Aydınlıkevler Vestel Servisi

Aydınlıkevler Vestel Servisi eğitimli ve kendini sürekli güncel tutan deneyimli personeli ile geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Hızlı servis ağı ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla Ankara Aydınlıkevler ilçesinde durmaksızın sorunlarınızı çözmeye devam etmekteyiz.

Vestel Klima ürünlerinden kullanıyorsanız teknolojik ve teknik donanımlarla çevrili bir ürünü kullandığınızın bilincinde olmalısınız. Vestel Klimalarda optimum çalıştırma sıcaklığı 22 derecedir. Bu değerden daha düşük derecede sıcaklıklarda klimanın çalışması halinde insan vücudunun hasta olması muhtemeldir. Aslında klimanın düşük ısıda çalışması insanı hasta yapmaz.

Sadece klimanın filtreleri düzenli aralıklarla temizlenmediği zaman ortama verilen temizlenmemiş filtrelerden çıkan kirli havadan kaynaklı bakteriler ve çeşitli mikroorganizmalar insan vücudunu hasta yapar. Bedeninizin ve soluduğunuz havanın sağlıklı olması için, klimalarınızın filtrelerinisenede en az iki defa Aydınlıkevler Vestel Servisi tarafından yapılmasını sağlayınız.

Kış mevsimlerinde Vestel Klimalarınızı dış ünitesinden su akıtması problemi yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda endişe etmeyiniz. Cihazın normal çalışma prensibidir. Vestel Klimanız optimum ayarda çalıştığında yeterli ısıtma ve soğutma sağlayamıyorsanız cihazınızı muhtemelen yanlış ısı ayarında kullanıyorsunuzdur.

Cihazın ısı ayarını kontrol ediniz. Ilık iklimlerde yaşıyorsanız ve kış mevsiminde klima yoluyla ısınma sağlıyorsanız, inverter tipte Vestel Klima tercih etmelisiniz.

Vestel Buzdolabı kullanıyorsanız, her ne kadar Vestel ürünleri kaliteli olsa da, birtakım problemler yaşıyor olabilirsiniz. Vestel Buzdolabınızda hoş olmayan kokular geliyorsa, ilk akla gelen sebep buzdolabının kapağının düzenli kapanmıyor olmasıdır.

Bu sorun kapak contalarının gevşemesinden kaynaklanıyor olabilir. Buzdolabı kapak contalarını değiştirilmesi için Aydınlıkevler Vestel Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Buzdolabınız hiç çalışmıyorsa cihazınıza elektrik akımının gelip gelmediğini kontrol ediniz. Eğer elektrik akımı geliyorsa buzdolabınızın motorundan kaynaklı çalışmama sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda Aydınlıkevler Vestel Servisi ekip arkadaşlarımızdan arıza kaydı oluşturmak için randevu talep edebilirsiniz.

Vestel marka çamaşır makineleri oldukça kullanışlı ve ileri teknoloji ile donatılmış ürünlerdir. Her ne kadar Vestel Çamaşır Makineleri kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım performansı sağlayabilse de müşterilerimizin zaman zaman sıkıntı yaşadığını bilmekteyiz.

Çamaşır Makinesinin çalışması esnasında normalden daha fazla ses geliyorsa, aklınıza ilk gelmesi gereken neden çamaşır makinesi ayaklarının düz bir zeminde olmamasıdır. Buda makineye denge problemi oluşturacak, cihazınızın sesli çalışmasına sebep olacaktır. Cihazınızı her zaman düz bir zeminde çalıştırınız. Düz bir zeminde çalıştırdığınız halde sorununuz çözüme kavuşmuyorsa Aydınlıkevler Vestel Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Vestel marka bulaşık makinelerinizde, bulaşıkların temiz yıkanmama sorunu yaşıyorsanız öncelikle yapmanız gereken işlem uygun program ayarlarını kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmenizdir. Eğer inatçı yağları düşük ısıda yıkamaya çalışıyorsanız bulaşıklarınızın üzerinde yağlı partiküllerin kalması kuvvetle muhtemeldir. Bulaşık makineniz için uygun tuz ve parlatıcı kullanmaya önemle dikkat ediniz.

Kullanma kılavuzuna riayet ettiğiniz halde Vestel ürünlerinde sıkıntı yaşıyorsanız probleminizi en kısa sürede çözmek adına Aydınlıkevler Vestel Servisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!