Aydınlıkevler Altus Servisi

Aydınlıkevler Altus servisi sayesinde buzdolabı, şofben, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da televizyon gibi birçok elektrikli cihazın bakım ve arıza problemlerini çözebilirsiniz.

Sizler için Altus markalı ürünlerde uzmanlaşmış ve sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz belediye tarafından da onayını almış ve son derece bilinçli bir şekilde problemlere çözüm bulmaktadır.

Altus semtindeki kullanıcılar için 7-24 hizmet vermekte olan Aydınlıkevler Altus servisi ile hem çağrı merkezi hem de mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Genellikle kombi bulunmayan evlerde kullanılan şofbenler ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan şofbenlerin kullanımı oldukça basittir. En çok yaşanan problemlerden biri olan şofbenlerin suyu her zaman olduğundan daha fazla ısıtmaya başlamasıdır.

Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek sorunu çözebilir ve şofbeniniz için bakım yaptırabilirsiniz.

Her evde kullanılan buzdolaplarının güneşli bir yerde bulunmaması uzun süreli ve sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda en sık yaşanan buzdolabı problemlerinden biri olan su akıntısı; işini profesyonel bir şekilde yapan Aydınlıkevler Altus servisi ustaları tarafından onarılması gereken bir arızadır.

Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla buzdolabınızın her türlü problemi için yardım alabilirsiniz.

Özellikle havanın sıcak olduğu dönemlerde en severek kullandığımız ve en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan biri de klimadır.Altus klimalar; aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar.

Rutin bakımı yapılmamış klimalarda yaşanan en büyük problemlerden biri iç üniteden su gelmesidir. İç üniteden su gelmesi tahliyenin tıkanmış olduğu anlamına gelmektedir. Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilir ve iç üniteden su gelmesi problemini hızlı ve kesin bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece şofben değil televizyonunuz için de aynı hizmeti Aydınlıkevler Altus servisi ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sizler için 7-24 hizmet veren profesyonel ekibimiz sayesinde evinizdeki elektrikli cihazlar için profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Altus televizyon arızalarında Aydınlıkevler Altus servisi ekibimiz arıza test cihazları kullanarak arızayı tespit etmektedir. Bu sayede televizyonunuzda herhangi bir şekilde bilinçsizce tamir gibi işlemler uygulanmaz. Aynı zamanda Aydınlıkevler Altus servisi işlemlerden önce masraf bilgisi de alarak ne kadar ödeme yapcağınızdan haberdar olabilirsiniz.

Kadınlar tarafından en çok kullanılan cihazlar buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleridir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde düğmelerinin bozulması ana kartın bağlı olduğu potların ya da bağlantının kırıldığını göstermektedir. Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizdeki herhangi bir beyaz eşyaya zarar vermeden Altus markalı ürünlerde uzman Aydınlıkevler Altus servisi ekibimiz ile görüşerek en hızlı ve en güvenilir çözümü uygulayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!