Ayrancı Vestel Servisi

Ayrancı Vestel servisiAnkara ilinde ve Ayrancı ilçesinde faaliyet gösteren kaliteli ve oldukça güler yüzlü bir kuruluştur.Gelişen dünya teknolojisine göre kendini geliştiren ve her çeşit uzmanlık alanından personel bulunduran Ayrancı Vestel servisi her türlü arızanın da başvurabileceğiniz nadide firmalardan biridir.

Her türlü sorunuzda bir telefon kadar uzağınızda olan Ayrancı Vestel servisi sizlere online servis hizmeti ile daha kısa sürede yenilikçi çözümler sunmaya uğraşmaktadır. Sunduğu online hizmetler ile bazı problemlerinize servis çağırmadan çözümler üretebilmektedir.

Vestel klima ürünlerinde Ayrancı Vestel servisi olarak uymanız gereken birtakım tavsiyeleri sizlere vereceğiz.

Öncelikli olarak Vestel klima ürünlerinizin montajı esnasında; fırın,ocakbulaşık makinesiçamaşır makinesi, buzdolabı gibi cihazların üzerine yerleştirmeyiniz. Çünkü bu cihazlar verdikleri yüksek ısıdan dolayı Vestel klima cihazlarınızı bozacaktır.

Vestel klima ürünlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, filtre temizliğidir. Düzenli aralıklarla temizlenmeyen klimalar, etrafa kötü kokular verecektir ve sürekli arızalanacaktır. Bu durum mali açıdan sizi zora sokar.

Üstelik sosyal hayatınızı aksatır.Bu gibi durumlardan kaçınmak için klimalarınızısenede en az 2 defa Ayrancı Vestel servisi tarafından bakıma alınız.

Vestel beyaz eşyalarınızı kullanım aşamasına geçmeden önce, içerisinden çıkan kullanma kılavuzlarını dikkatlice inceleyin.Bu cihazları genellikle gece saatlerinde kullanın. Çünkü gece saatlerinde elektrik tüketimi kilowatt başına daha az yazılır.

Bu da sizlere büyük bir enerji tasarrufu sağlar. Tavsiye vermemiz gereken bir diğer nokta ise, bulaşık makinelerinizi kullanırken bulaşıkları,makinenin içine düzgün bir şekilde yerleştirin. Kırılabilecek eşyalardan olan bardak, porselen tabaklar özenle dizilmelidir.

Aksi takdirde yıkama programı esnasında makine içindeki eşyalarda kırılmalar olacak. Bu da cihazda çeşitli arızalara yol açacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına Ayrancı Vestel servisi ekip arkadaşlarımızın tavsiyelerine uyunuz.

Vestel çamaşır makinesi ürünlerinde cihaza, kapasitesinden fazla çamaşır yüklemesi asla yapmayınız.Bu durumda cihazın motoru zorlanacak ve zamanla arıza verecektir. İkinci olarak vereceğimiz tavsiye, çamaşırlarınızın kirliliğine göre uygun ısıda bir program seçmenizdir.

Eğer kirli çamaşırlarınızı düşük ısıda yıkarsanız çamaşırların yeteri kadar temizlenmemesine sebep olacaktır.Burada herhangi bir arıza yoktur. Sadece uygun programı seçmenizden kaynaklanan kirli yıkama problemi vardır.Uygun programı seçtiğiniz takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

Çamaşır makinelerinizi düz bir zemin üzerinde çalıştırınız. Düz bir zemin üzerinde çalışmayan Vestel çamaşır makineleri, zamanla vibrasyon ve sessiz çalışma gibi sorunlar verecektir. Lütfen bu ürünlerinizi kullanırken kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Herhangi bir arıza yaşamanız durumunda Ayrancı Vestel servisi ekip arkadaşlarımıza haber vermeyi ihmal etmeyiniz.

Ayrancı Vestel servisi olarak, Vestel buzdolabı ürünlerinizde sizlere birtakım tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Buzdolabı ürünleri öncelikli olarak hayatımızda oldukça sık kullandığımız cihazlardır. Hayati önemi bu kadar yüksek olan bu cihazlar, arıza yaptığında tabi ki canımız sıkılır. Fakat arıza yapmasını önlemek için de sizlere naçizane birkaç tavsiyemiz olacaktır.

Örneğin, cihazın kapağını sık sık aç kapa yapmayın. Sıcak yiyecekleri buzdolabına yerleştirmeyin. Cihazı çok soğuk veya çok sıcak ortamlarda çalıştırmayın.Vestel buzdolabı ürünlerini düz bir zemin üzerinde çalıştırın.

Aksi takdirde cihazınızda zamanla sesli çalışma problemi oluşacaktır.Kullanım kılavuzuna uygun kullandığınız takdirde cihazlarınızda arıza çıkıyorsa, bu sorunlarınızı en kısa sürede Ayrancı Vestel servisi ekip arkadaşlarımızla görüşün

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!