Aydınlıkevler Ariston Servisi

Aydınlıkevler Ariston servisi kadrosunda yetişmiş uzman personeller barındıran ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile sizlere 7/24 hizmet veren bir servistir. Gelişen dünya teknolojisi karşısında kendini ve personelini sürekli güncel tutan Aydınlıkevler Ariston servisi, Ariston marka tüm ürünlerimizle sizlerin yanınızdadır.

Yaşadığınız en ufak bir sıkıntıda hemen Aydınlıkevler Ariston servisini arayıp detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Belkide servis çağırmanıza gerek kalmayacak ufak problemleriniz içinde,

Aydınlıkevler Ariston servisi olarak online servis hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.

Ariston klima cihazlarınızın iç ünitesinden su geldiğini düşünüyorsanız, bu durumda tahliye borusu tıkanmış demektir. Tahliye borusunun tıkanmış olması, kombinize yeterli bakım yaptırmadınız anlamına gelir.

Aydınlıkevler Ariston servisi olarak Ariston klima ürünlerine senede en az 2 defa bakım yaptırmanızı öneririz.

Yaptıracağınız klima bakımlarını, alanında uzman servis ekipleri tarafından yapılmasına özen gösterin. Korsan  servisler tarafından yapılan klima bakımları daha sonrasında klima cihazlarınızda geri dönüşümü mümkün olmayan hasarlar bırakabilmektedir.

Bazen korsan servisler değişmesi gereken ürünleri veya parçaları orijinali ile değiştirmeyip cihazınızı garanti kapsamı dışına sokmaktadır.Böyle bir durumla karşılaşmamak için cihazlarınızı yani Ariston marka klima, kombişofben ve beyaz eşyalarınızı Aydınlıkevler Ariston servisi ekip arkadaşlarımız yardımıyla kontrol ettirebilirsiniz.

Ariston klima cihazınızı kış mevsiminde sıcak modda çalıştırıyorsanız, cihazdan su damlaması olabilir.Bu durum cihazın normal çalışma göstergesidir.Endişe etmenize gerek yoktur.Herhangi bir servis çağırmanız gerektiren problem olmadığı için, klimada da herhangi bir arıza yok demektir. Kullanım alanınıza en uygun klima modelini seçmek için Aydınlıkevler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan fikir edinebilirsiniz.

Ariston klima ürünlerinizi duvara monte ederken kesinlikle matkap değil karot makinesi kullanılmasını sağlayınız. Ekip arkadaşlarımız zaten bu konuya oldukça özen göstermektedir.Ariston klima cihazları, matkapla duvara monte edilirken, duvarınız fazla miktarda tahrip olacaktır.

Fakat karot makinesi kullanımında duvarınız minimum düzeyde zedelenecektir.Ariston klima kullanırken cihazın optimum sıcaklığının 22 derece civarında olmasına dikkat ediniz. Klimayı aşırı miktarda soğuk sıcaklıkta çalıştırdığınızda klima insan vücudunu hasta edecektir.

Ariston kombicihazlarınızdan yeterli miktarda sıcak su elde edemiyorsanız veya suyun sıcaklık derecesinin düşük olduğunu düşünüyorsanız, yüksek ihtimalle sirkülasyon pompasında bir arıza yaşıyorsunuzdur. Arızanın giderilmesi için en kısa sürede Aydınlıkevler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.Sorunuz 24 saat içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Ariston kombi cihazlarınızın bakımı ve her türlü temizliği yine Aydınlıkevler Ariston servisi tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Cihazlarınıza bakım yapılırken ve temizlenirken kesinlikle kimyasal deterjanlar kullanılmamalıdır.

Ariston kombi cihazlarınızda sıklıkla yaşadığınız problem kombinin patlamalı bir şekilde çalışmasıdır. Bu durumda cihazın motorunda herhangi bir arıza olabileceği şüphesi ile size en yakın Aydınlıkevler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızla iletişime geçiniz.

Ariston beyaz eşya ürünlerinde, örneğin; buzdolabında, aşırı soğutma problemi yaşıyorsanız, büyük ihtimal Ariston buzdolabı cihazınızın fanları bozuktur.Bu problemi giderebilmek için Aydınlıkevler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!