankara Zanussi Servisi, Ankara’da Zanussi marka beyaz eşya kullanıcılarının her türlü teknik destek ihtiyacını karşılıyor. Beyaz eşyalar gündelik yaşamımızı kolaylaştıran dünden bugüne teknolojik gelişmeler doğrultusunda kullanımı oldukça rahat olan cihazlardır.

Zanussi, kaliteli beyaz eşyaları ile Ankara ilinde fark yaratan markalardan bir tanesidir. Birbirinden farklı modelleri ile ihtiyaçları karşılayan Zanussi’nin Ankara’da her modeli konusunda uzman bir servisi bulunmaktadır.

Ankara Zanussi Servisi 25 yıllık deneyimi ile sizlere beyaz eşya konusunda her türlü desteği sağlamaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimiz günün her saatinde sizlere yardımcı olmaktadır. İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri alanında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda Ankara’nın neresinde olursanız olun profesyonel bir hizmet alırsınız.

Ankara Zanussi Servisi olarak işimizi garantili yapıyoruz. İşlem sonrası servisimiz tarafından cihazınız bir ay boyunca garantili olmaktadır.

Ankara Zanussi Servisi Ankara için tek numarası bulunmakla beraber tüm ilçe ve semtlerde bu numara geçerli olmaktadır. Cihazlarınıza yıllık bakım da yapan servisimiz bu konuda takvime sadık kalarak bunu sizler için aksatmadan yapmaktadır.

Beyaz eşyalar donanımları ile bizlerin günlük yaşamını kolaylaştıran pek çok fayda sağlamaktadır. Örneğin bunlardan birisi de derin dondurucudur. Derin dondurucu yiyeceklerimizi uzun süre muhafaza etmek adına en işlevsel cihazlardan birisidir.

Derin dondurucunun asıl işlevi soğutmaktır ve bu asıl işlevini yerine getirmediği takdirde hiçbir şekilde işinize yaramayacaktır. Buzdolaplarında olduğu gibi derin dondurucularda da en önemli kısım kompresördür. Kompresörde bir arıza ortaya çıktığında dolabınız soğutma işlevini yerine getirmeyecektir. Kompresör arızalarında teknisyenlerimiz gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Eğer kompresörünüz onarımı yapılamayacak bir düzeyde ise orijinal Zanussi yedek parçası takılmaktadır. Derin dondurucularda en büyük sıkıntılardan bir tanesi de sızdırma problemidir. Sıvı sızdırmaları cihazınıza kısa devre yaptırabilir ve ciddi hasara yol açabilir. Eğer dolabınızdan herhangi bir şekilde sıvı sızdırması görüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca derin dondurucunuzun düzenli olarak temizliğine de dikkat etmelisiniz.

Dondurucu ve buzdolabı gibi beyaz eşyaların düzenli temizliğini yaparsanız ömrünü de uzatmış olursunuz.  Ankara Zanussi Servisi haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Zanussi marka beyaz eşya ürünlerinizde yaşayabileceğiniz bir problemde telefon destek hattımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gece gündüz demeden servis araçlarımızla sizlere hizmet için geliyoruz. Bizlere web sitemiz üzerinden de ulaşabileceğiniz gibi whatsapp müşteri hattımızdan da dilediğiniz an bizlere yazabilirsiniz. Zanussi beyaz eşyalarda ekonomik ve çözüm odaklı hizmet Ankara Zanussi Servisinde.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!