Ankara Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi , kombi klima beyaz eşya şofben ve televizyon gibi Arçelik markası taşıyan ürünlerinizin tamir , bakım montaj işlerini en kaliteli şekilde yapmak için kurulmuş , her detayı titizlikle değerlendirerek tamir işlemlerini problem kalmayacak şekilde neticelendiren bir kuruluştur. Tamirat ve onarım müdahalelerini genelde yerinde sonuçlandıran ve böylelikle cihazlarınızı götür getir yapmayarak kolay ve minimum zaman zarfında gerçekleştiren personellerimiz sizlere arızalı ürününüzü zaman kaybı olmadan kullanma olanağı da sağlar.

 • Ankara Arçelik Servisi
 • Arçelik Klima Servisi
 • Arçelik Kombi Servisi
 • Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi
 • Arçelik Televizyon Tamiri
 • Arçelik Yedek Parça
 • Ankara Arçelik Bakım Hizmetleri

Ankara Arçelik Servisi televizyon montajı için de hizmet etmektedir. Sadece montaj için değil , kanal ayarı , uydu bağlantısı , tamir işlemleri ve yedek parça ihtiyaçlarınızda da destek olmaktadır. Arızalı ürünlerinize tamiratlarınızın hemen akabinde ek olarak 1 yıl garanti vermemiz işimize duyduğumuz güveni de ortaya koymaktadır. Ankara Arçelik Servisi kombi ve şofben gibi sıcak su ihtiyacımız için anında karşılayan ürünlerinize de pratik ve ekonomik tamir çözümleri sunmaktadır. Arızası ne olursa olsun kombi ve şofben tamiratlarınızı bize yaptırabilir , işlem sonrasında da güvenle kullanabilirsiniz. Arçelik ürününüzü ilk kullanım öncesinde mutlaka garanti altına aldırınız. Çünkü bu işlem ileride doğabilecek arızalarınız için sizi ve paranızı güvence altına alır. Fabrikasyon hatalı olan ürünlerin değişimi de ancak servis kitapcığının ve garanti belgesinin imza altına alınarak işlem yapılması neticesinde onay sürecine girer.

 • Servis bakımları neden önemlidir? 

Kombi, klima ya da diğer beyaz eşyalar için montaj ve bakımlarının zamanında ve doğru şekilde sertifikalı uzman personeller tarafından yapılması önemlidir. Sebebi ise; Alınan her cihazın verimli bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli şartlar oluşturulmalıdır ya da tespit edilmelidir. Bu da ancak konu hakkında uzman kişiler aracılığıyla yapmak mümkün olmaktadır.

Tamamen profesyonel şekilde hizmet sağlanmasıyla Ankara Arçelik servisi uzmanlarından her türlü projelendirme, kurulum, montaj ve bakım desteği almak mümkündür. Bu şekilde alınan hizmetler sayesinde aynı zamanda elektronik eşyaların garantilerinin de geçerlilik süreleri dahilinde devamlılığı sağlanmış olmaktadır. Çünkü garanti kapsamı dışında müdahaleler söz konusu olduğunda üretici firma sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sebeple bazı tavsiyelerde bulunmak faydalı olacaktır.

 - Klima, beyaz eşya, kombi ve benzeri tüm eşyaların montajı ve kurulum için doğru yer tespiti yetkili uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

 - Kullanılan elektronik eşyaların tüm bakımları zamanında ve doğru şekilde yaptırılmalıdır.

 - Yaptırılan bakımlar, kontroller esnasında parça değişimi gerekli olduğunda mutlaka orjinal yedek parçalar kullanılmalıdır.

 - Klima seçimi, cihazın kullanılacağı mekâna uygun olacak şekilde yapılmalıdır. İstenilen performansın alınabilmesi için düzenli bakımları, filtre temizliği mutlaka yaptırılmalıdır.

 • Online Destek Ekibi
 • Ankara İçin Tek Numara
 • Bakım Montaj Ve Tamir
 • Yaygın Servis Ağı
 • Bize Danışın

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Arçelik Servisi, Saimekadın Arçelik Servisi, Oran Şehri Arçelik Servisi, Esertepe Arçelik Servisi, Şentepe Arçelik Servisi, Basınevleri Arçelik Servisi, Ayvalı Arçelik Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Servisi, Kayaş Arçelik Servisi, Kurtuluş Arçelik Servisi, Söğütözü Arçelik Servisi, Yıldızevler Arçelik Servisi , Hüseyingazi Arçelik Servisi, Aktaş Arçelik Servisi, Dikimevi Arçelik Servisi, Dışkapı Arçelik Servisi, Tandoğan Arçelik Servisi, Çiğdem Mahallesi Arçelik Servisi, Sıhhiye Arçelik Servisi, Anıttepe Arçelik Servisi, Kolej Arçelik Servisi, Maltepe Arçelik Servisi, Siteler Arçelik Servisi, İskitler Arçelik Servisi, Natoyolu Arçelik Servisi, Seyranbağları Arçelik Servisi, Esat Arçelik Servisi, Kavaklıdere Arçelik Servisi, Birlik Mahallesi Arçelik Servisi, Şentepe Arçelik Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Servisi, Tuzluçayır Arçelik Servisi, Demirlibahçe Arçelik Servisi, Akdere Arçelik Servisi, Ostim Arçelik Servisi, Öveçler Arçelik Servisi, Yüzüncüyıl Arçelik Servisi, Türközü Arçelik Servisi, Beytepe Arçelik Servisi, Konutkent Arçelik Servisi, Bilkent Arçelik Servisi, Ayrancı , İncirli Arçelik Servisi, Cebeci Arçelik Servisi, incek Arçelik Servisi, Cevizlidere Arçelik Servisi, Yaşamkent Arçelik Servisi, Bağlum Arçelik Servisi, Abidinpaşa Arçelik Servisi, Subayevleri Arçelik Servisi, Karapürçek Arçelik Servisi, Hasköy Arçelik Servisi, Ufuktepe Arçelik Servisi, Aydınlıkevler Arçelik Servisi, Ümitköy Arçelik Servisi, Pursaklar Arçelik Servisi, Elvankent Arçelik Servisi, Bağlıca Arçelik Servisi, Ulus, Etlik Arçelik Servisi, Emek Arçelik Servisi, Demetevler Arçelik Servisi, Bahçelievler Arçelik Servisi, Kızılay Arçelik Servisi, Gölbaşı Arçelik Servisi, Altındağ Arçelik Servisi, Balgat Arçelik Servisi, Sincan Arçelik Servisi, Etimesgut Arçelik Servisi, Mamak Arçelik Servisi, Eryaman Arçelik Servisi, Çukurambar Arçelik Servisi, Batıkent Arçelik Servisi, Yenimahalle Arçelik Servisi, Keçiören Arçelik Servisi, Dikmen Arçelik Servisi, Çayyolu Arçelik Servisi, Çankaya Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi tesisat problemlerinize de müdahalede bulunmak için özel ve deneyimli ekipleri ile servis hizmeti vermektedir. Arçelik markalı kombi ve şofbenlerinizin yüksek verimli çalışabilmesi için altın kural tesisatının doğru bağlanmasıdır. Kombi veya şofbeninizin tesisatında kullanılacak malzemelerin kalitesi , montajı yapacak olan ustanın tecrübesi , bağlantı noktalarının sağlamlığı , kaynak işlemlerinin düzgün yapılması da önemli etkenlerdendir.

Ankara Arçelik Servisi müşteri portföyünü her gün arttıran bir kuruluştur. Müşteri ilişkilerine önem veren yapısı ile de ön plana çıkan işletmemiz , her müşterisi ile özel olarak ilgilenerek sıcak ilişkilerde bulunmaya özen göstermektedir.