Aydınlıkevler Beko Servisi

Aydınlıkevler Beko servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kullananların en çok yaşadığı arızalanmalardan biri; sıkma esnasında fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur.

Amortisörlerin tamiri ya da değişimi için Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir işlem yapmadan önce sizler için masraf bilgisi çıkaran servisimiz sayesinde neye ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Beko bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesi içerisine  yerleştirilmelidir.

Tahliyede herhangi bir yemek birikintisinin kalması bulaşık makinenizin verimli çalışmasını etkiler ve hijyeni düşürür. Bu sebeple tahliyenin temizlenmesi haftada bir kez rutin halde yapılmalıdır. Ancak tahliyenin nasıl temizleneceğiniz bilmiyorsanız ya da tahliyeniz ile alakalı çözemediğiniz bir probleminiz var ise bizler ile yani Aydınlıkevler Beko Servisi ile  iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Kullanımı oldukça yaygınlaşan Beko markalı kombiler sıcak su ve evin ısınmasını sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak kombi cihazları elektrik ve su ile çalıştığı için rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Aydınlıkevler Beko Servisi olarak önemle belirtelim; kombinizdeki alevin turuncu ya da sarı renkte olması gazı yakamadığı anlamına gelmektedir.

Bu da kombinizin hem verimsiz çalışmasına hem de kullanım süresinin azalmasına sebep olmaktadır. Kombinizin gazı yakamaması aynı zamanda bakım zamanının da geldiğinin habercisidir. Bu gibi durumlarda kombinizin çalışmasının hemen durdurulması ve Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçmeniz en sağlıklı karar olacaktır.

Artık her evin zorunlu ihtiyaçlarından olan buzdolaplarınıza asla sıcak yiyecek ya da içecekler koymamalısınız. Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır.

Hemen Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçerek iç fan arızanızı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.

Kombilerin yanı sıra klimalar yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Beko klimalar aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sıcak modda çalıştırabileceğiniz klimaların dış ünitesinden su damlamaktadır. Bu durum son derece normaldir ve klimaların çalışma prensiplerinden biridir.

Beko markalı şofbenler ve televizyonlar Türkiye’nin en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer almaktadır. Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofbenlerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de televizyonunuz ya da şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde Aydınlıkevler Beko Servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!