Ayrancı Altus Servisi

Ayrancı Altus servisi sayesinde evinizde bulunan Altus cihazlar için kolaylıkla bakım, onarım, tamir, temizlik ve parça değişimi gibi pek çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Evdeki iş yükünüzü azaltan beyaz eşya cihazlarından bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir.

Bazen bulaşık makinesinde bazı bulaşıklarınız temizlenmiş olarak çıkmaz, bu durum pervanelerin dönüşünü engelleyen bir durumunişaretcisi olabilir. Yerleştirme düzenine dikkat ederek bu durumu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Pervanelerin kontrolünün sağlamasına rağmen bu durum devam ediyor ise Ayrancı Altus servisi ile iletişime geçerek, bu sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Altus klimalar aynı televizyon cihazları gibi rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar.

Müşterilerimiz bakım, onarım ve temizlik işlemleri gibi durumlarda Ayrancı Altus servisi ile iletişime geçebilirler. Ancak soğuk hava üfleyen klimanın önünde uzun süre kalmak yüz felci gibi ciddi problemlere yol açabilir. Bu nedenle insanların Ayrancı Altus servisi tarafından klimanın önünde uzun süre boyunca soğuk havaya maruz kalmamaları tavsiye edilmektedir.

Her evin zorunlu ihtiyaçlarından biri olan buzdolabının kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da ses devam ediyorsa muhtemelen iç fanlar arızalanmış demektir. Buzdolabınızdaki iç fanların tamirini ya da orijinal yedek parça ile değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrancı Altus servisi ile iletişime geçerek müşteriler için orijinal yedek parça stoğunun fiyat bilgisini öğrenebilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.  Aynı zamanda bu sesin sebebi cihazdaki donma da olabilir. Alanında uzman ve profesyonel servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinelerinin yaşadığı problemlerden biri de sıkma esnasında normalden fazla ses çıkararak hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuş demektir ve değiştirilmesi gerekmektedir. Amortisörlerin onarımı ya da değişimi için Ayrancı Altus servisi ile iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Şofben cihazlarının kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde ve sorunda gecikmeden Ayrancı Altus servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Altus televizyonunuzun bozulması durumunda da Ayrancı Altus Servisi olarak alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek hızlı ve hesaplı bir şekilde arıza durumunun ve sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrancı Altus servisi her zaman donanımlı ve tecrübeli personeli ile Altus marka ürünlerinizin tamir ve bakım işlerinde yanınızdadır.

Çankaya ilçesinintamamına hizmet vermek için kurulmuş olan Ayrancı Altus servisi yıllardır her türlü teknik ekipman ve işçilik ile yatırımlar yapmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!