Aydınlıkevler Hotpoint Servisi

Aydınlıkevler Hotpoint Servisi 1Aydınlıkevler Hotpoint servisi Ankara’nın aydınlıkevler semtinde hizmet veren geniş ve büyük hizmet ağı bulunan beyaz eşya teknik servisidir.

Aydınlıkevler Hotpoint servisi olarak bakım veya parça değişimi gibi her türlü beyaz eşya konularında randevu almanız hizmet görmek için yeterlidir.

Yapmanız gereken sabit hatlarımızdan veya mobil hatlarımızdan bizimle iletişime geçerek bulunduğunuz konumda hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Aydınlıkevler semtinde bulunduğunuz mahallenin elektrik voltajlarında sorun olabilir. Bu sebeple de elektrik voltajları artış veya azalış gösterebilir. Bu tip elektrik ile ilgili sorunların neticesi de bazen ağır olabilir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınız büyük zarar görebilir. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için elektrik tesisatınız ve sigortanızın kontrolleri konusunda uzman olan Aydınlıkevler Hotpoint servisi tarafından kontrol edilmelidir.

Bazen buzdolabı cihazları yoğun çalışma nedeni ile arızalanabilir ve soğutma problemi çıkarabilir. Bunun en önemli nedeni ise muhtemelen kompresör arızası veya ana kart arızasıdır. Cihazınızın buzunu çözdürdükten sonra kompresörün çalışmaya devam etmesi lazımdır. Aksi durum var ise Aydınlıkevler Hotpoint servisi olarak destek talebinde bulunursanız sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

Yoğun kullanım neticesinde bulaşık makinenizin sepetleri paslanma yapabilir. Paslanma meydana gelen sepetle mutlaka değiştirilmelidir. Çünkü sağlığa büyük zararı verir. Bulaşık makinesi sepetinin yenisi ile değiştirilmesi için Aydınlıkevler Hotpoint servisi ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Servisimiz günün her saati hizmet vermekte olup, vizyonumuz 7/24 hizmet, misyonumuz ise müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerine 24 saat hizmet veren bölgenin tek beyaz eşya servisidir. Bu nedenle de bölge halkı ve müşterileri tarafından çok taktir almaktadır. Her saat iletişime geçerek sorunlarınızı iletebilirsiniz. Gece veya gündüz olması sorun olmamaktadır. Tek amacımız müşteri memnuniyeti sağlamak ve garantili hizmet sunmaktır.

Aydınlıkevler Hotpoint servisi dünyadaki zorlu ticari şartları bilen ve takip eden bir servis olarak bu zorlu ticari ortamda kalıcı olmak için hizmetlerinden ve kalitesinden ödün vermemektedir.

Cihazlarınızın arızası nerede olursanız olsun yerinde müdahale edilerek giderilir. Evinizde veya işyerinizde kontrol yapılır, eğer arızanız atölyede giderilmesi gereken bir arıza ise ücretsiz olarak cihazınız atölyeye getirilerek sorunu giderilir. Bu uygulamadan hiçbir ek ücret talep edilmez.

Yaptığı her hizmeti ve işlemi TSE ve IS09001 kuralları çerçevesinde yapan Aydınlıkevler Hotpoint servisi, bu konuda da bölgedeki tek belgeli ve onaylı servistir.Ayrıca, yapılan tüm işlemler müşteri onayı alınarak yapılmaktadır.

Bir beyaz eşya cihazının ömrü ortalama 25 yıldır. Tabii bu durum cihazınızın doğru ve temiz kullanılması şartı ile geçerlidir. Doğru kullanmak için de mutlaka kullanım kılavuzu kurallarına bağlı kalarak kullanılmalıdır.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızı kullanırken çamaşır makine, bulaşık makinesi, buzdolabı vb. mutlaka gece geç saatlerde kullanılmalıdır. Çünkü bu saatlerde elektrik tarifesi ucuzdur ve ekonomik anlamda size tasarruflu kullanım sağlayacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!