Aydınlıkevler Arçelik Servisi

Aydınlıkevler Arçelik Servisi, yılların deneyimi ile Aydınlıkevler sakinlerine Arçelik marka cihazlar konusunda garantili hizmet vermeye devam ediyor. Her ne kadar Arçelik markası kaliteli cihazlar sürse de bazen hiç beklemediğiniz bir anda teknik bir sorun karşınıza çıkabiliyor.

Böyle durumlarda etkili bir sonuç almak adına mutlaka işi uzmanına sormalısınız. Aydınlıkevler ve çevresinde teknik destek arayan herkese gezici servis araçlarımızla hızla müdahalede bulunmaktayız.

Alanında uzman teknisyenlerimizin tamamı gerekli eğitimleri almış ve sertifikalıdır. Yerinde bakım ve onarım yaptıkları gibi ayrıca donanımlı atölyemizde de bakımları gerçekleştirmekteyiz. Hafta sonları da dahil günün 24 saati sizler için hazır bir şekilde bekleyen Aydınlıkevler Arçelik Servisi teknik birimlerimizden dilediğiniz an yardım alabilirisiniz.

Arçelik markasının banyolarda kullanılan beyaz eşyaları pek çok farklı modelde sunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kurutma makineleridir. gürültülü çalışması kurutma makinelerine dair aldığımız en büyük arıza kayıtlarından bir tanesidir. Eğer kurutma makineniz gürültülü çalışıyor ise bulunduğu ortam çok dar ya da havasız olabilmektedir.

Hem yıllık bakımlarını yaptırarak hem de makinenizin sarsıntı yapmaması için bir takım önlemler alarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Ayrıca makinenize gereğinden fazla çamaşır yüklemesi yapmanız da gürültüye sebep olabilir. Kurutma makinenize dair en ufak bir şikâyetinizde dahi Aydınlıkevler Arçelik Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Arçelik marka televizyonlar LED, plazma ve LCD olarak farklı modellerde zevk ve ihtiyaca göre tercih edilebiliyor. Televizyonlarda ise bir takım rutin arızalar karşımıza çıkabiliyor.

Sinyal alamama, kanalların göstermemesi tarzı sorunlar hem uydu hem de kablolu yayın ile ilgili olabilir. Gerekli bakım Aydınlıkevler Arçelik Servisi ekiplerimiz tarafından yerinde yapılmaktadır.

Klimalar ise sıcak yaz günlerinin en büyük kurtarıcısıdır. Arçelik markası klimalarda farklı seçenekler ile hemen her ortamda kendisine yer bulmaktadır. Klimalarda da farklı arıza tipleri karşımıza çıkabiliyor.

Mesela klima gaz sızıntısı klimanın performansını direkt olarak etkileyen bir durumdur. Borularda bir çatlak varsa hızlı bir şekilde bulunmalı ve arıza onarımı yapılmalı, gaz kaçağı engellenmelidir. Eğer gerekiyorsa klima gaz dolumu yapılmalıdır. Sizlere orijinal gaz dolumunu da yine Aydınlıkevler Arçelik Servisi teknisyenimiz garantili bir şekilde yapmaktadır.

Şofbenler günün hemen her saati sıcak su sağlayan kullanışlı cihazlardır. Şofbenlerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi kombi ve şofben diyafram yırtığıdır. Sıcak su temin edememenin nedenlerinden birisi olan bu sorunla beraber baca sensör arızası, termokulp hasarı gibi arızalar da şofbenlerde sık görülen arızalardır.

Arçelik marka kombi ve şofbenlerde yaşayacağınız her tür sorunda sizlere vakit kaybetmeden Aydınlıkevler  Arçelik Servisi garantisi ile yerinde bakım ve onarım hizmetini sunmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!