Ankara Ariston Servisi

Ariston Servisi

Ankara Ariston Servisi kalitesini yaşamak ve en hızlı , en ekonomik ve en başarılı tamir hizmetlerine ulaşmak için doğru yerdesiniz. Ariston markası köklü geçmişi ile ülkemizde hemen hemen her evde severek kullanılan , dayanıklı ürünleri ile tercih edilen , uygun fiyatları ile kolay ulaşım gücüne sahip , satış sonrası yaygın servis ağı ile tüketicilerin rağbet ettiği markalar arasındadır. 

  • Ankara Ariston Servisi
  • Ariston Kombi Servisi
  • Ankara Ariston Beyaz Eşya Onarımı
  • Ariston Şofben Servisi
  • Ankara Ariston Klima Servisi
  • Ariston Yedek Parça
  • Ariston Onarım Merkezi

Ankara Ariston Servisi satın alımlarınızdan sonraki dönemlerde tamir ve bakımlarınız için kurulmuş , profesyonel bir işletmedir. Ariston olarak biz müşteri ilşkilerine azami özen göstermekteyiz. Bu sayede de portföyümüzü her tamiratta geliştirerek çevremizi kalabalaıklaştırmaktayız. 

Ankara Ariston Servisi kombi başta olmak üzere beyaz eşyalarınızı ; yani buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , kurutma makinasının yanı sıra şofbenlerinizi de son teknoloji cihazlar kullanarak garantili bir şekilde onarmaktadır. 

Bir dünya markası olan Ariston, buzdolapları, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri ve fırınlarla olduğu kadar ürettiği yeni nesil kombileriyle de ilgi görüyor. Ankara ariston servisi olarak, her türlü Ariston marka ürün için, orijinal yedek parçalarla bakım ve onarım işlemleri sağlamaktayız.

 Garantili Yedek Parçalar

 Kullanılan ürün her ne olursa olsun, bu ürünlerin bazı parçaları zaman içerisinde değişime ihtiyaç duyar. Bu durumlarda mutlaka, o ürün için firması tarafından üretilmiş olan orijinal yedek parça kullanmak gerekmektedir. Orijinal yedek parçaların garanti belgesi mevcuttur ve ürünün kendi firması tarafından test edildikten sonra piyasaya sürülmüşlerdir. Ariston yetkili teknik servis firmamız, Ariston marka bütün ürünler için, stoklarımızda her daim mevcut bulunan orijinal yedek parçaları kullanmaktadır.

  Ariston Ürünlerin Montajı

Dayanıklı bir marka olan Ariston, eğer ürünlerinin montaj ve kurulumu başarıyla yapılırsa, senelerce en iyi şekilde çalışacaktır. Ancak bu kurulumun, mutlaka işinin ehli kimselerce yapılması gerekir. Özellikle çamaşır bulaşık makineleri ve kombilerin kurulumu çok önemlidir. Sertifikalı uzman ekibimiz, ürünlerin montajı ve kurulumunda sizlere en profesyonel hizmeti vermektedir.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Tesisat temizliklerine de önem vermenizi tavsiye eden Ankara Ariston Servisi , oluşturduğu ekipleri ile tüm kombi sistemlerinizin ve peteklerinizin temizliğini itina ile gerçekleştirmektedir. Ortalama 5 yılda bir yapılması gereken bu işlemler sağlıklı ve ekonomik kullanımınızın yanı sıra ürününüzün kullanım yılına da olumlu katkı sağlar.

Ankara Ariston Servisi ile çalışarak ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için lütfen arayınız.