Ayrancı Arçelik Servisi

Ayrancı Arçelik servisi; Ankara’nın Ayrancı ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır. Yılın her günü sizlere hizmet vermekte olan Ayrancı Arçelik servisi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan şofben cihazları ve televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Ayrancı Arçelik servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Arçelik markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde her türlü probleminizin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde sağlayabilirsiniz.

Her evde kullanımı yaygınlaşmış olan kombilerin tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız kombi cihazları, tüm mevsim boyunca verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Aynı zamanda kombilerinizde doğru yere doğru şekilde montaj yapılması da oldukça önemlidir. Ayrancı Arçelik servisi ile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan arçelik buzdolabı güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ocak ve fırın gibi ısı yayan aletler ile buzdolaplarının yan yana olmaması gerekmektedir.

Buzdolabı motoru çalıştığı halde soğutmama problemi yaşıyorsanız, makinenizin kompresörü bozulmuştur. Bu gibi durumlarda Ayrancı Arçelik servisi ile iletişime geçerek kompresörün onarım ya da değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Aynı kombiler gibi belli aralıkla ile klimalar da bakıma ihtiyaç duyarlar. Klima cihazları kiri ve tozu tutan filtrelerin temizliğini Ayrancı Arçelik servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Filtrelerdeki toz ve kirin temizlenmesi klimalarınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcılarından biri Arçelik bulaşık makineleridir. Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinesi hijyenik ve hızlı bir şekilde en yağlı yiyeceklerin bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Temizliği sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arıza yaşaması durumunda Ayrancı Arçelik servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde am dolu olarak çalıştırılması gerekmektedir. Aynı zamanda çamaşır makinesinin kullanımı sırasında topraklama hattının bulunması; makinenizi koruyacağı gibi elektrik tesisatınızın da zarar görmemesini sağlar.

Ayrancı Arçelik servisi ile iletişime geçerek topraklama hattınızı kontrol ettirebilir ve ustalık gerektiren bu hattın onarımını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!