Aydınlıkevler Profilo Servisi

Aydınlıkevler Profilo Servisi 1Aydınlıkevler Profilo servisi Ankara’nın merkez ve birçok ilçesinde elektronik cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın her günü ve her saati müşterilerine hizmet vermekte olan Aydınlıkevler Profilo servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz.

Evlerimizde demirbaş aletlerden olan televizyon cihazının bakımı ve tamiri için de rahatlıkla alanında uzman servis ekibimizile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda ani su ısıtıcısı olarak kullanılan şofben cihazları da zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar yaşanabilir.

Şofbeninizin arızalanması ya da verimli çalışmaması durumlarında Aydınlıkevler Profilo servisi ile iletişime geçerek tamir işlemi ya da parça değişim işlemini hem oldukça hesaplı hem de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Profilo markalı klima cihazları nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimaların montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve deliği en düzgün açan alettir. Aydınlıkevler Profilo servisi ile görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından olan bulaşık makinalarının tasarruflu olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı gece saatleridir. Gece saatlerinde elektrik fiyatları çok daha ucuzdur.

Ayrıca bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Aydınlıkevler Profilo servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Profilo buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır. Aydınlıkevler Profilo Servisi taşınma koşulları hakkında bilgi vermek için telefonunuzu beklemektedir.

Buzdolabı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir. Arızalanma durumlarında bizlerile iletişime geçerek onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Profilo çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinesi kullanımında tasarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir.

Aydınlıkevler Profilo Servisi olarak profesyonel servis hizmetimiz sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Her evde bulunan televizyon cihazlarının herhangi bir arızasında bizler ile yani Aydınlıkevler Profilo Servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz. 

Televizyon gibi elektrikli cihazların bozulması durumunda elle müdahale yerine elektronik test cihazları ile arıza tespit edilmektedir. Bu sayede televizyonunuz arıza bilinmeden açılıp herhangi bir zarar görmeden profesyonel bir şekilde tamir edilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!